Jump to content


Photo

Svetlinovo olje in kapsule


  • Please log in to reply
253 replies to this topic

#21 Cebelica_Maja

Cebelica_Maja

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 615 posts

Posted 11 December 2009 - 02:06 PM

QUOTE(Podgana @ 11. 12. 2009 - 9:49) View Post

Cela študija, rea biggrin.gif Še malo bolj natačen naslov: Klik - glej pod Response smile.gif Imajo tudi 500mg vegetarijanske pa še 1000mg (180 tablet za 9,35 funtov + nek mali davek, ki ga že oni zaračunajo). Poštnine ni! Dobila sem jih v roku 4 dni. Dodatke se res velik bl splača naročat v tujini.


Katere pa si ti naročila? 500mg ali 1000mg? A ta želatina v ovoju tablet je ful škodljiva?

  • 0
"Oh, you can't help that," said the cat: "We're all mad here. I'm mad. You're mad."

IPB Image

#22 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16493 posts
  • Gender:Male

Posted 11 December 2009 - 02:15 PM

500mg.
Hm. Zakaj bi bila škodljiva? To je isto kot se uporablja pri kuhanju npr. Vegetarijanske imajo ovoj iz Hydroxypropylmethylcellose (karkoli že to je biggrin.gif ).

Tole piše spodaj:
Free From: Hydrogenated fat; artificial preservatives, colours and flavours; added starch, sucrose, lactose or salt; yeast, wheat or gluten
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#23 Cebelica_Maja

Cebelica_Maja

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 615 posts

Posted 11 December 2009 - 03:03 PM

Ne ve, prašam. tongue.gif Potem bom naročila najbrž kar 1000 mg. smile.gif
  • 0
"Oh, you can't help that," said the cat: "We're all mad here. I'm mad. You're mad."

IPB Image

#24 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16493 posts
  • Gender:Male

Posted 11 December 2009 - 04:39 PM

Sej so res nekaj časa govoril, da ni ok, ker je pač živalskega izvora, ampak tole je res minimalna količina. Jo je več na tortah v Zvezdi npr. smile.gif
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#25 Cebelica_Maja

Cebelica_Maja

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 615 posts

Posted 12 December 2009 - 11:50 AM

Ravnokar sem naročila 1000mg kapsule (90 jih pride 6,45 funta). Res, je poštnine ni! Se že veselim. tongue.gif
  • 0
"Oh, you can't help that," said the cat: "We're all mad here. I'm mad. You're mad."

IPB Image

#26 Cebelica_Maja

Cebelica_Maja

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 615 posts

Posted 28 December 2009 - 04:11 PM

Danes sem dobila po pošti svoje svetlinove kapsule (naročila 90 kapsul po 1000mg od Quest). Sedaj bom to vsak dan po kosilu jemala (eno na dan) in bom videla, kakšen bo učinek.
Poročajte še druge, ki jemljete te kapsule.. me zanima, kakšni so rezultati.

Poleg tega pa sedaj jemljem še Cink od Akamutija in Haut Vital kapsule za kožo od Dm-ja.
  • 0
"Oh, you can't help that," said the cat: "We're all mad here. I'm mad. You're mad."

IPB Image

#27 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 30 December 2009 - 01:43 PM

jst sm jih ene 5 dni jedla, pol pa kar nehala, ker predobrokom skor zmeri pozabm vzet, pa zmeri se mi zagab tiste dve velke bombice olja pogoltnit dol huh.gif . Bom spet danes začela angel.gif .
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#28 rizota

rizota

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 152 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 January 2010 - 08:18 PM

A se kateri sanja kok kalorij ma ena kapsula? Na moji Nutrilab pakungi nic ne pise.
  • 0

#29 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82466 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 January 2010 - 09:18 PM



lol1.gif

Sori.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#30 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 01 January 2010 - 09:29 PM

nono Jina, saj veš, da je treba pazit na linijo... sleep.gif
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#31 Cebelica_Maja

Cebelica_Maja

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 615 posts

Posted 01 January 2010 - 09:30 PM

QUOTE(rizota @ 1. 1. 2010 - 20:18) View Post

A se kateri sanja kok kalorij ma ena kapsula? Na moji Nutrilab pakungi nic ne pise.


