Jump to content


Photo

Joga


  • Please log in to reply
81 replies to this topic

#61 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14908 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 01 March 2019 - 02:08 PM

Meni je tudi joga ultimate. Edino v cemer se najdem. Zdaj cisto stagnira in nekaj mesecev se bo...potem pa zacnem spet in ne neham vec.
  • 0
 

#62 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 07 March 2019 - 10:36 AM

Jaz imam blazino iz Hoferja, ampak imam občutek, da je nekam trda, čeprav se mi zdi "enako" debela, kot ostale, ki jih imajo. Nisem pa še nobene druge poskusila. Mogoče veste kakšne so razlike med njimi in na kaj je potrebno biti pozoren.

 

Verjetno je razlika, če sem zadnjo dala 7eur ali če so po 50 eur :D


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#63 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 07 March 2019 - 12:39 PM

Baje so dobre blazine iz Jyska - 1cm debele, podobne npr Habermanovi. Pri nas na pilatesu jih ima in so čisto ok. 10€ stanejo.
  • 0

#64 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 12 March 2019 - 08:51 AM

sem šla pogledat to v Jysk, pa se mi zdi predebela … so me opozorili, da debelejša kot je, manj imaš ravnotežja. Ne vem pa ne

 

Bom kar pri njih kupila eno gumijasto za 35 eur … spet ni tak denar, pa upam, da prodajajo kvalitetne. Vaditeljica je rekla, da ima tako že 6 let.


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#65 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 12 March 2019 - 08:53 PM

Kami, drži glede ravnotežja, jaz pri pilatesu vaje za ravnotežje delam na “parketu”, čeprav imam tanko blazino, mi je še vseeno odveč.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#66 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 12 March 2019 - 08:57 PM

Mene pa v dolocenih polozajih moti, ce je podlaga pretrda (sploh pod medenico oz. trtico). Ampak ne vem, ce je pametno zato kupovati debelejso/mehkejso podlago, ali da si samo nek povstrcek podstavim pod rit, ce/ko je treba. Moram pa nujno nekaj nedrsecega nabavit, ker ta zdajsnja pena res ni prakticna (joga je v bistvu od vadb mogoce se najmanj problematicna, pa vseeno). 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#67 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 12 March 2019 - 09:09 PM

Jaz imam za pilates eno ful debelo, ker se če ne z medenico ružim v parket, če pa rabim ravnotežje, stopim na parket.


  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#68 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 12 March 2019 - 09:13 PM

Ja, se strinjam, meni edino za ravnotežje ne ustreza mehkoba blazine (takrat stopim pač direktno na tla), sicer pa včasih še z blazino težko delam določene vaje (imam izrazito sramno kost in mi preveč pritiska v podlago, tako da delam prilagojeno verzijo vaj).

Edit: me je Hevea prehitela. : )

Edit2: Hofer je imel včasih ene precej debele (in vzdržljive) blazine, naša inštruktorica pilatesa jo uporablja že kar nekaj let.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#69 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 28 March 2020 - 09:34 PM

Rabim joga mat, kaj ste pol ugotovile, katere so dobre pa da bi jo lahko dobila v trenutnih razmerah (naročila z dostavo)?

Na JYSK strani nisem nič našla. v Decathlonu so ene za 25 € videt kul. Rabim pa nekaj z  debelino do 10 mm, nedrsečo površino

in da se normalno raztegne, brez da jo obtežim s knjigami za par ur. Podloge za vadbo <10 € so vse po vrsti shit.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#70 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26148 posts

Posted 28 March 2020 - 09:50 PM

Mah jaz se vedno furam Energetics, kupim pac novo na vsake nekaj mesecev, pomoje se ta pena obrabi pri vsaki s casoma :/ vidkm da tudi drugim odletava, jenpa moja tanjsa 0.7 se mi zdi, nimam niti potrebe po debelejsi, ker jo imam zato, da mi ne drsi, ne zaradi udobja :)
  • 0

#71 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 28 March 2020 - 09:54 PM

na vsake par mesecev :o jaz na to ne pristanem, pol pa raje dam malo več denarja.

Kaj pa v studiih, tam imajo kvalitetne blazine in ziher jih ne menjajo na par mesecev.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#72 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26148 posts

Posted 28 March 2020 - 09:57 PM

Ja pri meni je dnevno v uporabi in verjetno jo tudi macek zahakla :D ja cca na pol leta jo menjam, se mi itak potwm tudi ze malo gabi pa razkuzujem jo :D
  • 0

#73 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 28 March 2020 - 10:36 PM

Matilda, z Airex težko zgrešiš (če odmislim ceno), vsaj moja je po letih pilatesa še kot nova, z raztegovanjem pa tudi ni težav.

Mislim, da imam takšno:
https://vitacenter.s..._190_vijolicna/
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#74 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 28 March 2020 - 10:40 PM

Jaz sem jo dobila zadnjič v hoferju. Presenetljivo ok je. 1cm debeline, 1m širine.

Kaj pa blazine Haberman?
  • 0

#75 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 29 March 2020 - 09:24 AM

A imaš dobre izkušnje z njimi? Kot gledam, so vse debeline 15 mm. Skrbi me stabilnost pri tej debelini. A se enakomerno razgrne?


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#76 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 29 March 2020 - 09:44 AM

Haberman niso kvalitetne (vsaj ne tiste z njihovim imenom). Poglej pri Fizian, on ti bo zihr znal svetovati (dobavljajo tudi Habermanu, ampak priznane firme). Pomojem ima najvec robe :)

https://fizian.si/
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#77 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 29 March 2020 - 09:48 AM

Hvala, bom preverla. Pravi cimra, da ni kar tako dobit kvalitetno blazino, nazadnje je vzela eno Nike za 40 eur in ji drsi v downward facing dog.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#78 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26148 posts

Posted 29 March 2020 - 10:54 AM

Ja saj to mene skrbi, za mojo dam 10€ in vem, da mi bo sluzila tiste pol leta, tasca ima iz Lidla za isto kesa tako, ki je se za na plazo neuporabna, ker se tako viha. Sestricna ima enako kot jaz pa ze nekaj let :D
  • 0

#79 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 30 March 2020 - 11:07 AM

Tudi meni praktično vse drsijo, eno sem vzela iz Lidla bolj debelo je bila katastrofalna, zdaj imam od energetics eno tanko ki je bila malo dražja in je neprimerno boljša ampak nisem 100% zadovoljna
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#80 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 30 March 2020 - 02:05 PM

jaz sem kupila TO blazino in mi je bila super. Res pa, da jaz nisem prišla do ne vem kakšnih poz, da bi res preverila kaj in koliko je nedrseča.

So mi jo pa tam priporočili in so jo imele skoraj vse.


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users