Jump to content


Photo

Nega nog


  • Please log in to reply
591 replies to this topic

#21 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 May 2005 - 07:37 PM

QUOTE(tinca)
QUOTE(Jenna)
Jaz predlagam depilator. 8)

......Philips Satin Ice Optima, a ne Jenna?!

Ja. 8)
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#22 -emelita-

-emelita-

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts
  • Location:koper
  • Interests:vse

Posted 25 May 2005 - 06:30 PM

oky zlate ste...hvala smile.gif)
  • 0

#23 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 05 September 2005 - 07:04 PM

osvežujem temo, ker me nekaj zanima .... kako pogosto naj bi se uporabljal peeling za stopala? pri vsakem tuširanju ali redkeje, recimo enkrat tedensko kot recimo uporaba peelinga za telo? hvala lepa za dogovore! wink.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#24 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 September 2005 - 07:13 PM

Jaz si naredim piling stopal 2x na teden. 2x na teden imam piling celega telesa - obraz s mareličnim pilingom Alverde, telo z Lipidiose Vichy pilingom in zdaj po novem piling stopal z Balea pilingom z meto in grenivko (prej sem imela za stopala kar tega od Vichy-ja). Jaz bi rekla, da je 2x na teden ena normalna mera. Da kaj več že zna razdražit kožo ali pa kaj podobnega.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#25 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 05 September 2005 - 09:17 PM

vsak dan sigurno ni fajn delat pilinga...isto je k za telo.se mi zdi.. smile.gif
  • 0
it's not pms, it's you..

#26 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 05 September 2005 - 09:43 PM

Kje se dobijo Alverde izdelki?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#27 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 05 September 2005 - 09:45 PM

izključno v DM
  • 0

#28 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 05 September 2005 - 09:45 PM

QUOTE(Marmelada)
Kje se dobijo Alverde izdelki?


v vsakem DM-ju, ker je to njihova znamka/linija.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#29 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 06 September 2005 - 10:13 PM

Aha...super, hvala smile.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#30 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 19 October 2005 - 10:52 AM

Hmmm...od katerega leta pa delate ve te pilinge na stopalih? Pač sprašujem tk, k jaz sem stara 26 let, pa še nikoli nisem nardila pilinga na podplatih in tudi pilice za nohte ne, pa imam podplate čisto mehke brez trde kože, nohte pa si urejam le s toplo vodo, milom in škarjicami..pa so tudi zelo zdravi in lepi (brez kožice ali pa pik)-pa tudi še nikoli šla k kakšnemu pedikerju ipd....

Jah, ne vem, mogoč sem sam tk srečnica al kaj, sam npr. moja mama mora to počet vsak teden, sestra isto, drugače pravijo, da bi jima kopita začela rast biggrin.gif In potem sem potegnila črto---> da je tk verjetno zato, ker je tega preveč, pa so se podplati navadili, pa to zdaj skoz rabijo....


No, edino kar dam ene 3x na leto gor na podplate je kaka Nivea navadna krema za telo, če sem na kakem pohodu v hribe in me fulll bolijo podplati. In to je vse....
  • 0

#31 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 October 2005 - 11:11 AM

QUOTE(Sephora)
pa še nikoli nisem nardila pilinga na podplatih in tudi pilice za nohte ne, pa imam podplate čisto mehke brez trde kože, nohte pa si urejam le s toplo vodo, milom in škarjicami..pa so tudi zelo zdravi in lepi (brez kožice ali pa pik)-pa tudi še nikoli šla k kakšnemu pedikerju ipd....


Enako. wink.gif Pomoje je brezveze delat te pilinge in podobno, če pa ni potrebe ... nima smisla.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#32 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 October 2005 - 01:56 PM

.

Pa saj ti pilingi niso ravno za trdo kožo..... saj si delamo tudi piling obraza in telesa, pa nimamo tam otiščancev. biggrin.gif
No, jaz še zdaj uporabljam od Avona sivkino masko za podplate - do zdaj sem jo uporabila 2x in moram rečt, da je fajn. Ne pričakujem pa seveda čudežev, ampak koža je dejansko bolj mehka in nežna.

.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#33 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 October 2005 - 02:02 PM

Ta sivkina maska od Avona taaaaaak diši da dol padeš ... moja sestra jo uporablja in je ful zadovoljna.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#34 MARELICA

MARELICA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 186 posts
  • Location:LJUBLJANA
  • Interests:SODOBNA TEHNOLOGIJA, DELO Z LJUDMI...

Posted 20 October 2005 - 06:16 PM

Se strinjam s tabo pa zelo je v redu. Jaz si jo privoščim vsak teden tako da imam noge vedno negovane.
  • 0

#35 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 01 January 2006 - 11:05 PM

Jst si 2x na mesec spočijem noge v masažni kadi za noge, vsak večer pa si jih namažem z afroditinim balzamom za noge in dam v nogavičke, da še bolj učinkuje.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#36 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 01 January 2006 - 11:19 PM

Ma jst mam skos trdo kožo, kljub temu, da si skos neki mažam z oogabno mastnimi kremami, piligi....nč ne pomaga evil.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#37 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 01 January 2006 - 11:32 PM

trdo kozo moras odstranit. pred spanjem v dovolj veliko plasticno posodo si natoci toplo vodo, notri zlij 1l kamilicnega caja in nekaj zlick olivnega olja, stopala v tem namakaj 15-20min, nato pa jih zdrgni (tam kjer imas trdo kozo) s posebnim kamnom za odstranjevanje trdih delcev koze oz. s pilico za stopala. ko bos odstranila trdo in odmrlo kozo stopala stusiraj z mlacno vodo, nato jih na debelo namazi s kaksno dobro kremo (pazi da ne vsebuje alkohola, cudovita jr gehwoll krema za stopala) in nato obuj bombazne nogavicke. zjutraj bodo tvoja stopala zagotovo veliko bolj mehka. postopek ponovi prvi teden vsak drugi dan, nato pa enkrat do 2krat na teden, vsak vecer pa si jih namazi in obuj bombazne nogavicke.
  • 0

#38 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 01 January 2006 - 11:35 PM

U hvala, bom poskusla, Gehwoll pa že tko in tko uporablam wink.gif biggrin.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#39 MARELICA

MARELICA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 186 posts
  • Location:LJUBLJANA
  • Interests:SODOBNA TEHNOLOGIJA, DELO Z LJUDMI...

Posted 02 January 2006 - 07:50 AM

Kaj pa krema z granulami od Avona jo je že katera poskusila? Jaz sem jo sedaj naročilain me zanima mnenje drugih deklet.
  • 0

#40 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 January 2006 - 08:48 AM

Avonova je fenomenalna. Vsebuje neko sestavino, ki mehča kožo in res odstrani odmrlo kožo. Vsekakor dober nakup. Je pa res, da se jaz najprej namažem s tisto kremo, jo pustim učinkovati in zdrgnem s plovcem. Če plovca ne bi uporabila, potem ne bi bilo takega učinka.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users