Jump to content


Photo

Prigode in nezgode naših ljubljenčkov


  • Please log in to reply
267 replies to this topic

#241 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 28 December 2017 - 07:33 PM

Fluffy? :D


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#242 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26266 posts

Posted 28 December 2017 - 07:34 PM

Danes sem likala cunje za dojencka in ker sem vse hkrati oprala, nisem zmogla vsega v enem kosu zlikat. Bodye sem zlozila v polovico skatle po dolzini, sla na kosilo in spat. Ko sem se zbudila je bil macek v skatli na 15x 40cm in spal :D. Ta mrcina se je na nek nacin zbasal v tisto malo prostora :D
  • 0

#243 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82456 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 December 2017 - 07:58 PM

Sarah, ja. :)


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#244 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16484 posts
  • Gender:Male

Posted 18 July 2018 - 07:32 AM

Moz je zdajle z mokro krpo brisal tla in Josta uporabljal za suho brisanje. Tako mu je bilo vsec, da zdaj hodi za njim in se mece po tleh. Solski primer stockholmskega sindroma.

img20180718081933.jpg
  • 1

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#245 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82456 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 July 2018 - 09:04 AM

😂
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#246 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 18 July 2018 - 09:07 AM

:D A mas video tudi?


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#247 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45422 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 July 2018 - 10:59 AM

:lol: 


  • 0

#248 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 18 July 2018 - 11:37 AM

:D A mas video tudi?

 

Ali pa vsaj boomerang no? Haha :D


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#249 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45422 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 February 2019 - 12:05 AM

Zadnjic je pri nama prespal kolega (ta, ki je celo noc smrcal 😆). Decko nikoli ni imel hišnih ljubljenčkov, tako da do njih drži distanco. Tudi z najinima mackama. Ponavadi, ko je na obisku, ga obe ignorirata. Tokrat pa ga je baje Živa zjutraj, ko se je sel tusirat, pospremila v kopalnico in se ni dala odgnat. Vrhunec soočenja je bojda bil, ko se usedla na umivalnik n mu ni pustila, da bi si umil zobe. 😂😂 Sem prepricana, da je zelela pit vodo iz pipe, ampak on seveda tega ni vedel in je ni upal pregnati, zato si jih je raje umil v kar v banji. 😂 Da se je lahko stusiral, pa je potem cakal, da je slisal mozevo budilko, da ga je prisel prosit, da Živo odnese iz kopalnice. 😂😂
  • 0

#250 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14783 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 20 March 2020 - 11:28 AM

Podgana, Kalypso, hahah, zgleda da sem zgrešila objave :D Stockholm sindrom, hahah :lol:

 

Midve sva pred kratkim bučko s posvojeno ribico Frido prestavili iz hodnika v kopalnico. V hodniku je bila v taki poltemi, v kopalnici je pa na svetlem. Ker je na belem ozadju, je začenjala postopno izgubljat oranžen pigment, zdaj ji je ostalo malo oranžnega po hrbtu. Spredaj ima pa samo še en tak hitlerjevski mustache oranžne barve :D

 

 

 

Današnja prigoda:

 

Jaz se redkokdaj ponoči zbujam, danes sem se predramila in razmišljala, ali se mi splača vstat in it na wc, ali počakam, da občutek mine, in zaspim nazaj, to ponavadi naredim.

 

Par minut sem se še premetavala in skušala zaspat nazaj, potem sem pa ugotovila, da bom verjetno še nekaj časa pokonci, ker sem ostala budna. Ok. Se odločim, da grem lulat, v temi, ker če prižgem luč, se bom pa res popolnoma predramila. Grem proti kopalnici, priprem vrata, slišim, da jih nekaj hoče odpret (včasih maček sledi v kopalnico in te gleda, in mjavka, ko sediš na školjki).

 

Vstanem, si umijem roke, grem iz kopalnice. Stopim na nekaj zdrisasto mokrega, me vse mine, ker včasih maček del kakca v svojem besnem kopanju peska v mačjem wc-ju kak del kakca ven zmeče. Včasih se pa pobruha. Skratka, eno neprijetno opravilo pucanja ob 3h zjutraj me je čakalo... Pa že mislim skoraj it mimo, kao, ma ne, bom zjutraj... Vseeno prižgem luč, vdana v usodo, zdaj popolnoma prebujena. 

 

Napol sleba vidim nekaj rdečkasto belega na tleh pred kopalnico, pogledam še enkrat...

