Jump to content


Photo

Koliko parfumov imate?


  • Please log in to reply
100 replies to this topic

#81 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 01 August 2012 - 11:32 AM

Jaz imam enega od L'Occitane-a (nek moder....ne vem kaj je)

potem mam pa fake
Diorjev J'adore in D&G Light Blue
  • 0

#82 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 August 2012 - 11:37 AM

Kako imate lahko fejk dišave, jaz tega sploh ne razumem. :blush: Pa so vonji in obstojnost identični? Menda ne.
Kje se sploh dobijo fejk parfumi oz. EDTji?
Tako kot ne razumem fejk torb, čevljev, itd.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#83 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 01 August 2012 - 11:37 AM

Heh, res imate ogromne zbirke. :)
Jaz uporabljam samo Paco Rabanne Black xs. Ga imam že kakšna 3 leta.
Imam pa tudi Vivienne Westwood Boudoir, ki pa ga že dolgo nisem uporabila, ker mi je premočen in pretežek vonj. Pa še neko mini steklenično Caharel Lou Lou imam, ki pa ga tudi skoraj nikoli neuporabljam, ker je premočen. Vse sem dobila za darilo in niso ravno vonji po mojem okusu.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#84 Felicity

Felicity

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3216 posts
  • Gender:Female

Posted 01 August 2012 - 11:42 AM

Dolce Gabbana The One
Dior - Miss dior cherie l'eau
Gucci - Flora
Carolina Herrera - 212 VIP
Kenzo - Flower tag
Giorgio Armani - Code
Marc Jacobs - Oh, lola!
  • 0

#85 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 01 August 2012 - 11:51 AM

ma te fejk sem dobila v Turčiji... Tip je sicer zagotavljal, da so original. Sej...mogoče sem trapasta, neumna pa ne :lol: Res je, da niso tako obstojni, niso pa švoh.
  • 0

#86 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 August 2012 - 11:53 AM

mogoče sem trapasta, neumna pa ne :lol:


:lol:
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#87 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 01 August 2012 - 11:54 AM

Jaz imam tudi samo dva, ker imam ful zahteven okus in mi nič ne diši -_-

Posted Image Posted Image
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#88 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 01 August 2012 - 12:00 PM

Jaz sem se nad Pour Femme navdušila ravno zaradi ponaredka, imela sem Refan točen parfum, ki mi ga je prinesla prijateljica in mi je bil vonj ful ful všeč...
Potem sem pa začela naročat na FD zaradi ugodne cene originala.

Zdaj bi kupila točenega v primeru, da parfuma še ne poznam in bi ga želela "sprobat"
pa moja sodelavka ima same originale, res une ful dragi parfumi, ampak ima pa enega točenega, ker pravi, da ji je identičen, mislim, da je govorila za Poison...
  • 0

#89 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82171 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 August 2012 - 01:36 PM

wau, kake zbirke imate :shock: :P celo premoženje


Ja, res, meni toliko parfumov, kot jih ima recimo Fluffy, sploh všeč ni. :D Pa vedno porabim vsaj enega do konca, preden novega kupim.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#90 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 01 August 2012 - 02:12 PM

ja, jaz bom Lacoste Pour Femme zamenjala z YSL Elle, ko ga porabim...
  • 0

#91 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 August 2012 - 02:35 PM

Jaz imam pa rada več parfumov na voljo, imam obdobja, ko mi en paše, pa potem drugi, itd.
Bi se mi zmešalo, če bi imela npr. samo tri. Ali pa enega. Horror! XD
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#92 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 01 August 2012 - 03:39 PM

Jaz imam samo dva.
Britney Spears Fantasy- kupil mi je fant, ker sem bila ful navdušena nad testerjem. Uporabljam ga bolj pozimi, ker je bolj sladek in močan vonj.
Posted Image

Calvin Klein CKin2U. Dobila za darilo. Ima zelo sveč citrusni vonj in je zadetek v polno. Noro mi diši. Uporabljam ga poleti.
Posted Image

Sem bila pa ful navdušena nad Calvin Klein Shock dišavo, ampak sem se zabremzala, ker sta mi dve dišavi čisto dovolj.
  • 0

#93 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 01 August 2012 - 04:01 PM

ampak ima pa enega točenega, ker pravi, da ji je identičen, mislim, da je govorila za Poison...


