Jump to content


Photo

Peeling obraza


  • Please log in to reply
446 replies to this topic

#61 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 December 2005 - 01:37 AM

Kako zgleda ta mikrofazer krpica? Al kako se ji reče? Jst sem jo iskala v DMu pa je nisem najdla sad.gif A to si samo obraz zmočiš pa ga obrišeš s to krpico al kako?

Pa rabila bi nov piling, sam tisti Artdeco se mi zdi predrag. Kateri je ql?
Rea, kaj maš ti zaenega swiss - ne poznam spljoh? A mi ga lahko nakažeš? Pa kakšne sestavine ima? biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#62 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 December 2005 - 07:02 AM

Tisto je ena navadna brisačka z mikro vlakni. Vprašaj prodajalko, kje jih imajo. Stane pa okoli 800 SIT. Taka je kot tiste za brisati prah. smile.gif
Dober piling naredi tudi ta krpica, tako da če jo kupiš, ne rabiš kupovati pilinga.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#63 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 December 2005 - 11:54 AM

No ql pol bom pa sam to krpico kupila. A to je samo ena notr? Pa si ti to vsak dan s to krpico umiješ obraz?
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#64 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 23 December 2005 - 12:18 PM

tist piling je swiss formula,majo ga v milrju,je bil dobro ocenjen par dni nazaj.
A to krpico vsakič po uporabi umijš z milom?Pa a na krpico naneseš gel za umivanje obraza al kaj?Pa kako poteka čiščenje?A najprej čistilno mleko,pol gel pol pa še ta krpica?
A obstaja več vrst teh krpic-manj+bolj grobe-da vzameš tako,ki ni podobna pilingu,ker res ne bi rada vsakič,ko se z njo drgnem nardila faci piling-
Sprašujm pa zato,ker 1krat me je ena viz. mazala in mi ji rekla,da nej grem v kopalnco si spucat obraz s krpico,k mi jo je dala.Pa sploh ni bla groba-ampak mehka.

  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#65 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 December 2005 - 12:27 PM

Sej ta moja tudi ni groba. Je mehka krpica, ki pa je ravno toliko robata, da dela piling. Jaz si najprej obraz zmočim, si nanj nanesem gel za umivanje, sperem si pa vse s krpico. Pravzaprav obrišem dol gel. (z mokro krpo).
Po vsakem umivanju jo sperem z vodo, včasih z milom, enkrat tedensko gre pa v pravlni stroj brez mehčalca.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#66 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 23 December 2005 - 12:29 PM

pa je zrdavo,da ubistvu vsak dan delaš piling koži?ker recmo moja ne rab tolko čiščenja ker ni res tok mastna in mam filing d abi mi ji poškodvala,zato tud sprašujm,če mogoč obstaja tud kakšna čist čist mehka
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#67 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 23 December 2005 - 12:36 PM

QUOTE(rea)
pa je zrdavo,da ubistvu vsak dan delaš piling koži?ker recmo moja ne rab tolko čiščenja ker ni res tok mastna in mam filing d abi mi ji poškodvala,zato tud sprašujm,če mogoč obstaja tud kakšna čist čist mehka


enkrat na teden maš peeling čisto zadosti.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#68 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 December 2005 - 01:31 PM

Rea, res je, da je piling dovolj enkrat tedensko. Krpica ni ekvivalent pilingu, ker je bolj nežna. jaz jo uporabljam skoraj vsak dan in ni problemov.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#69 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 23 December 2005 - 02:45 PM

QUOTE(sonchika)
Rea, res je, da je piling dovolj enkrat tedensko. Krpica ni ekvivalent pilingu, ker je bolj nežna. jaz jo uporabljam skoraj vsak dan in ni problemov.

hvala!
spomnla si em na rado iz bara,k sm jo enkrat vidla,kako si je obraz,pol k je pršla dam spucala sam s tisto krpico je podrgnla ene 5krat in to je blo to blink.gif kr mal čudn a ne?!mislm,da je kr na ves make up napalila s tisto krpico in sam to nardila....
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#70 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 December 2005 - 04:04 PM

Ene 5x je pa res malo malo. Je pa res, da tudi MU spuca.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#71 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 24 December 2005 - 09:15 PM

rea mal bol "strokovno" razloženi pilingi:
- mehanski s trenjem trdnih delcev ob odmrle celice odstrani le-te
- v encimskem encimi na koži delujejo keratolitično kar pomeni da raztaplajo keratin, ki pa je v odmrlih celicah
- v kemičnem so pa aha (alfa hidroksi kisline-rečejo jim tudi sadne kisline), ki na koži tudi delujejo keratolitično ampak so bolj agresiven kot encimi, zaradi tega se uporablajo te pilingi med drugim tudi za regeneracijo kože-obnavljanje kože (recimo gube, manjše brazgotinice)
  • 0
lp, Martina