Mislim, da te zaradi kalorij nima skrbeti, tudi če je olje. Ponavadi razne kapsule ne vsebujejo veliko kalorij-komaj kakšno. Bom jaz pogledala, če na moji flaški kaj piše-samo zdejle je ravno nimam pri sebi.

  • 0
"Oh, you can't help that," said the cat: "We're all mad here. I'm mad. You're mad."

IPB Image

#32 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82466 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 January 2010 - 09:58 PM

QUOTE(Izgubljena @ 1. 1. 2010 - 21:29) View Post
nono Jina, saj veš, da je treba pazit na linijo... sleep.gif


Pa že. ˘-˘


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#33 rizota

rizota

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 152 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 02 January 2010 - 02:07 PM

Ja, sem nora budala ki steje kalorije in ker dnevno pojem kar precej taksnih in drugacnih kapsul, se tut nabere dost kalorij. Let's laugh.
  • 0

#34 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82466 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 January 2010 - 02:48 PM



laugh.gif


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#35 rizota

rizota

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 152 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 02 January 2010 - 03:09 PM

Pa ce morm shujsat no, ve ste same suhice biggrin.gif

ce ne shujsam do poletja se ubijem!!

Also, kako to misls da mas spolirano kozo od teh kapsul? Si mela prej kej luskinasto al kako?
  • 0

#36 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82466 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 January 2010 - 04:37 PM



Ja, čeprav zdaj sta mraz in alkohol naredila svoje, jbg. ˘-˘


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#37 Cebelica_Maja

Cebelica_Maja

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 615 posts

Posted 02 January 2010 - 06:13 PM

Na mojih kapsulah nič ne piše za kalorije, ampak imam pa ene vitamine za kožo, na katerih pa piše, da ima vsaka tableta cca. 5 kalorij (pa tudi vsebujejo borečevo in lanenino olje). Mislim, da se ni za bat zaradi kalorij.
  • 0
"Oh, you can't help that," said the cat: "We're all mad here. I'm mad. You're mad."

IPB Image

#38 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25270 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 03 January 2010 - 08:14 AM

par vprašanj glede Quest Excellence (ker majo privacy policy meni nerazumljivo napisano)

obične bančne kartice so "debit cards"? lahko plačam po povzetju? kje piše, da ni poštnine?
po koliko dnevih od naročila ste dobile naročeno?
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#39 Cebelica_Maja

Cebelica_Maja

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 615 posts

Posted 03 January 2010 - 09:43 AM

Jaz sem plačala s kreditno kartico, pa pri plačilu plača, da ni poštnine. Dobila sem pa po 14-ih dneh.
  • 0
"Oh, you can't help that," said the cat: "We're all mad here. I'm mad. You're mad."

IPB Image

#40 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 18 January 2010 - 09:54 PM

QUOTE(Cebelica_Maja @ 28. 12. 2009 - 16:11) View Post

Poročajte še druge, ki jemljete te kapsule.. me zanima, kakšni so rezultati.


Kot sem ze parkrat omenila, pijem svetlinovo olje od konca oktobra 09, zjutraj eno zlicko in zvecer eno zlicko, ne ubadam se s tem, kdaj - pred, po, med obrokom, pac po zajtrku in preden grem spat. Nimam kapsul, olje v steklenici, ne moti me okus.
Ucinkov na kozo se vedno ne morem prehvaliti - po dobrem mesecu jemanja sem najprej opazila spremembe na obrazu, koza je postala sijoca, mehka (res MEHKA, kar naprej se otipavam lol), skratka zdrava na pogled, po dobrih dveh mesecih se pojavlja vidno manj mozoljev; nikoli jih nisem imela veliko in nikoli problematicnih aken, vendar se je vedno nasel kje kaksen, sedaj pa mine ves teden brez ene pike na obrazu. Se ne spomnim, kdaj je bilo nazadnje tako. woot.gif
In se nekaj - mehkoba se je preselila tudi na kozo ostalih delov telesa.... smile.gif

Skratka worship.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users