Jump to content


Photo

Nega ustnic - BLISTEX Lip Splash


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 30 January 2007 - 02:47 PM

Tale vazelin sem vzela samo zato, ker me je res zanimalo, kako se bo obnesel - pričakovala pa nisem veliko, ker imam raje goste in kremne stike, ki nahranijo moje venomer suhe ustnice. Tole je torej taka zelo tekoča zadeva, kot nekakšna prozorna vodica z izrazito sladkim vonjem in okusom, mene spominja na vanilijev puding. Všeč mi je tudi ovojnina, majhna in s kroglico, ki zelo olajša nanos. Naredi lep, privlačno svetleč videz ustnic, tle pa se potem konča. Namreč zadeva je popolnoma neuporabna pri izsušenih in razpokanih ustnicah, saj ne naredi dobesedno nič. Jaz bi jo priporočala kvečjemu za afnanje ali pa pred lupčkanjem, saj bo soudeleženec sigurno navdušen nad sladkim dodatkom. =) Sama izdelka vsekakor ne bom več kupila, saj gre le za svetleči in dišeči ustnični premaz, ki totalno razočara pri glavni nalogi, torej negi ustnic. Cene se ne spomnim, se mi pa zdi, da je okoli 700 tolarjev, torej ne ravno poceni glede na (ne)kvaliteto.

2/5

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users