#72 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 January 2006 - 12:13 AM

.
Jaz pa sem si pravkar naredila piling obraza z Olive Branch-om in malo sem dodala kave (Illy biggrin.gif:D ) - božansko!!! Sedaj pa si bom še malo kave usula v Flying Fox (in to oboje premešala v eni skodelici) in si nardila piling telesa.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#73 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 05 January 2006 - 09:26 PM

pol un k pride k teb na kavo rečš,sam mal!!! grem po tuš gel,pa precediš pa nardiš kavo biggrin.gif sj se hecam biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#74 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 January 2006 - 01:42 AM

.
hehe, rea. Probaj, boš vidla, kak je fajn! biggrin.gif

.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#75 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 09 February 2006 - 04:32 PM

kakšna je razlika med čistilnimi maskami za obraz, ki vsebujejo glino in peelingom za obraz?
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#76 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 10 February 2006 - 09:16 AM

Čistilna maska je eno, piling je drugo. Pilig odstranjuje odmrlo kožo, čistilna maska čisti mačobo in ostale umazanije z obraza.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#77 Mary

Mary

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 14 February 2006 - 01:26 PM

QUOTE(Eni)
Kateri peeling uporabljate, če ga sploh uporabljate? Jaz sem ga ravno dobila od Artistry-ja. Na koliko časa se ga lahko uporablja? Enkrat na teden? A ga je dobro naredit pred parno kopeljo ali po? A je treba obvezno dat masko po peelingu?


Odgovor:
Opis
Gel za odstranjevanje povrhnjice, z nežno peno in dvojnim delovanjem polirnih delcev, nežno pospešuje naravno obnavljanje kože. Izboljša izgled kože in vidno zmehča videz drobnih gubic. Po uporabi ima koža bolj zdrav, negovan in čist lesk.

Lastnosti in prednosti
Dvojno delovanje odstranjevanja povrhnjice s polirnimi biserčki z jojobo nežno pospešuje naravno obnavljanje kože ter pomaga pri odstranjevanju maščobe na površini kože in čiščenju obraza. Koža je po uporabi sijoča. Gel vsebuje vonj po mandarinah in jagodah, zato je koža je po uporabi sveža ter nežno odišavljena. Vsebuje naravno sestavino ženšen, ki oža pore, in kamilico, ki kožo pomirja. Izdelek je dermatološko in alergološko preizkušen, zato je primeren tudi za občutljivo kožo.

Uporaba
Nežno vtrite v obraz. Izperite z vodo. Nadaljujte z uporabo tonika in vlažilne kreme. Priporočamo uporabo 2 do 3 krat na teden (ne uporabljajte na isti dan kot masko za globinsko čiščenje kože). Primeren za vse tipe kože.

Zdaj upam da vam bo ta informacija prav prišla!
Lep dan
Mary
  • 0

#78 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 17 September 2006 - 12:57 PM

Jaz imam zelo občutljivo, mastno kožo, ki ne prenese preveč kozmetičnih izdelkov, sploh ne čistil. Zato sem se odločila da bom nabavila mikrofaser krpico. Mogoče kdo ve, če se ta stvar da kupiti v Tuš drogerijah? Ali je to enaka stvar kot tista cunja za brisanje prahu iz mikrovlaken, ker imam doma še eno zapakirano wink.gif
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#79 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 September 2006 - 01:11 PM

Jaz sem pa po kake pol leta ugotovila, da peeling za telo sploh nima nikakršnega učinka. Osebno ne opazim izboljšanja - dlačice se mi kljub vsemu vraščajo, kake štrleče luskice nepremično obstojijo na svojem mestu... In to je to, nikakršnih negovalnih učinkov, tako da sem se odločla ppeeling za telo črtat iz nakupovalni listkov.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#80 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 17 September 2006 - 02:04 PM

QUOTE(Izgubljena)
Zato sem se odločila da bom nabavila mikrofaser krpico. Mogoče kdo ve, če se ta stvar da kupiti v Tuš drogerijah? Ali je to enaka stvar kot tista cunja za brisanje prahu iz mikrovlaken, ker imam doma še eno zapakirano  :wink:


vem, da jo dobiš v DM. mislim, da je to eno te isto, ja, ker opažam, da jo ma fant naštimano v kopalnici za brisanje tuša. biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users