Jump to content


Photo

Poslovili so se...


  • Please log in to reply
437 replies to this topic

#21 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 15 January 2009 - 12:04 PM

Ah..prav čutim skozi kaj greš. Sožalje sad.gif sad.gif
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#22 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13709 posts
  • Gender:Female

Posted 15 January 2009 - 12:18 PM

Sozalje sad.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#23 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5726 posts
  • Gender:Female

Posted 15 January 2009 - 12:25 PM

Fluffy, pred malo več kot enim letom sem šla skozi to. tudi meni je moja ljubljana kužika zaspala v naročju. sočustvujem s tabo in ti izrekam iskreno sožalje.

žalost bo počasi minila in vedno jo boš imela ob sebi, no vsaj vse lepe spomine nanjo in čas, ki sta ga preživeli skupaj.
zaenkrat pa se preusti žalosti, jokaj in se je spominjaj.
  • 0

#24 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 January 2009 - 12:25 PM

Tole me je zdej popolnoma šokiralo. Sožalje tudi od mene, vem kako zelo si jo imela rada in koliko ti je pomenila.
Se je pa vsekakor gospa poslovila v častitljivi starosti in v krogu tistih, ki jo imajo najraje. Ostanejo pa lepi spomini in zavedanje, da je imela zelo, zelo lepo življenje!
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#25 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 15 January 2009 - 01:21 PM

Fluffy, tudi z moje strani iskreno sožalje. Ni hujšega kot izgubiti nekoga, ki ga imamo radi. cry.gif Drži se!
  • 0

#26 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 15 January 2009 - 03:34 PM

Joj Fluffy sožalje tudi od mene cry.gif , sočustvujem s tabo in te popolnoma razumem. Vem, da ti je zdaj ful hudo, ampak v takih situacijah si jaz vedno prigovarjam, da so imele naše živalice lepo in polno življenje.
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#27 fifa

fifa

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5418 posts
  • Gender:Female
  • Interests:Finding out how the world works ... :)

Posted 15 January 2009 - 03:54 PM

Drži se FTSE! Moje sožalje. sad.gif
  • 0

A tree too big to embrace ... is born from a slender shoot. A nine-story tower ... rises from a pile of earth. A thousand-mile journey ... begins with a single step.

(taoistična modrost)


#28 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 January 2009 - 02:08 AM




Hvala še enkrat vsem za lepe besede. Bolečine ob njeni izgubi so neopisljive, ker vsak, ki me je vsaj malo poznal, je vedel, kaj in koliko mi je pomenila ta kosmatinka.
Imela je izjemno lepo in dolgo življenje ... na koncu smo ji pomagali, kolikor smo ji le lahko, a jo je žal srček izdal. Proti višji sili se ne da boriti.



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#29 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3421 posts
  • Gender:Male

Posted 16 January 2009 - 07:01 AM

Šele zdaj sem videla temo. Iskreno sožalje še v mojem imenu cry.gif
  • 0

#30 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6694 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 16 January 2009 - 11:51 AM

Iskreno sožalje!

cry1.gif

Verjamem, da preživljaš težke trenutke. Drži se console.gif
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#31 Limona

Limona

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 899 posts

Posted 16 January 2009 - 12:58 PM

Iskreno sožalje še od mene. sad.gif Upam, da ti bo kmalu bolje.
  • 0

#32 Pipi

Pipi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1092 posts

Posted 16 January 2009 - 06:06 PM

Fluffy, sožalje tudi z moje strani. Vem, kako hudo je izgubiti ljubljeno živalico... cry.gif
Treba pa se je bodrit in vedet, da kosmatinka lepše ne bi mogla živet - in to je vse, kar šteje.
Drži se!
  • 0
"It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society."

#33

  • Guests

Posted 16 January 2009 - 06:29 PM

Sožalje Fluffy. cry.gif Drži se.

(sem se kar malo zjokala, ker me smrt živali prizadane bolj kot smrt človeka...pa še moja Laska je čezdalje slabša in vsak dan je lahko zadnji z njo...)
  • 0

#34 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14773 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 16 January 2009 - 07:52 PM

Ftse, sožalje. Upam, da se ti srček čimprej zaceli. sad.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#35 155

155

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 735 posts

Posted 16 January 2009 - 08:17 PM

tudi od mene iskreno sožalje. sad.gif
  • 0
You can't buy happiness. Steal it.

#36 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 January 2009 - 09:31 PM



Hvala. IPB Image
Na momente že skoraj sprejemam ... potem pa spet padem v stanje, ko ne morem in ne morem doumet, da je ni. Pa vse te navade in "običaji" vseh 14 let, povezani z njo ... danes sem kar zaslišala nekje iz daljave, kako smrči ... ko pridem domov, ni košare in nje v njej, kako široko gleda in maha z repom ... ko se zbudim, me ne čaka več pred svojo omaro, mencajoč za posladke ... ob 18h me več ne čaka in brezasto gleda, da ji naj že enkrat grem dat za jesti ... ni je več, da bi se mi vlegla in razkomotila točno pred stolom pri računalniku, da ne morem normalno biti tam ... strašno grozno je. A saj pravim, v zadovoljstvo mi je zavedanje, da je imela kraljevsko življenje, da ni trpela in da je lepo umrla. Morda se komu zdi smešno ... da pretiravam ... a to bitje je bilo pri meni oz. pri nas doma strašno ljubljeno in smo čist na dnu. Smo pričakovali, glede na njeno zdravstveno stanje ... a pripravljen itak nisi nikoli na kaj takšnega.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#37 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 17 January 2009 - 09:12 AM

Fluffy, tudi iz moje strani sožalje. console.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#38 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 30 January 2009 - 02:58 AM

Sočustvujem in želim ti mirno sprejemanje. ... *

Jaz sem 2 dni nazaj našla dlako še po 1.5 leta odkar je Rina umrla.
Na zidu mam še zdaj napisano Rina, kje si?
Najbolj od vsega kar čutim v povezavi je to, ko si omenla korpo (in deko) tam kjer je to mela je zdj prazn in prve dni po smrti sem si mislila, oh kok bomo zdj ena dolgočasna družina.. to mi je blo najbl moteč dejavnik...
Skratka... cmok v grlu se vala velik časa sam jz sm ga že pogoltnla, davm se več ne, vseen mi je pa hudo, hudo ker tud pr ns je bla to družinski član, enkovredna men kot vsak otork staršem.

  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#39 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 03 February 2009 - 02:24 PM

Danes se je pa poslovila še moja Samara cry.gif cry.gif cry.gif
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#40 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45396 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 February 2009 - 02:29 PM

Joj cry.gif, drži se sahara. console.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users