Jump to content


Photo

Krema/serum - CLINIANS Active Moisturizer with Rice Starch


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena (1 member(s) have cast votes)

ocena

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 September 2006 - 10:17 PM

IPB Image

Moja najnovejša pridobitev. Iskala sem zelo lahko kremo, s kakšnim AOK, brez spfja, ki bi se hitro vpila in ne pustila mastnega filma na koži. Vse to sem našla v tej kremi. Gre za vlažilni gel, ki pa je, kljub temu, da je za suho kožo, izredno lahek in prav nič masten. Mene izredno spominja na "mojo ljubezen" od Clinique - Dramatically Different Moisturizing Gel. Poraba skromna (odlično mazljiv), vpije se instantno, kožo pa pusti neverjetno mehko, zglajeno in prav žametno na otip. Tudi zelo prijetno, rahlo pudrasto cvetlično diši (pa vendar ne vsiljivo), tudi embalaža je meni izredno, izredno všeč - steklena, okrogličasta, z roza pokrovčkom. 50ml stane natanko 1649 sit v Interšparu, dobi se bojda tudi v Mercatorju. V Muellerju je več nimajo (tako mi je vsaj povedala prodajalka), tudi v DMu je nisem zasledila.
Toplo priporočam vsem, ki ne bi rade imele (niti ne potrebujete) težke in hranljive kreme na obrazu, kljub temu, da se vaša koža nagiba k suhi. Tudi za mešano kožo bi po moje še bila sprejemljiva, za mastno pa več ne bi bila prepričana.

Iz moje strani same pohvale in jaz sem navdušena.


Ocena: 5
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users