Jump to content


Photo

Gloss - ESSENCE Volume Up! Lip Maximizer


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (10 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (2 votes [20.00%])

    Percentage of vote: 20.00%

  2. 4 (zelo dobro) (2 votes [20.00%])

    Percentage of vote: 20.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (5 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (1 votes [10.00%])

    Percentage of vote: 10.00%

Vote Guests cannot vote

#1 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 21 September 2006 - 08:10 AM

Glos za ustnice, ki naj bi dajal nekak push-up efekt. Poleg tega naj bi uporabnice navduševal še stranski učinek (svež zadah).

IPB Image

Kupila sem ga iz radovednosti, kar me je že večkrat teplo. Prvič je bil občutek zanimiv, po tretji uporabi pa se mi je zameril vonj, pekoč občutek na ustnicah in lepljivost. Mislim, da nima nekega posebnega učinka. Brez veze.

1/5
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#2 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 26 September 2006 - 07:54 PM

Ah, men je pa tale stvar vredu. Ker mi je brezbarven lip glos pač...brezbarven lip glos biggrin.gif . Ne kompliciram glede tega. Embalaža je pa grda rolleyes.gif

4/5
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#3 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5726 posts
  • Gender:Female

Posted 04 October 2006 - 01:09 PM

hmmmmm, meni je bil ta gloss všeč (eden izmed redkih, ki sem jih porabila). cool mi je bil okus po mentolu oz. da se me ustnice sveže zapekle, ko sem ga dala gor, ni pocas, da lep wet look (plus mojemu fantu je bil veš, ker me je lahko lupčkal in se ni poznalo).
je pa drugače srednja žalost, resnično ni vreden niti tolarja več kolikor stane. ne bom več kupila.

ocena: 3/5 (bil mi je všeč, ampak nevreden kakršnegakoli razmišljanja o ponovnem nakupu!)
  • 0

#4 pinkystar

pinkystar

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 803 posts
  • Location:Nemcija
  • Interests:kozmetika,muzika,prijatelji,...

Posted 22 October 2006 - 06:29 PM

kolegica mi ga je dala za probo in se mi zdi nekak brez veze.edin kar je da ti usta hladi+da se nmal svetjo,druga pa nic.
zadnic sm v reviji vidla da so tega poslal na test v labor in da je zelo slab!!!
  • 0
whoever said money can't buy happiness doesn't know where to shop

#5 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 03 November 2006 - 05:41 PM

Ocena: 3

Imam, pa me ni navdušil. Prvih nekajkrat se mi je zdelo, da imam večje ustnice, potem pa ne več.
Se mi zdi, da bolj škodi kot koristi, pa tudi pekoči mentolov okus mi ni nič kaj prijeten. ermm.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#6 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 February 2007 - 08:29 PM

Tale gloss sem zadnjič kupila sestri, sem čisto slučajno naletela nanj in me je pritegnil. Moram reči, da se mi zdi tole pravzaprav kvalitetna zadeva, v prvi vrsti gre za brezbarven gloss, ki daje zelo lep moker videz, nanaša se zelo fino in je za moje pojme tudi presenetljivo nelepljiv, a kljub temu precej obstojen. Obljublja povečanje volumna ustnic, pri čemer se zanaša na dražilne sestavine, ki jih vsebuje (ne vem točno za kaj gre, verjetno ima prste vmes mentol) in res naredi lepo polne in napete ustnice, meni se zdi efekt skrajno privlačen, čeprav ni ravno strašno viden in ne bo naredil nekega strašanskega volumna - konec koncev gre samo za gloss. Ob nanosu kar konkretno peče, ampak meni je občutek prav sexy. =) Čez čas ta pekoči občutek pojenja in čez približno 15 minut popolnoma izgine, ustnice pa ohranijo lep lesk in nekako moker videz. Torej ... ne pričakujte čudežev kar se tiče povečanja volumna, saj česa takega ni sposoben noben gloss, gre pa vseeno za čisto solidno zadevo, ki je vredna svojega denarja.

4/5


  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#7 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 03 March 2007 - 09:45 PM

Ko sem ga prvič uporabila sem se ustrašila, ker me je začel pečt po ustnicah laugh.gif Drugače pa se mi ne zdi ta gloss nič posebnega, zdi se mi preveč lepljiv in neobstojen, pa tudi ni mi všeč ta pekoč učinek. To definitivno ni zame.

Ocena: 1/5
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#8 Jeannette

Jeannette

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1241 posts
  • Location:primorska

Posted 24 June 2007 - 03:32 PM

Sprobala že nekaj časa nazaj pri kolegici. Namazala na ustnice, občutila pretirano preveč lepljivo strukturo, vonj po mentolu, ki malo peče na ustnicah(zelo neustrezno, ker imam pri glosih raje sladke & sadne vonje okuse), po 1 min pa zbrisala dol. Ob pogledu v špegu, nisem opazila nič več volumna, kot pri navadnih glosih. Embalažica pa zgleda taka plastik fantastik.

Ocena:1/5
  • 0
500-krat ti lahko povem....

#9 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 23 July 2007 - 03:06 PM

Sem ga probala pri kolegici in mi je bil vsec zarad pecenja na ustnic. Nisem ga mela namena kupit vendar sem ga pol ker sta prsla sem v mullerju vidla dva nova odtenka, samo ko si das to na ustnice pride enako kot če das tega navadnega tko da ne vem kej pomaga druga barva hmm.gif moj je 03 shade... mogoce je bolj da zasenci al bwo... in uni drugi k je bil še tam je bil nek svetel roza tko da mogoce se tisti bolj blesci... no v glavnem tisti pekoč občutek na ustnicah mi je zlo vsec... ustnice ne vem če kej dosti povečam vsaj jaz ne opazim razlike, vonj mi je prijeten po mentolu. Najslabse je pa to ker je zelo neobstojen pa se je treba skoz mazat. Embalaža mi je pa lepa smile.gif
4/5
  • 0

#10 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 24 July 2007 - 09:07 PM

Pričakovala sem več, ampak glede na ceno in znamko, so bila moja pričakovanja nerealna.

Ne maram pekočega občutka na mojih ustnicah, poleg tega je gloss še pretirano lepljiv.
Ustnic po mojem mnenju ne poveča, mogoče izgledajo večje, ker je to pač glos.

Uporabila sem ga nekajkrat in potem pozabila, da ga imam.

Povprečen gloss. Nič posebnega.

3/5

(ups... vidim, da sem oceno že podala oops.gif )
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users