Jump to content


Photo

Highlighter


  • Please log in to reply
70 replies to this topic

#21 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 01 October 2006 - 02:15 PM

Ena moja prijateljica si je iz Amerike prinesla tale Cornsilk Shine Control Skin Brightening Pressed Powder in izgleda super.
Sem ga tudi sama preizkusila in res naredi čudovito kožo - pore kar izginejo. thumbup.gif

Škoda, ker se pri nas ne dobi... ermm.gif pa še poceni je.

IPB Image


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#22 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 01 October 2006 - 02:41 PM

QUOTE(Princeska @ 1. 10. 2006 - 10:26) View Post

Jst mam od Essence highlighter pa je čist kul.


Ja jst mam tut tega z bleščicami, pa sm ful zadovoljna thumbup.gif
  • 0
Posted Image

#23 RaiNboW*

RaiNboW*

    sramežljivec

  • Člani
  • 30 posts
  • Location:*FasHioN LanD*
  • Interests:kozmetika, moda.. (:

Posted 01 October 2006 - 03:44 PM

QUOTE(nihrida @ 10. 9. 2006 - 22:02) View Post

Highlighter pa za popravljanje nepravilnosti: kolobarje pod očmi, kotičke ustnic, za sence no...


A ga uporabljaš s korektorjem ali nemesto korektorja?
Pa če ga s korektorjem ali ga pred ali po njem? hmm.gif
hvala

  • 0
“You can take my Fendi baguette, you can take my ring and my watch, but don’t take my Manolo Blahniks.” Carrie Bradshaw

#24 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 01 October 2006 - 05:43 PM

Ja. Revlonovega imam. Samo mi ni več pretirano všeč. Ker se tisti highlighter nekako vpije po pol ure in ni več vidnega odtenka.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#25 Chianti

Chianti

    sramežljivec

  • Člani
  • 60 posts

Posted 14 July 2008 - 08:46 AM

Zdej šele vidim, da tema highlighter obstaja................vendar je že 2 leti stara.......
Torej...nujno, nujno danes rabim en dober highlighter...........tak, k ga res loh naneseš na lička, pa da tak zdrav svetleč videz pa mogoče tudi okol očk malo...............zdej tukaj vidim, da prevladuje od Essenca....a pa je to pudrasta oblika al kremasta?? Sem bolj za kremaste zadeve, al se pudraste tud obnesejo??
Naj fajn osvetli............

Plizzzzz help!!!!
  • 0
There is only one the most beautiful child in the world and every mother has it!

#26 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 14 July 2008 - 09:01 AM

Jaz imam Beneft Highbeam in ne menjam! Samo ga ne uporabljam veliko zaradi kože, ker če hočeš met iluminator moraš met brezhibno polt, imho. :cry:
Posted ImagePosted Image
Sicer pa ne razumem tega, da je to kao da zabriše podočnjake pa ne vem kaj, samo še bolj ven udar.
  • 0

#27 Chianti

Chianti

    sramežljivec

  • Člani
  • 60 posts

Posted 14 July 2008 - 09:08 AM

Prvič vidim tole,kje se pa to kupi??

Pa jaz bi rada v belem odtenku,da pol sam bleščice ven izpadejo...
  • 0
There is only one the most beautiful child in the world and every mother has it!

#28 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 14 July 2008 - 09:25 AM

Ne dobi se pri nas, jaz sem kupila v Minhnu.
  • 0

#29 Chianti

Chianti

    sramežljivec

  • Člani
  • 60 posts

Posted 14 July 2008 - 09:28 AM

Uff, pol sploh ne pride v poštev, jaz nujno, nujno rabim danes!!!!!!!!!!!!!

Punce kje ste?????????????'
  • 0
There is only one the most beautiful child in the world and every mother has it!

#30 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 14 July 2008 - 11:41 AM

Po mojem mnenju kot highlighter lahko uporabiš katerokoli senčko, ki je svetla in ni zelo pigmentirana, ampak ravno toliko, da malo ''osvetli'' predele katere želiš. Saj jaz tako delam. Sicer pa mislim da ima Manhattan 2 highlighterja, ki sta taka kremasta v lončku, ki bi bila mogoče bolj primerna za lička - en je bolj bež drugi rozast, pa gotovo bi se še kaj našlo wink.gif
  • 0
We must let go to live on.

#31 Chianti

Chianti

    sramežljivec

  • Člani
  • 60 posts

Posted 14 July 2008 - 11:52 AM

Ej,hvala ti......drugače sem pa ravno prejle skočila tle s šihta v DM-ja k ga imam "za soseda" in mal prečekirala zadevo.......pa niso mel nobene zadeve razen tele k si omenila od Manhattna, k sta sam dva in sem si rozastega kupila....in itak kuj na toaleto letela sprobat..........pa sem tko razočarana da dol padeš............sploh se ne sveti...ampak zgleda kot da bi se z enim senčilom namazala, pomoje, če bi se res s senčilom, tko kot si ti rekla, bi bolš izpadl............sploh se ni "zlil" s kožo ampak.....mah, kr neki.........grem po službi še v Mullerja.....bom pomoje res Essence kupla............
Škoda......k niste bolj zagnane..........k bi tok nujn rabla sad.gif sad.gif sad.gif
  • 0
There is only one the most beautiful child in the world and every mother has it!

