Jump to content


Photo

Poletni Sandali


  • Please log in to reply
601 replies to this topic

#1 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 25 February 2005 - 09:42 PM

Jaz iscem neki takega jih je mogoce kje katera opazila. biggrin.gif A niso hudi,vsaj meni!

http://store1.yimg.c...g_1835_75309998[img]
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#2 _srchika_

_srchika_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 233 posts
  • Location:_ljubljana_

Posted 26 February 2005 - 10:42 AM

Sam so res hudi ja biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ...jst tud neki takega iščem za poleti in sm skor 100% ,da jih bodo imeli na Trubarjevi v Buffalo-vi trgovinici wink.gif
  • 0
user posted image

#3 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 26 February 2005 - 01:11 PM

Hmm, bo treba še mal počakat.....na sonček....so pa hudi. Tudi jaz rada nosim odprte sandale poleti. Je pa sestra take podobne samo da so bile črne pred leti kupila v Bati. Je za pogledat čeprav sem zadnje čase kar razočarana nad Batinimi modeli. Sem mi zdi, da ni neke strašen izbire, še te modele, ki imajo so si vsi podobni sad.gif
  • 0

#4 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 26 February 2005 - 04:52 PM

Hvala obema!!!! :cheers:
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#5 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 26 February 2005 - 06:14 PM

mene pa zanima kok priblizno ste stare?jaz imam namrec 17 let in se res ne vidim v takih sandalih ermm.gif so prevec elegantne in prevelika peta sploh mi niso za na cesto ampak za na kasno gala prireditev...nvem no biggrin.gif
  • 0

#6 _srchika_

_srchika_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 233 posts
  • Location:_ljubljana_

Posted 26 February 2005 - 07:22 PM

Amm...17 :mrgreen: ...pa sm se pač navadila na take in drugačne petke. Enkrat te pač prešine neka ideja,da bi za spremembo poskusla neki drugačnega in pol se navadiš biggrin.gif
  • 0
user posted image

#7 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 February 2005 - 07:34 PM

Starost ubistvu sploh ni poemembna, samo da se ti v njih dobro počutiš...
  • 0

#8 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 27 February 2005 - 07:59 PM

Jaz bi se v petah ubila. Nikakor se jih ne morem navaditi. Pa tako neudobni so mi čevlji s peto.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#9 2PACbaby

2PACbaby

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts
  • Location:MB/PB
  • Interests:vse pa nič :P

Posted 28 February 2005 - 12:08 AM

hm... nevem ne... samo men tudi zgledajo bol za kakšno slavnostno prireditev al pa kaj....mislim ne za vsaki dan.... smile.gif prevec elegantni...drugač pa so lepi , sama pa jih nebi nosla tongue.gif na drugih lepo zgledajo biggrin.gif
  • 0
....dont judge me, if you dont know me....

#10 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 March 2005 - 11:58 AM

Ah, japonke rulz. biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#11 marjetica

marjetica

    sramežljivec

  • Člani
  • 31 posts

Posted 31 March 2005 - 01:19 PM

men so hudi odprti sandali- samo men žile na nartu vn stopjo in je ful grdo. mam recimo lepo oblekco, lepe visoke odprte cevlje, ampak ce me kdo pogleda v stopala je grozno!

kako naj si prekrijem žile. pozna katera kakšno kremo, puder. verjetno se poleti sploh ne splaca uporabljat pudra, ker se stopi. stopala si negujem, nimam trde koze, samo zelo tanko kozo (povsod) in se mi ful žile vidjo. :(
help me!
  • 0

#12 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 March 2005 - 01:29 PM

marjetica,

Jaz imam tudi ful tanko kožo in se mi malo žile vidijo. Pa kaj naj zdaj... takšna pač sem. Zaradi tega pa si res ne nameravam delati skrbi. In meni to ni nič grdo. Tako pač je. Ne moreš tu kaj. Ti kar pogumno... brez skrbi, da bodo (fantje) opazili vse prej kaj drugega, kot to. Tega sploh opazili ne bodo.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#13 marjetica

marjetica

    sramežljivec

  • Člani
  • 31 posts

Posted 31 March 2005 - 01:32 PM

hvala za vzpodbudo! :)
sej res verjetn ne mors prav veliko, ce mas tanko kozo. sem mislila da mam sam jest take 'probleme'.
  • 0

#14 wilma

wilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 200 posts

Posted 03 April 2005 - 12:04 PM

Jaz bom pa letos začela malo spreminjati svoj stil..bi se kar rada videla v akkšnoh takih čeveljcih. Malo drugače bi se počutila. oops.gif
  • 0

#15 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 April 2005 - 12:10 PM

Jaz bom pa kar v svojih priljubljenih Tevicah. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#16 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 03 April 2005 - 12:14 PM

jz sm si nekaj podobnega kupla za maturanca, sam v črni barvi in mislim da jih bom poleti še kdaj obula, čeprav to ni čist moj stil in sem še vedno pristaš japonk 8)
  • 0

#17 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 03 April 2005 - 12:41 PM

papuči rulajo jap
  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#18 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 03 April 2005 - 01:42 PM

Japonke takšne in drugačne ljubim biggrin.gif biggrin.gif razen.....

......japonke s petko, pa so mi milo rečeno ostudne? :pukel: , sploh pa tiste plastične za na plažo :pukel: :pukel:

lp, tinca
  • 0

#19 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 June 2006 - 09:49 PM

Nisem hotla v tisto temo od japonkic pisat, ker naj bi limali samo slikce. Tako da bom kar tukaj vprašala. Poletje je že tu, in šopingiranje se je na veliko začelo. Mogoče veste kje imajo kakšne lepe japonkice? Cenovno pa naj bi se gibale recimo pod 3000 sit, razen če so res kej posebnega.
  • 0

#20 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3384 posts
  • Gender:Male

Posted 21 June 2006 - 09:51 PM

QUOTE(Fergie)
Nisem hotla v tisto temo od japonkic pisat, ker naj bi limali samo slikce. Tako da bom kar tukaj vprašala. Poletje je že tu, in šopingiranje se je na veliko začelo. Mogoče veste kje imajo kakšne lepe japonkice? Cenovno pa naj bi se gibale recimo pod 3000 sit, razen če so res kej posebnega.


Jaz bom šla v New Yorkerja pogledat, če majo poleg teh plastičnih mogoče še kakšne. Drugače pa tud ne vem glih kje začet iskat ermm.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users