Jump to content


Photo

Nega ustnic - LAVERA Basis Sensitiv


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: splošna ocena tega izdelka: (1 member(s) have cast votes)

vaše mnenje:

  1. 5 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (dober) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljiv) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 11 January 2007 - 10:53 PM

Nisem ravno navdušena nad tem izdelkom saj sem pričakovala več.Balzam ima v redu sestavine,precj hranljive seveda,kot to ustnice rabijo vendar se pa kljub temu ne odreže zelo dobro.Ne bom pa rekla da je slab.Maže se tako tako-odvisno od temperature (čeprav ni nek hud problem) in pa na ustnicah deluje nekoliko lepljivo-težko (spet ni nek hud problem ampak sem navajena takih zdrsljivih label),sicer je na začetku občutek zelo fajn,prijeten in hranilen,nekoliko tudi glosasto zgleda ampak moram ga neprestano našati da se ustnice zopet ne izsušijo.Pri odpravljanju lusk je tudi počasen,bolj kot ostali.Vse to je treba mogoče gledati iz perspektive da je balzam povsem naraven, ampak jaz iščem naprej.Mislim da se dobijo tudi boljši naravni balzami.Diši nežno zeliščno in po propolisu.
Ni tako slab,rada ga mažem po ustnicah,tudi večkrat ampak ko ga pa nimam časa nanašati velikokrat pa nastane problem,zato ga ne bom več kupila.Cena 2,29 eur (okrog 500 sit).Kupila preko spleta v slo-tm shop.
Ocena: 3/5
IPB Image
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users