Jaz ga imam in je res identičen. Če bi mi dal na eno roko točenega in na drugo iz flaše, ne bi ločila. Edina razlika je, da je original bil obstojen kake 2-3 ure, točen pa cel dan brez problema. :lol: Ker original lahko kupiš le EDT, točen pa je EDP. Pa priznam, da mi pri parfumih veliko vlogo igra izgled flaške in ime (pač za feeling, no), in od tega nimaš pri točenih nič, ampak vonj Hypnotic Poison sam res obožujem, sem ga imela pa sem bila ful razočarana, ker na moji koži ni bil obstojen, prav žalostna, da sem ga morala prodat. Ko sem pa odkrila točenega pa mi je zakon, da ne omenjam 90% ceneje. Embalaža je res sociala, ampak jbg.
  • 0
Memento mori.

#94 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82171 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 August 2012 - 04:21 PM

Pri meni je Diorjev HP obstojen še po tuširanju. XD
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#95 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 01 August 2012 - 04:48 PM

Vem, to si enkrat omenila in mi ta tvoja trditev ni šla iz glave, ko sem jaz obupovala nad njim. Mi ni šlo v glavo, kako je možna tako velika razlika, če gre za enak parfum.. Še vedno mi ni jasno.
  • 0
Memento mori.

#96 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 01 August 2012 - 04:51 PM

Sem bila pa ful navdušena nad Calvin Klein Shock dišavo, ampak sem se zabremzala, ker sta mi dve dišavi čisto dovolj.



Nekako tako je tudi pri meni, parfumom se z lahkoto uprem oz si samo rečem, da ne potrebujem, če mi je kakšen na novo všeč. Dva, trije različni so mi popolnoma dovolj. :wink1:
  • 0

#97 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82171 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 August 2012 - 06:15 PM

Vem, to si enkrat omenila in mi ta tvoja trditev ni šla iz glave, ko sem jaz obupovala nad njim. Mi ni šlo v glavo, kako je možna tako velika razlika, če gre za enak parfum.. Še vedno mi ni jasno.


Vztrajam, da si ti imela čudnega. ˆ-ˆ Ne verjamem, da je toliko od kože odvisno, sem od vseh slišala pohvale. Meni se zdi v bistvu še preveč obstojen, ker ga tudi za cunjah voham še lep čas (plašč npr.), prav zažre se.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#98 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 02 August 2012 - 07:51 AM

Jaz sem pa malo razočarana nad točenimi parfumi oz. jih ne bom nikoli več kupila. Sem imela iz Refana Miss dior cherie in kenzo amour. Sicer sta bila vonja dokaj identična originalu, ampak res neobstojna...da niti ne omenjam, da je miss dior cherie v roku treh mesecev totalno spremenil vonj,,,kot, da bi se pokvaril. Nikoli več.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#99 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 12 August 2012 - 10:08 AM

wau, kake zbirke imate :shock: :P celo premoženje

Moji:
E. Arden Green Tea Summer, 100ml (super za poletje, najpogosteje imam tega)
Lacoste Pour Femme 50 ml (moja stalnica, pomoje imam že 4 flaško ali celo več)
Marc Jacobs Daisy, 50 ml (prodam, če katera želi, zelo malo ga manjka)
Naomi Campbell Cat de Luxe (zadnje kapljice, ga bom še kupila, ker mi je ful všeč)

točen
Burbery Weekend (se mi zdi, no, ga ne uporabljam)
CK One


Upsss, našla sem še:
Escada Tai Sunset
H. Boss Pure Purple
C. Klein Obsession, mini embalaža 15 ml, jutri ga nesem sodelavki, ker meni grozno smrdi
  • 0

#100 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 11 May 2013 - 04:57 PM

3 testerje (D&G: The One Gentleman in 2 L'Occitane Neroli)
8 toaletnih vodic:
D&G Light Blue
Versace Eau Fraiche Homme
Melvita Pour Homme
L'Occitane: Verdon, Potonika, Vrtnica, Črni čaj&bergamotka, Zeleni čaj&meta

L'Occitane: Rose Aurore Eau Fraiche, Eau Du Badian

Chanel: Allure Homme Edition Blanche


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users