Jump to content


Photo

Gloss - L'OCCITANE Miel Sweety Honey


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (6 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (5 votes [83.33%])

    Percentage of vote: 83.33%

  2. 4 (dobro) (1 votes [16.67%])

    Percentage of vote: 16.67%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slab0) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 07 January 2007 - 02:31 PM

Ker imam zelo rada vonj (in okus) medu, sem morala kupiti še ta L'Occitanov gloss.

Že sama embalaža je zelo prikupna in praktična.

Nisem pričakovala kaj dosti več od dobrega občutka na ustnicah in prijetnega vonja, zato sem bila zelo presenečena, ko sem ugotovila, da je čudovitega okusa - okus je zelo sladek, meden in prijeten, ne preveč vsiljiv. tongue.gif

Občutek na ustnicah je fenomenalen! Imela sem zelo razpokane ustnice, pa so se mi v samo parih urah čisto popravile - o razpokanosti ni bilo več sledu! biggrin.gif
Na ustnicah ostane zelo zelo dolgo - tudi po več ur in tudi če vmes kaj malega poješ ali spiješ.

Najbolj pa sem bila presenečena nad neverjetnom leskom! Ustnice se svetijo kot pri najbolj svetlečih lip glossih! Tega res nisem pričakovala, saj gloss v embalaži deluje čisto mat in nesvetleč.

Ustnice naredi prekrasne in zraven tudi odlično neguje!

Na sploh je odličen in nimam za pripomnit čisto nič!

To je moj novi najljubši lip gloss! wub.gif

5/5 thumbup.gif

Edit 5.6.07: Po skoraj vsakodnevni uporabi mi ga do danes še ni zmanjkalo - imam ga še dobro polovičko. Uporabljam ga predvsem kot gloss, povrhu drugega (barvnega) glossa, da se mi ustnice ne izsušijo prehitro. Še vedno sem mnenja, da je super. Postal je stalnica v moji torbici, brez njega nikamor. Ko mi zmanjka, ga bom definitivno spet kupila. thumbup.gif

IPB Image
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#2 Jeannette

Jeannette

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1241 posts
  • Location:primorska

Posted 08 January 2007 - 08:41 PM

Tudi meni je tale glos zelo všeč. Tekstura je zelo lepo mazljiva, ne preveč lepljiva, tko ravno prav. Ustnicam podari lep lesk. Vonj je itak božanski(med pač)....., na ustnicah ostane kar lep čas. Presenečena sm bila, ko sm ugotovila, da ima tudi tak sladek okus! Ko mi ga zmanjka, ga zagotovo še kupim!

Ocena: 5/5
  • 0
500-krat ti lahko povem....

#3 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 12 January 2007 - 04:33 PM

Glos mi je všeč, okus in vonj ima po medu, je neverjetno svetleč, kaj presežno negovalen pa ni - na hujšem mrazu se ne bi obnesel.

4/5
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#4 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5726 posts
  • Gender:Female

Posted 16 January 2007 - 02:15 PM

super, super, super. definitivno bolj negovalen kot navaden gls, lepo se sveti, še lepše diši in ima sladek okus. fantazija!
ocena: 5/5

(čeprav sem mislila, da bo to glos ob katerem moj fant ne bo imel pripomb, ker je brezbarven in dobrega okusa, mu gre zelo na živce, ker je kao preveč masten! ampak uporabljam naprej)
  • 0

#5 KittyKat

KittyKat

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 225 posts
  • Location:Ljubljansko barje :P

Posted 28 October 2007 - 03:38 PM

Tole je res super gloss. Jaz ga uporabljam tudi namesto vazeline, ker se mi zdi, da je dokaj hranljiv, vseeno pa se verjetno pri res poškodovanih ustnicah ne bi odnesel. Občutek na ustnicah je super, tak mehek in nelepljiv. poleg tega pa je lesk res izjemen. Definitivno super nakup!
5/5
  • 0
Ni ti potrebno biti popoln, da bi bil popoln zame.

#6 goga

goga

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 102 posts
  • Location:Kranj

Posted 05 November 2007 - 11:05 AM

Gloss je v praktični embalaži - tuba. Na ustnicah je brezbarven in noro diši po medu (tudi okus je sladek;)).
Tekstura glosa ni preveč lepljiva, tako da ustnicam da lep weet look in je kar obstojen.
V zimskih dneh je pravi balzam za ustnice.
Jaz ga bom vsekakor še kupila.

5/5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users