Jump to content


Photo

Ostalo - VICHY Thermal Spa Water Spray


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (3 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (2 votes [66.67%])

    Percentage of vote: 66.67%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 September 2006 - 08:07 PM

.

Gre za osvežilno termalno vodo z minerali in oligo elementi, na pršenje. Za moje pojme je ta izdelek povsem neuporaben. Kupila sem ga že pred kakima dvema letoma, bolj nakup na horuk. Po naličenem obrazu seveda ne gre pršeti. Na nenaličenega pač, občutek svežine je kratkotrajen namreč, ko se voda posuši, kožo začne zategovati. Ima rahlo slan okus. Brezveze. Cena seveda absurdno visoka za tako nesmiseln izdelek.

IPB Image


Ocena: 1



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12108 posts
  • Gender:Female

Posted 30 September 2006 - 11:15 PM

Sem sprobala ko je redkvica tole dobila mislim da zastonj, tko da za ceno ne vem, ampak za vodo v špreju je gotovo previsoka, kr je firmata. Drugače je blo pa kr prijetno, kr je lepo osvežilo obraz po praženju na soncu in mam zato na to zelo prijetne spomine. Drugače krneki.

3
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#3 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 October 2006 - 10:06 AM

Enako kot Jenna, samo da je bil meni ta kratkotrajni občutek svežine tako všeč, da mu dajem trojko. Ko se enkrat posuši, začne res zategovati in je potrebna krema.
Skratka brezveze.
  • 0

#4 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 06 October 2006 - 08:50 PM

Meni je pa to odlična zadeva!Najboljša od Vichya...uporabljam jo za vse živo, npr če me kdaj kaj srbi se našpricam in preneha, če si stisnem mozolj si dam pol to gor in rdečica izgine. Ko je mela matka operacijo žil jo je tako srbelo, da ji nobena krema ni pomagala, pa si je s tem našpricala, pa jo je takoj nehal srbet.Isto brat, je mel probleme s kožo, pa si je s tem našricov, ko mu nič ni pomagalo(koža ga je srbela po celem telesu) pa mu je blo kulj takoj. Tako da res ne vem kako da vam ni všeč. Jazst sem sicer zadevo dobila zastojn, v dar, mpak meni je res odlićna!

5/5

  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users