Jump to content


Photo

Gloss - LANCOME Juicy Tubes


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (3 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 February 2007 - 04:07 PM

Sem lastnica Juicy Tubes Pop v odtenku 44 Berlingot, ki je zelo svetel, mlečno roza odtenek z zelo finimi, drobnimi bleščicami v mnogih barvah, ki se zato nekako prelivajo po površini ustnic, če na svetlobi obrnem glavo. Ustnice so vabljivo svetleče in delujejo izredno polne, na embalaži tudi piše, da ima glos cooling effect, kar se ob uporabi izkaže za resnično - ustnice nekoliko pečejo, ne moteče, ampak toliko, da se čuti in ustvarja svež občutek. Glos je res lepljiv, ampak mene to ne moti, ker vsaj na moji ustnicah lepljivost ni tako velika, da bi delovala zoprno. Je pa pozitivna stran lepljivosti to, da je glos zelo dolgo obstojen, brez problema nekaj ur, kar je zame močno pozitivna lastnost. Moram omeniti še vonj glosa, ki je čisto po čigumijih, meni je vonj strašno všečen, pa tudi okus glosa je sladek. Ovojnina je lepa, dolga in ozka tubica, čisto fajn za uporabo, cena pa je še dokaj znosna - malo manj kot 20€.

4/5

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 *LadyL*

*LadyL*

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 11 July 2007 - 04:16 PM

To je najboljsi gloss kar sem jih kdaj imela. Jst mam dva: zelo blescec roza odtenek (st 19) in tak oranzkasto-zlato-raza (st 33 ). Oba tako lepo disita - prvi po cigumiju, drugi pa po limoni. thumbup.gif
Na razpolago je veliko zeloo lepih barv - kr vse bi mela smile.gif
Prav tako je embalaza glossa zelo sexy in uporabna, saj je v tubici in tako lahko uporabis celo vsebino za razliko od obicajnih glossov ( vedno ostane skoraj 1/4 glossa na dnu embalaze do katere nemores nikakor priti).
Dodaten plus teh glossov je, da so zelo obstojni. Ce to povezemo z dejstvom, da je v embalazi zelo veliko glossa pridemo do zakljucka, da cena ni pretirana.
Mogoce bi kateri bil malenkost prelepljiv, vendar meni to predstavlja prednost, saj je zaradi tega tako obstojen (sploh pa se meni ne zdi lepljiv)

Moja ocena 5/5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users