Jump to content


Photo

Prigode in nezgode naših ljubljenčkov


  • Please log in to reply
267 replies to this topic

#1 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45398 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 August 2007 - 01:09 PM

Tole temo odpiram z namenom, da bi v njej obeležili razne zanimive vesele in pa tudi manj vesele (upam, da bo teh čim manj) prigode, nezgode in doživetja z našimi ljubljenčki.


No, da kar začnem...
Pred nekaj tedni se je v prostore, kjer dela mama zatekla mala mucika. Ker je bil petek in mama ni imela srca, da bi pustila revico samo sva jo vzeli s sabo domov. Vse bi bilo lepo in prav, ko naša hiperbola Biba ne bi bila sovražno nastrojena proti vsem kosmatem na štirih tacah. Sprva je še vse izgledalo lepo, ko sta se povohali, ampak potem pa je mala zaradi Bibine velikosti v primerjavi z njeno začela pihati najo. Tako je tudi Biba začela pihati nanjo in konflikt je bil tu. Malo muciko sva potem odnesli v drugo sobo in Biba ji je sledila. Niti za trenutek je ni spustila izpred oči. Ko se ji je mala približala, pa je začela prav renčati. Bila pa je tudi jezna na vse nas, saj se ni pustila ne pobožati, kaj šele da bi jo stisnil k sebi in jo pocartal.
No, kaj se je zgodilo naprej... o najdenki smo poizvedovali v okolici, kjer smo jo našli, dalo oglas na radio, a se nihče ni javil. Ker male mucike žal nismo mogli obdržati, sta jo sprejela babica, ki ima več prostora in kjer so jo njene tri muce in pesika sprejele veliko bolj prijazno kot pa naša zloba in je sedaj ljubljenka vseh.
  • 0

#2 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12100 posts
  • Gender:Female

Posted 07 August 2007 - 07:34 PM

K nam pa nonstop hodijo tuje mačke v hišo! Mamo odprta balkonska vrata in takoj zraven škatlo z mačjimi briketi, da lahko mačka je ko je lačna. No in to valda privablja tudi druge mačke. Je npr en črn, ki je naši muci ful podoben, samo da je večji, in un ful rad hodi v dnevno in spet nazaj vn, in ga sploh ne briga če je kdo noter al ne, blazno je smešen biggrin.gif Enkrat je šol celo v kopalnico in zrušu eno polico moji mami (pa sploh ni naš biggrin.gif ) En drug pa je šel v zgornje nadstropje kjer so spalnice, in sploh nismo vedli kdaj, ampak sigurno je bil sto let gor, kr je prišu dol ko so bla vrata od balkona že zaprta biggrin.gif In ful se je previdno plazu, jst sm skoraj crknla od smeha biggrin.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#3 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10489 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 August 2007 - 07:42 PM

Jaz pa pozimi, spomladi in jeseni hodim z mojo maco Minko redno na sprehod, poleti pa ne zaradi visoke trave in klopov... Tukaj blizu naše hiše hodiva stalno na isti hrib z gozdičkom in letos spomladi, ko je bilo še mal snega, je maca iz grmovja spodila enga bogega poljskega zajca in ga lovila po hribu. Jest sem misnla, da se bom polulala od režanja. Zajec je pred njo tekel cik-cak, naša pa za njim, sploh nisem vedla, da zna bit tok hitra. No, zajec je pol itak zbežal, ker je bil prehiter. Men ni blo nič jasno, kaj se naši tamali trga. Itak se velikokrat obnaša kot pes čuvaj. Če vidi koga hodit po cesti mimo hiše, kar potiho renči in steče k živi meji in ga spremlja... utrganka.
  • 0

#4 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12100 posts
  • Gender:Female

Posted 07 August 2007 - 07:45 PM

Če jo pa na sprehod voziš, kaj je čudno da misli da je pes biggrin.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#5 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10489 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 August 2007 - 07:47 PM

Ja, sam ne na štriku, tko da ne vem, kaj ji je laugh.gif
  • 0

#6 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 07 August 2007 - 08:23 PM

Naša se obvezno zavleče v vsako škatlo, ki se slučajno znajde na tleh, ne glede na velikost škatle smile.gif .
Pozimi vedno spi radiatorju, pa ji tačke dol visijo, meni ni jasno kako da se ne skuha. Čez noč se zavleče v kovter na postelji od staršev in jo blazno plaši, če jo pobožaš čez kovter, prav napast zna.
Pa če so kaki obiski (silno ne mara drugih ljudi, z živalmi pa sploh nikoli ni imela stika) se skrije pod odejo in je prav smeh gledat, ker se na ravni postelji prav vidi kje je, taka bunka sredi odeje smile.gif.