 

 

F R I D A ! ! ! ! 

 

 

Na tleh pred vrati kopalnice leži ribica. Mene je skoraj kap. Sem jo prijela v roke in dala v vodo v bučko, kao, saj mogoče bo pa še plavala?? Na tleh je bila negibna, tako da sem se že poslovila od nje, prav hudo mi je bilo, najina doggy ribica... :/ taka prisrčna, vsakič fehtarila za hrano, ko si prišel v kopalnico.

 

V vodi je pa oživela. HVALABOGU!!!!! Sem ji hitro nasula not še za jest, pa je bila prešvoh, da bi se zmenila za hrano. 

 

Jaz sem se vrnila precej pretresena nazaj v posteljo, kaj pa naj, riba je v vodi, nimam kaj za naredit. Maček je ves ta čas spal na postelji v drugi spalnici in ni niti mrdnila. Jaz sem se še nekaj časa premetavala, razmišljala, ali bo uboga riba dočakala jutro živa, ali je bil za njo to prevelik šok... Padla/skočila je iz bučke na polico in na tla v kopalnici, cca 1m višine + potem je še 1m po ploščicah drajsala do vrat. Pa jaz sem rahlo stopila na njo, ko sem šla iz kopalnice ven. 

 

 

Če se jaz ne bi zbudila, 

se odločila, da grem lulat

in potem nazaj grede stopila na to nesrečno ribo

 

bi Fride ne bilo več. 

 

 

Kaka je verjetnost, da se kaj takega zgodi, da sem takrat, ko je to nesrečno bitje hlastalo za kisikom na zraku, vstala in šla v kopalnico. In jo po norem naključju zaznala na tleh. 

 

 

Potem sem zaspala nazaj in sanjala, da sem vsa razburjena to razlagala cimri in da sem dala preko bučke cedilo za špagete, da se kaj takega ja več ne ponovi. :lol: :D :D

 

 

 

Frida je danes zjutraj pojedla zajtrk in izgleda običajno živahna. Faca ja. Nimam kaj več za dodat. :lol:


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#251 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26266 posts

Posted 20 March 2020 - 11:47 AM

Ojej, cela prigoda :)
  • 0

#252 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27036 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 20 March 2020 - 02:04 PM

Go, Frida!  :thumbup:


  • 1
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#253 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25838 posts
  • Gender:Female

Posted 20 March 2020 - 10:28 PM

Olivija, cela kriminalka, hvala, da si delila z nami. : D
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#254 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14783 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 21 March 2020 - 09:06 AM

:love: S tekim srečnim koncem bi bilo škoda, če ne bi :) 


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#255 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 21 March 2020 - 01:13 PM

Olivija res nora zgodba in hb, da s srecnim koncem. :)
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#256 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25838 posts
  • Gender:Female

Posted 22 March 2020 - 12:20 AM

:love: S tekim srečnim koncem bi bilo škoda, če ne bi :) 


True. ^_^
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#257 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17772 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 06 May 2020 - 08:54 PM

Attached File  B2D04800-DB1A-4855-9F92-3CF3809A972B.jpeg   125.28KB   0 downloadsDivje race verjetno ne spadajo med hišne ljubljenčke, pa vseeno: danes popoldne sem šel v mesto in pri Nami srečal račjo familijo. Po nekaj zapletih je prišel tipson s kartonasto škatlo, v katero sem spravil najprej 11 mladičkov, nato pa še mater raco, ki je uspela pobegniti, pa jo je ena ženska ulovila, da sem jo lahko zaprl k mladičkom. Odnesel sem jih v tivolski bajer in spustil. Vmes so se vse račke polulale... Prilagam slikovno gradivo.


  • 1

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#258 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82456 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 May 2020 - 09:03 PM

:o Olija bi kap od navdusenja.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#259 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14783 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 06 May 2020 - 09:11 PM

A jooo, Errol, bejž no <3  Lepo!!!  :love:

 

Pri nas imamo tudi ob ribniku en račji par in male račke, zadnjič je ata raca gagal na vso grlo :D


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#260 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16484 posts
  • Gender:Male

Posted 06 May 2020 - 09:13 PM

Pri nas so tudi, jih gremo vsak dan gledati. Jih je bilo 9, ampak vceraj samo se 8 :(

Legenda si, Errol! Samo je pa tudi smotana, kam jih je pripeljala. Pa najbrz je nekje tudi ata.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users