Jump to content


Photo

Krema / serum za obraz


  • Please log in to reply
3448 replies to this topic

#1 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 30 October 2005 - 08:14 PM

Jaz ne najdem in ne najdem primerne kreme za obraz. Poleti imam mastne madeže na čelu in bradi, pozimi imam suho kožo oz. dehidrerano na čelu, nosu in licih, celo tako, da se mi lušči, če dam gor puder je pa obupno.

Kaj svetujete?
  • 0

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 31 October 2005 - 07:52 AM

Poleti uporabi eno kremo, pozimi pa drugo. Pozimi je koža suha zaradi ogrevanja in suhega zraka.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 31 October 2005 - 08:09 AM

Se strinjam s sonchiko. Poleti potrebujem čisto lahko kremo(jaz mam od Clinians jabolko), pozimi pa bolj mastno, ki ščiti kožo pred zunanjimi vplivi-veter,mraz,...
Jaz uporabljam od Nivee Energy al neki takega pa sem zelo zadovoljna. Ampak menda sestavine niso ne vem kako v redu, tako da mal pobrskaj po forumu in boš že našla kaj primernega.
Drugače pa enkrat tedensko na lička namažem z jojobo, ki je pa res mastna in verjemi,da tvoja koza ne bo več suha.
Morala boš poskusiti kaj ti bo najbolj ugajalo.
Vsekakor pa naj bo druga krema ,kot jo uporabljaš za poletje.
  • 0

#4 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 31 October 2005 - 01:26 PM

Sedaj imam tester od Total comfort - nekaj z medom in kupila sem za probo od Alvera - Jojobo, pa bom videla kaj in kako. Drugače pa sem poleti uporabljala od Loreala - fluid Happy derm, pa sem bila zelo zadovolna, ker imam drugače velike probleme s kremami in pudri.

Ali katera pozna te dve kremi?? Kakšne se vam zdijo?
  • 0

#5 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 31 October 2005 - 01:43 PM

Happyderm je alkoholna bomba. Ampak odvisno katera kreme, ker niso vse enake.
TC od Garnierja je fajn krema, ampak meni ni všeč, ker sem imela lepljiv občutek po njej.
Sama uporabljam trenutno še Avon M24 kremo, ko bo pa bolj hladno, bom pa prešla na kako bolj mastno - razmišljam o Garnier Fresh ali pa Vichy (ne vem katero).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#6 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 31 October 2005 - 06:21 PM

Jaz sem si kupila Happyderm in sem ne glede na vsebnost alkohola zelo nezadovoljna. Kupila sem si za mešan tip kože. Sicer je koža po nansou voljna in mehka, se lepo vpija, ampak zjutraj se zbidim z "lojem" na obrazu-masten in svetleč občutek. Res mi ni v redu, mi ne ustreza.
  • 0

#7 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 November 2005 - 03:01 AM

QUOTE(sonchika)
Sama uporabljam trenutno še Avon M24 kremo, ko bo pa bolj hladno, bom pa prešla na kako bolj mastno - razmišljam o Garnier Fresh ali pa Vichy (ne vem katero).

Jaz ti iz prve roke lahko povem (sestavine sva pa že obdelali, če se prav spomnim in si rekla, da so dobre), da je Nutrilogie najboljša - jaz imam sicer dvojko, pa mi je malo premastna. Tako da bom prešaltala na enko, ko dvojko porabim - ker je ful razlika med njima..... vsaj jaz jo opazim. Sicer pa krema odlično nahrani suho kožo. Res je vredu. Ampak za ponoči, ker nima nobene UV zaščite in tega.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#8 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 November 2005 - 07:14 AM

Nutrilogie imam testerja. To kremo sem že pred časom uporabljala in je bila res dobra. Samo jaz bi kaj drugega. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#9 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 02 November 2005 - 07:27 AM

Sem probala od Alverde-jojobo in je ful premastna, se bojim, da mi bojo mazoli ven prikukali. Sedaj se ne morm odločit med Garnier Fresh in Total comfort. Katero mi bolj priporočate, po vaših izkušnjah?
  • 0

#10 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 02 November 2005 - 10:43 AM

Jojobo raje uporabi, ko bo zunaj res mraz, ko bodo temperature pod ničlo, ne pa zdej ko je še dokaj toplo.
Meni je ustrazala samo po zimi, ko je pihal mrzel veter,...
  • 0

#11 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 November 2005 - 02:37 PM

QUOTE(sonchika)
Nutrilogie imam testerja. To kremo sem že pred časom uporabljala in je bila res dobra. Samo jaz bi kaj drugega. smile.gif

Aja. Hm. Te pa ne vem. Če misliš kaj drugega od Vichy-ja..... mene nobena druga krema ni navdušila. Nazadnje sem imela Thermal Fix II, pa je bla krneki no. Ni mi bla všeč.
Sicer pa..... SuperDefense je tudi fajn. biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#12 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 November 2005 - 04:35 PM

Eh, sej maš prav. Druge boljše tako ali tako nisem našla. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#13 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 03 November 2005 - 12:01 PM

Kupila sem od Garnierja Total comfort in zaenkrat je o.k., sicer se mi malo sveti čelo vendar bom uporabila puder za te reči... Drugače sem pa zadovolna tudi s pudrom od Niveje - Stay Real. Zanimam me, če je smiselno kupiti tudi nočno kremo Total comfort??
  • 0

#14 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 03 November 2005 - 12:04 PM

Brez veze. Nočna je malenkost še bolj mastna, itak imaš dnevno lahko tudi za ponoči. To je samo zato, da več prodajo.
  • 0

#15 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 16 November 2005 - 08:06 AM

Mene pa zanima kaka krema, ki bi bila malce bolj mastna in hranljiva od Clinians jabolko. Ta krema mi je poleti zelo odgovarjala, sadaj pa moja koža potrebuje nekaj drugega, saj imam po Clinians še vedno suho kožo, kaj priporočate ermm.gif:

P.s.tongue.gifa naj ne bo premastna in naj se dobr vpija- sm pa zahtevna a ne wink.gif
  • 0

#16 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 November 2005 - 08:13 AM

Garnier Total Fresh.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#17 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 November 2005 - 10:32 AM

Sonchika ... zdej uporabljam Clinians Jabolko, čez kakšen mesec ali dva, ko se bo res ful ohladilo, pa nameravam zamenjat za nekaj malo bolj mastnega.

Kaj je boljše ... Garnier Total Fresh ali Avon Moisture 24?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#18 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 November 2005 - 12:47 PM

Boljša je Avonova, ker ima več antioksidantov.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#19 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 November 2005 - 12:48 PM

Ok, hvala. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#20 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 16 November 2005 - 02:28 PM

Sonchika tale M24 za kako kožo je primerna? Jaz recimo sploh ne vem točno kako mam, ker po enih kremah mi zariba, mam cel ožgan fris, po drugih pa dobim mozolje rolleyes.gif Poleg tega mam včasih suho da zateguje(tudi na čelu in nosu), včasih pa kar malo mastno. Mam najbrž zmešano kožo laugh.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users