Jump to content


Photo

Prigode in nezgode naših ljubljenčkov


  • Please log in to reply
267 replies to this topic

#41 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 09 October 2007 - 01:24 PM

Meni pa družbo dela veverček, k je danes še posebej razigran. Najprej sva skupej kavico pila, pa jedla zajtrk, pol me je iz hvaležnosti mal polulov, par minut nazaj sem pa še mambo ples udarla, ker mi je zlezu pod majco, to pa žgačka biggrin.gif

Zdele je šu pa v eno rožo, pa se je revečk neki ful ustrašu, se je prov vidno razburjal in čudne zvoke spuščal, tako da ga zdej božam in mirim!
  • 0

#42 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17772 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 15 October 2007 - 12:22 PM

V soboto je pa v našo hišo na morju zašel en mačji mladiček (manj kot leto dni star). Pol repka mu je bingljalo, ker ima zlomljenega. Sam se je videlo, da je rep še prekrvljen, je bil bingelj dlakav. Brkati kosmatinec je bil zelo zaupljiv, takoj mi je skočil v naročje, pa komu drugemu tudi še (smo mel glih pijanko oops.gif ). Pol pa je šel noter in skčil na stol in spal. Za jest je dubu kos pečene ribe pa smetano za kavo. Se mu je kar naredil mačji dan. Po njegovi zaupljivost sklepam, da poškodbe repa ni zagrešil človek. Se motim?
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#43 KittyKat

KittyKat

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 225 posts
  • Location:Ljubljansko barje :P

Posted 07 November 2007 - 03:33 PM

oh joj, kr mal mi je hudo ratal k sm tole prebrala zdle. Errol, pa ste pelal mucka pol k veterinarju al pa v kakšno zavetišče? glede na to, da je bil zaupljiv bi js rekla, da je že imel lastnike, mogoče je odtaval al pa kej podobnega. za poškodbo pa nikol ne veš, lahko so ga kaki mulci, k se jim zdi to smešn, al ga je avto zbil...nemorš vedt.

Uglavnem, hotla sm napisat kok me je dans moja Rora nasmejala laugh.gif prej sm gledala televizijo in se je smukala tm okrog. pol se pa kr naenkrat usede pred tv in začne mjavkat. pojma nimam kaj je vidla, ampak pol je začela s tačkami po tvju skakat, kokr da bi kšno muho lovila al pa kj podobnga. uglavnem, js sm crkavala od smeha.
trenutno je pa na moji postli. prej je spala, no zdj se je pa zbudila in to je pr njej zmeri čas umivanja. očitno se ji zdi moj kovter umazan, ker tut kovter liže laugh.gif jooooj kok je smešna ta mačica
  • 0
Ni ti potrebno biti popoln, da bi bil popoln zame.

#44 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 03 July 2008 - 07:47 AM

QUOTE(Kalypso @ 2. 7. 2008 - 22:39) View Post

Adriane pa ne da Cent? Upam, da se motim. Drži se. console.gif

Včeraj zvečer smo ga pokopali.

V dveh dneh se mu je zdravstveno stanje kar naenkrat tako poslabšalo, da kar ne morem verjet.
Videl in slišal je itak že prej bolj slabo. Tudi s srčkom je imel težave, a se je držal in bil še zmeraj veseli, živahen, kolikor je to 16-letnik pač lahko.

Zdaj se je pa nekaj prehladil ali kaj jaz vem kaj. To že pred časom. Je dobil antibiotike, a je šlo še samo na slabše.
Iz noseka mu je začelo tečt in gnoj se mu je nabiral v učkih, da je vedno slabše videl, čeprav smo mu jih še pogosteje čistli.
Kar orientacijo je začel zgubljat, kot da bi mu živčni sistem odpovedoval, ker se je samo še opotekal.
Nehal je jest. Komaj je še stal na nogah.
In to v dveh dneh!!

Predvčerajšnjim smo ga peljali k vet, ki mu je dala vitamine in ponovno antibiotik.

Včeraj spet ista zgodba.
Sploh ni htel z mano bit. Umikal se je, se vseskozi majal.
Pil je ogromno vode, in ko je drugič bruhal zaradi tega, so mu tačke ssamo še klecnile in odnesla sem ga v njegovo košaro. Zaspal je.

Prišli so starši, se je zbudil.
Pride še D in začne Cent tak srceparajoče jamrat. Htel je vstat iz košare, da bi ga pozdravil, a ni mel več moči cry2.gif
Zdelala ga je ena mini bolezen, ki je vedela pritisnit na gumbe starosti. Shiral bi. Jezna sem bla, ker ni htel jesti. Skozi solze sme mu govorla, da bo umrl, če ne bo, a me ni poslušal. cry2.gif

Kar v košari sta ga starša odpeljala.

Čez 2 uri sta ga v isti poziciji pripeljela nazaj, le da je bil pokrit z njegovo dekico in plišastega krokodilčka je imel ob sebi.
Ko sem ga gledala, sem vseskozi mislila, da se mu dviguje prsni koš, da bo zdaj glih vstal ali dal vsaj neki znak, da je živ.
Še učke je imel rahlo odprte, da si mislil, da samo počiva, malo gleda, a je pač negiben.

