Jump to content


Photo

Mineral Make-Up


  • Please log in to reply
530 replies to this topic

#501 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25705 posts
  • Gender:Female

Posted 17 January 2013 - 09:39 AM

Iščem dober mineralni puder. Glede na nasvete, ki sem jih dobila po Hydroblissu, bi bilo zame najbolje, da uporabljam samo mineralni puder. 

Kakšne so vaše izkušnje z znamkami?


  • 0

#502 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6521 posts
  • Gender:Female

Posted 17 January 2013 - 10:39 AM

Jaz uporabljam Lily Lolo in mi je fajn, čeprav zaradi suhe kože moram imet fajn vlažilno podlago spodaj. Me pa mika naslednjič probat Alima Pure, ker so zelo pohvaljeni.


  • 0

#503 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25705 posts
  • Gender:Female

Posted 17 January 2013 - 10:41 AM

Kje pa kupiš?


  • 0

#504 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 17 January 2013 - 02:56 PM

Pa so ti s spf faktorjem?


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#505 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 17 January 2013 - 03:06 PM

Daleč najbolj pohvaljeni v tem trenutku so Lily Lolo. Imajo SPF, ja. Tukaj jih kupiš. Ali pa slovenska stran. Imajo jih pa tudi na Spletični.


  • 1

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#506 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 17 January 2013 - 06:24 PM

Hvala, Sarah, jaz ga iščem brez titanium dioxida, tako da odpade.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#507 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82457 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 January 2013 - 06:27 PM

Ampak ne vem, če ga LL pudri imajo? Ker je napisan pod 'may contain', jaz torej razumem, da je barvilo, ne SPF?


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#508 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 17 January 2013 - 06:31 PM

Nekje je napisan pod may contain, nekje pa normalno v seznamu setavin. Naj katera, ki ga ima doma, pogleda.

 

Jaz bi si ga tudi nabavila, ampak sem neodločena med China Doll in Blondie, se bojim da bi falila, vzorčkov se mi ne da naročat. :(


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#509 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16484 posts
  • Gender:Male

Posted 17 January 2013 - 07:10 PM

Tudi, če ga ima, niti malo ne maši por (če te to skrbi).


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#510 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22348 posts
  • Gender:Female

Posted 17 January 2013 - 07:55 PM

Jaz tudi uporabljam Lily Lolo in mi je super. Z drugimi mineralnimi pa nimam izkušenj. Kolikor sem gledala, so Lily Lolo tudi precej cenejši od drugih mineralnih. Imam odtenek China doll, zdaj pa sem naročila Blondie, ki ga pa še nisem sprobala.

 

Sestavine China doll odtenka: Mica (CI77019), zinc oxide, may contain: CI 77891, CI77491, CI77492, CI77499, CI77007

 

Sestavine Blondie: Mica (CI77019), zinc oxide (CI77497), may contain: titanium dioxide (CI77891), iron oxides (CI77491, CI77492, CI77499)

 

Za ostale odtenke pa ne vem, ampak je najbrž podobno in je titanov dioksid res le barvilo, UV filter pa je cinkov oksid.

 

Sarah, kolikor sem jaz oba odtenka primerjala med sabo, je razlika minimalna. Kot rečeno, pa se z Blondie odtenkom še nisem namazala. Zame popoln odtenek je npr. Revlon Colorstay Buff, ki je drugi najsvetlejši. China doll mi je malenkost presvetel. Če si res ful svetla, bi ti bil pomoje China doll v redu.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#511 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 17 January 2013 - 08:07 PM

Meni je Revlonov Buff bil pretemen, tako da potem verjetno res China Doll. Hvala!


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#512 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25705 posts
  • Gender:Female

Posted 17 January 2013 - 08:26 PM

torej lahko na strani naročim testerje, da ugotovim ustrezen odtenek? kar tako na oko preko ekrana itak ne morem....


  • 0

#513 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 17 January 2013 - 09:17 PM

Tudi, če ga ima, niti malo ne maši por (če te to skrbi).

Če vsak, ki ima TD, mi ej mašil in so se mi naredili tiste podkožne bule :( zato si ne upam naročiti.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#514 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16484 posts
  • Gender:Male

Posted 17 January 2013 - 11:41 PM

Meni tudi. Vsaj tekoči. Po treh dneh Revlonovega ColorStay-a sem imela same gnojne mozolje. Ampak mineralni pa nikoli noben.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#515 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22348 posts
  • Gender:Female

Posted 18 January 2013 - 12:57 AM

torej lahko na strani naročim testerje, da ugotovim ustrezen odtenek? kar tako na oko preko ekrana itak ne morem....

Ja. Čeprav je meni to ful butasto, zaradi poštnine. Tester je za drobiž, poštnina pa dvakrat toliko.:/ Poglej na slovenski Lily Lolo strani seznam trgovin, kjer prodajajo njihove izdelke. Mogoče je kje v tvoji bližini kakšna in greš pogledat, če imajo odtenke.

 

Frčica, v skrajnem primeru pa izbereš odtenek, ki nima titanium dioxida. :)


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#516 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22348 posts
  • Gender:Female

Posted 21 January 2013 - 07:25 PM

Sem preizkusila tudi blondie odtenek in na obrazu se res opazi, da je malo temnejši od China doll, na roki pa ni neke velike razlike. Je tudi zame ta odtenek bolj primeren. Tako da Sarah, če ti je bil Revlon Buff pretemen, vzemi China doll.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#517 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 21 January 2013 - 07:29 PM

Hvala, sem že nabavila CD.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#518 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23483 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 12 February 2016 - 10:38 AM

Mika me, da bi si kupila Lily Lolo puder in me zanima kako vlažila krema mora biti spodaj?

Jaz uporabljam Bioderma Sebium Global. Bo to dovolj?


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#519 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22348 posts
  • Gender:Female

Posted 13 February 2016 - 07:50 PM

Pomoje ne bo noben problem. Jaz uporabljam Lily Lolo zdaj že nekaj let in mi je zelo všeč. Edino, če sem si pozabila dat kremo in sem kar na golo kožo dala puder, mi ni prijel, sicer pa ni problema.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#520 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82457 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 February 2016 - 08:17 PM

Ne, Sebium Global sploh ni vlažilna. Je bolj za ponoči, za problematično kožo. Vsebuje tudi kisline.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users