  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#7 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45398 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 August 2007 - 09:14 AM

Naša ima tud ful rada škatle ja. smile.gif Ko je bila še manjša in ko si je brat iz škatel delal avtomobilček (beri: na škatlo si je narisal luči in volan), jo je v tej škatli vlekel naokoli, mačka pa je mirno sedela v njej. smile.gif
  • 0

#8 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25255 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 08 August 2007 - 12:08 PM

moj veveriček postaja vse bolj drzen, zdej se že sprehaja okrog, če mu pustim vratca kletke odprta. ima stalno pot: na mizo, radiator, okensko polico (od koder kr naprej skoz okno gleda, zgleda je zunej ful zanimivo biggrin.gif), skače po bambusu in stojalu s cd-ji (in se nasmrt prestraši, k kšnega dol sklati) ... potem pa nazaj na mizo, kjer preverja, če mam kej zanjga in me grizlja v prste, če nimam smile.gif. danes se je ravno pripravljal na skok na omaro, ki je zraven mize, ko je v sobo prišla mami. se mu je ratal tik pred odrivom prestrašit in je telebnil na tla laugh.gif dobr, da je bil mal v šoku pa ni poskušal km zbežat, ker nimam pojma, kako bi ga dobila izza omare. se trenutno nekej kuja v hiški, pa zlobnežu je ratal precej žaganja okol kletke nasmetit.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#9 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 20 August 2007 - 09:13 AM

4 mesce je blo 15.8 ,kar je rina umrla cry.gif Kok hitro gre čas, se mi zdi, da je ni že leta. Tko jo pogrešam pikico malo, vsak dan se zjokam zarad nje.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#10 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 August 2007 - 09:27 AM

QUOTE(rea @ 20. 8. 2007 - 10:13) View Post
4 mesce je blo 15.8 ,kar je rina umrla cry.gif Kok hitro gre čas, se mi zdi, da je ni že leta. Tko jo pogrešam pikico malo, vsak dan se zjokam zarad nje.

IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#11 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 15 September 2007 - 02:42 PM


Jimi je naletela na mojo Lush vrečko in jo besno raztrgala. Ta mačka menda resno misli, da je pes. ermm.gif

IPB Image
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#12 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 26 September 2007 - 08:51 PM


Adriane!!!! blink.gif blink.gif kiss1.gif

Tika ni.....dvomim da bo prišel.... cry.gif
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#13 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 26 September 2007 - 08:53 PM

Zakaj? Mogoče se samo za mucami potepa
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#14 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 26 September 2007 - 09:14 PM


Pa PM!!!!! Tik je šele par mesecev star - se še ne goni za pi*kami! cry.gif

  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#15 monni

monni

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4072 posts
  • Interests:...zanimive stvari....

Posted 26 September 2007 - 09:17 PM

naš je biu tut par mesecev star pa je zginu za 2 dni...sej bo pršou nazaj smile.gif
  • 0
Kakršna sem pač sem. Tako sem narejena, to sem pač jaz. Kadar mi gre na smeh, smejem se na ves glas.
Ljubim tistega, ki me ljubi. Mar je to moja stvar, če res ni zmerom isti ta, ki me vzame za par.
Kakršna sem pač sem. Taka sem, to sem pač jaz.

Jacques Prévert ,Sem kakršna sem

#16 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 26 September 2007 - 09:29 PM

Avto ga je zbil, sožalje.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#17 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 26 September 2007 - 09:36 PM


Fak ju, Crna. cry1.gif
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#18 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 26 September 2007 - 09:40 PM

sej je čist možno, al pa da ga je nekdo sebi vzel in zdaj kraljuje v hiši.
  • 0
IPB Image

#19 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45398 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 September 2007 - 11:10 AM

Doživljaj s krete... Pri eni od manj znanih minojskih palač, ki je bila v času najinega obiska že zaprta, sva naletela na muceka. Bogi revež je bil tako lačen, da se je cartal in prosil hrano, ko sva odprla prtljažnik je skočil vanj. Meni se je ubogi revež tako zasmilil, da če ne bi potovala z letalom, bi ga vzela s sabo. Na srečo sva še imela ostanke najinega lunch basketa in sva mu dala 200g mesnega narezka iz konzerve. Bogi revček se je tako zalagal z hrano. Po tem ko sva ga zapustila kar ne morm pozabiti nanj in upam, da bo še več turistov zavilo k Agii Triadi in dalo kak grižljaj temu uboščku.
Še njegova slikica...

Drugače pa me je znova presenetilo koliko potepuških muc je v Grčiji. Že pri samem Knososu jih je bil en kup. Ampak tistim vsaj času turistične sezone ne gre slabo, saj se med vso hordo turistov najde kar nekaj takih, ki jih hranijo.
Tole pa je gospodič iz Knososa... jaz sem ga krstila za Minotavra. smile.gif
  • 0

#20 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27028 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 27 September 2007 - 07:38 PM

Joj, moj Bingo je enkrat sosedovega piščanca zaklal/zadušil ker je mislil, da je igračka!
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users