Okrog pol desetih sem ga dvignila, da bi ga nesla k grobu, ki ga je skopal ati.
Tak je bil težki in glavica mu je kar omahnila. cry.gif Že se je hladil.

Pokopali smo ga položenega v brisačo in mu dali zraven krokodilčka, ki si ga je pred osmimi leti kar prisvojil, ko sem ga dobla za Dedka mraza.

Tako prazno je. Ni ga več in nikoli ga ne bo nazaj. Moj Cent.


V bistvu nisem htela nikamor tega pisat, ker mi ni povšeči vsa pozornost, ki jo je človek deležen ob teh ternutkih. Počutim se nelagodno.
Po telefonu mmi tudi ne paše govorit o tem. Z našimi ne morem, ker smo vsi v istem zosu, a v sebi ne morem držat.
Ne dojemam.

Se že par let pripravljam na ta trenutek, ker je le bil star, in četudi je leto nazaj še dirkal, se ve stanje tako naenkrat zasukat, da ti nič jasno ni.
Kljub temu da sem sama pri sebi takoj vedla, kaj nam je storiti, ker je pes in ne more povedat, da je žejen, lačen, če ne najde skodel. Ali da mu ne paše bit v določenem delu hiše/vrta, da želi pomoč, ker je zalutal. Vse to vem, a prehitro je bilo, no! cry2.gif
VEDNO bi bilo prehitro, ker enostavno nočem, da izgine iz naših življenj!

Ne pričakujem nobenih vaših besed, ker sem pisala zase. Hvala.



Gospod Cent v šarmantno sivem plašču - julij 2006
IPB Image
CENT-CAD
(20.7.1992 - 2.7.2008)
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#45 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10540 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 July 2008 - 07:58 AM

Oh Adriane, kako mi je žal, moje sožalje.
Jest se tud jokam s tabo zdele. cry2.gif
  • 0

#46 SiQsI

SiQsI

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 916 posts

Posted 03 July 2008 - 08:23 AM

ok ok sad sad sad, sedim v službi in preberem izpoved Adriane ter začnem jokat, joj kar me pa zvije je pa vse glede živali, Adriane drži se in vrjemi, da bo tvojem Centu zelo lepo v pasjih nebesih, čas zaceli rane, misli na lepe trenutke, ki sta jih preživela skupaj, žal vse enkrat mine, je pa doživel častitljivo starost! Cent R.I.P. console.gif
  • 0
Biti to kar smo, in postati to, kar smo zmožni postati, to je edini cilj življenja.

#47 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 03 July 2008 - 08:25 AM

Adriane, moje iskreno sožalje cry1.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#48 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 03 July 2008 - 08:54 AM

Hvala.
Kar odkopat bi ga šla.

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#49 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 03 July 2008 - 09:05 AM

Moje sožalje, Adriane, jaz tudi jokam cry.gif cry.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#50 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 03 July 2008 - 09:06 AM

Adriane, iskreno sožalje. Tudi jaz sem že zgubila domačo žival in te trenutki so res zelo boleči. cry.gif console.gif
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#51 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 03 July 2008 - 09:10 AM

I'm so sorry. cry.gif cry.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#52 Limona

Limona

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 899 posts

Posted 03 July 2008 - 09:33 AM

Adriane, ne morem natančno vedeti, kako se počutiš, verjamem pa, da ti mora biti res hudo. Še meni je bilo, ko sem brala to zgodbo.. cry.gif Res upam, da boš kmalu boljše.
  • 0

#53 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 03 July 2008 - 10:28 AM

Adriane sožalje. Mi kr mal solze tečejo ko sem tole brala. Si ne morem predstavljat kako je to če zgubiš nekoga po 16-tih letih. Se spomnem kako je bilo men hudo ko mi je 4 leta nazaj moj najljubši muc umrl. cry.gif
  • 0

#54 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 03 July 2008 - 10:48 AM

Groza. Sožalje.
Jokam se cry.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#55 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 03 July 2008 - 10:52 AM

Vse besede so odveč cry.gif sožalje...
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#56 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 03 July 2008 - 12:46 PM

Hvala vsem še enkrat.
Bilo je najboljše zanj, a je tako težko sprejet, da ga ne moreš več vzet v naročje in pocartat. Da sedaj leži pod kupom zemlje in ne moremo do njega...
Moj mali cry.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#57 koki

koki

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1975 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 03 July 2008 - 01:40 PM

Adriane, naj počiva v miru, vi pa ga boste imeli za vedno v lepem spominu in nikamor ne bo šel, ker bo vedno z vami in v vaših srcih. Sožalje.

  • 0

#58 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 03 July 2008 - 01:47 PM

Adriane, sožalje. cry.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#59 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45422 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 July 2008 - 02:11 PM

Nekak ne najdem besed...cry.gif cry.gif vem, da je hudo. Drži se.
  • 0

#60 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27036 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 03 July 2008 - 03:59 PM

O pizda. cry.gif



  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users