Jump to content


Photo

Gloss - REVLON Vital Radiance Moisture Boosting Lip Shine


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 August 2010 - 04:08 PM

IPB Image


Gloss sem dobila kot darilo pri naročilu na Strawberry strani. Imam odtenek 06 Sheer Rose (na sliki ni ta odtenek). Iz embalaže
deluje kot močna nekoliko svetlejša berry barva, tudi, ko nanesem na ustnice in ga ne razmažem, deluje
barva kar divje. Ko pa gloss razmažem po ustnicah, pa barva izgine in se prelevi v čudovit prosojni
odtenek, ki pusti na ustnicah le pridih berry barve, podari jim tudi čudovit sijaj, shimmra nima. Ustnice so
res privlačno in seksi obarvane. Je nekoliko kremen, a vseeno dovolj redek, da na ustnicah ne deluje kot
kakšna gosta pasta. Lahko se uporablja tudi preko šminke, za lesk. Negovalen ni, jaz spodaj uporabim
hranljiv vazelin. A tudi ne izsušuje. Vonja praktično nima. Embalaža je zelo lepa tuba, mene ne moti, saj ne
gre za neko delikatno, močno barvo, ki zahteva precizen nanos z ustreznim aplikatorjem. Vsebnost 9ml. Na
voljo v tujini, ni drag … na Amazonu se ga npr. trenutno da dobiti za borih $3 (znižano z $13,50). Ni nek hud
presežek, je pa jako simpatičen in ga občasno z veseljem uporabljam.

3/5

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users