#32 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 14 July 2008 - 11:55 AM

^^O bože, a zdej smo pa me krive? Sej so ti pomagale kokr se je dal, gsus. K da nam je današnje poslanstvo teb zrihtat iluminator. rolleyes.gif
  • 0

#33 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 14 July 2008 - 11:56 AM

Hm..potem pa nevem za nič več drugega ker jaz highlighter uporabljam samo pod obrvmi in ti ne znam nič drugega svetovati. Upam, da boš vseeno našla kaj primernega v Mullerju, sicer pa malo vprašaj kašno prodajalko.
  • 0
We must let go to live on.

#34 Chianti

Chianti

    sramežljivec

  • Člani
  • 60 posts

Posted 14 July 2008 - 12:13 PM

QUOTE(Plain Jane @ 14. 7. 2008 - 12:55) View Post

^^O bože, a zdej smo pa me krive? Sej so ti pomagale kokr se je dal, gsus. K da nam je današnje poslanstvo teb zrihtat iluminator. rolleyes.gif




U madonca, kaj pa se je tebi ubogo dete dons zgodilo, da si tok slabe volje smile.gif smile.gif s tabo pa zgleda res ni fajn češenj zobat, kaj šele kej druzga smile.gif smile.gif smile.gif če že smileyev ne znaš brat..........
Itak, da sem hvaležna za vse odgovore, k so mi bili dani...........sej sem se tud zahvalila....un na koncu je bilo pa samo mal heca, zato tud smileyi............

Bog se te usmili.........tebe pa res ne bi rada srečala več...........aja, pa by the way...a maš kakšen nasvetek za highlihter????

U pa sem res dala napačne smileje.....hotla sm smeškote dat.ok, nima veze, namo zdej o tem diskutirale..........

QUOTE(Chianti @ 14. 7. 2008 - 13:12) View Post

U madonca, kaj pa se je tebi ubogo dete dons zgodilo, da si tok slabe volje smile.gif smile.gif s tabo pa zgleda res ni fajn češenj zobat, kaj šele kej druzga smile.gif smile.gif smile.gif če že smileyev ne znaš brat..........
Itak, da sem hvaležna za vse odgovore, k so mi bili dani...........sej sem se tud zahvalila....un na koncu je bilo pa samo mal heca, zato tud smileyi............

Bog se te usmili.........tebe pa res ne bi rada srečala več...........aja, pa by the way...a maš kakšen nasvetek za highlihter????

U pa sem res dala napačne smileje.....hotla sm smeškote dat.ok, nima veze, namo zdej o tem diskutirale..........k se mi res ne da..............


  • 0
There is only one the most beautiful child in the world and every mother has it!

#35 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 14 July 2008 - 12:16 PM

Dej se raje nauči malo lepše pisat, ker to je tako grdo za videt in za brat da je joj. Revlon ima tudi en illuminator, v tekoči oz. kremni obliki, ki ga potem razmažeš.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#36 Chianti

Chianti

    sramežljivec

  • Člani
  • 60 posts

Posted 14 July 2008 - 12:20 PM

Kdo naj lepše piše?? A se tle kregamo zdej??
  • 0
There is only one the most beautiful child in the world and every mother has it!

#37 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 14 July 2008 - 12:23 PM

Ne v tem smislu, ampak vse tiste pike, vprašaji klicaji.. ni prijetno za brat takšen post, that's all. wink.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#38 Chianti

Chianti

    sramežljivec

  • Člani
  • 60 posts

Posted 14 July 2008 - 12:27 PM

Ok, očitno je bilo to meni namenjeno, da se naj naučim lepše pisati, se opravičujem za nazaj, ampak nisem prva ki se drži načela "piši kao što govoriš" na teh forumih.
Ok, še enkrat, tokrat v zadnje, se opravičujem, če se kogarkoli prizadela s svojim pisanjem in se vam obenem zahvaljujem za Vašo prijaznost glede na to, da sem dokaj nova tukaj, no, nova ravno ne, vendar se redko "oglašam"!!
Grem na kak forum, kjer te ne napadejo za vsako "malenkost"!!

Hvala še enkrat za nasvete!!!
  • 0
There is only one the most beautiful child in the world and every mother has it!

#39 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 14 July 2008 - 12:31 PM

Dej no, sej te ne napadamo, samo rekla sem ti da malo manj pik dajaj in ostalih ločil. Tudi tubi verjetno ne bi bio prijetno brati takih postov, a ne !??! !!!!!!!!! ?!?!..........
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#40 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 14 July 2008 - 12:38 PM

Chianti, nihče te ne napada. Tudi mene je oblika tvojega posta zmotila. Me se pač trudimo, da bi tako pisale, da bo čimbolj razumljivo za vse. Preveč ločil je zelo moteče.

Pa še to - marsikatero dekle je sedaj v službi, na morju itd. Na žalost pač ne morejo odgovoriti v naslednjih 5 minutah.


Pa še en predlog za naslednjič, ko greš kupovat ličila. Tam imajo testerje - raje prej sprobaj, preden kupiš, da ne boš spet razočarana.

Kakšnih nasvetov glede highlighterja pa ti ne morem dati, ker jih ne uporabljam.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users