Jump to content


Photo

Gloss - L'OREAL Glam Shine Moonlight


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 August 2006 - 09:10 AM

Zelo dobri glossi, prečudovito mazljivi, nič lepljivi in precej obstojni - na ustnice prav zares pričarajo odblesk mesečine, saj se zelo lepo svetlikajo, ustnicam dodajo navidezni volumen in jih naredijo zelo privlačne. Sem lastnica odtenka Pink Moon, ki je zelo lepe mlečno rožnate barve z mokrim sijajem, pod lučjo se rahlo, ampak res minimalno zablešči modrikast shimmer. Gre za res čudovit odtenek, ki naredi ustnice prekrasne.

Ovojnina je meni zelo lepa, aplikator pa je eden najboljših in omogoča zelo enostavno in precizno nanašanje. Cena je povsem primerna, okoli 2.500 tolarjev.


IPB Image

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 *tinchy_ka*

*tinchy_ka*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 773 posts
  • Location:ljublana

Posted 29 August 2006 - 10:00 AM

meni eni izmed najbolših glossev za ustnice, z parimi potezami po ustnicah se gloss lepo porazdeli. se ne lepi in je zelo obstojen, na svetlobi se vsak od glossev lepo sveti. imajo veliko različnih oddtenkov in sigurno najde vsaka primernega zase. meni najljubši so bolj svetli, prozoren ali pa kakšen nežen oddtenek nekje med belo in rozo. ker mi ga je že zmankalo si ga bom definitivno kupila še 1x, čeprav meni povzroča mal težav vonj(v dobrem smislu seveda), ker zaradi tega gloss preveč hitro porabim. biggrin.gif biggrin.gif
pohvalna je tudi embalaža saj je zelo prisrčna taka mejhna stlači se lahko v vsako torbico ali žepek. aplikator je tudi meni zlo v redu, ker je dalši in se zato tudi gloss lepše maže.

ocena 5/5
  • 0
YoU GoT To KeEp YoUr HeAd Up, EvEn WhEn RoAd Is HaRd, NeVeR GiVe Up!

#3 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 09 October 2006 - 10:58 PM

Se popolnoma strinjam s predhodnico! wink.gif

ocena: 5/5
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#4 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6690 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 30 December 2006 - 08:24 PM

...skoraj vse že povedano smile.gif meni so izredno všeč barve, imajo nemoteč "okus", so relativno dobro obstojni, in mi naredijo res omamne ustnice thumbup.gif

5/5
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#5 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 27 May 2007 - 12:00 PM

Se strinjam s prejšnimi ocenami. Meni je ta gloss super, je dolgo obstojen in se ne lepi preveč. Sama ga imam v odtenku št. 15 - vijolične barve, s takim drobnim srebrnim shimmrom. Ustnice naredi polnejše in bolj zapeljive.

5/5
  • 0

#6 *LadyL*

*LadyL*

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 11 July 2007 - 04:03 PM

Odlicen gloss. Zelo lepe barve in zelo obstojen. Moja ocena 5/5
  • 0

#7 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10432 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 October 2007 - 06:10 PM

Danes sem ga kupila in sem zelo zadovoljna. Zelo diši in se ne lepi, če ga normalno namažeš, všeč pa mi je tudi upogljiv čopič in celotna embalaža. Gloss je precej obstojen, najbolj pa so mi všeč te male bleščice, ustnice izgledajo zelo nežne in privlačne.

Ocena 5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users