Jump to content


Photo

Na koliko časa se barvate?


  • Please log in to reply
48 replies to this topic

#1 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 16 February 2006 - 04:23 PM

Jaz se barvam na cca 2 meseca.

Ravno danes sem se in moram povedat, da sem zelo zadovolna z barvo Poly Brillance 811, včasih sem jo uporabljala pa sem potem nehala, sedaj sem jo spet dala gor in je super.

IPB Image
  • 0

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 February 2006 - 04:25 PM

Na tri tedne, včasih na en mesec. Moram tko pogosto, ker mi lasje poganjajo kot plevel. biggrin.gif

Se bom pa zdej na rjavo pobarvala in se mi ne bo treba tok pogosto barvat, ker ne bo narastek tolk viden.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 16 February 2006 - 04:27 PM

QUOTE(DiLeMa)
Na tri tedne, včasih na en mesec. Moram tko pogosto, ker mi lasje poganjajo kot plevel. biggrin.gif

Se bom pa zdej na rjavo pobarvala in se mi ne bo treba tok pogosto barvat, ker ne bo narastek tolk viden.


Kako to, da si se odočila za rjavo??
  • 0

#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 February 2006 - 04:37 PM

Ti bom tle kopirala iz ene druge teme:

QUOTE(DiLeMa)
Crna ... jst imam precej suho in občutljivo lasišče, kar je posledica tega, da si že več kot 6 let enkrat mesečno gor pacam barvo za lase z visokim odstotkom peroksida, včasih si pa narastek tudi čist poblajham, z onim najmočnejšim za razbarvat ker mam res ful temno osnovo ... ker imam naravno barvo temno, mora bit barva ful močna, da dobim ven skor bele lase. In če je barva zelo močna, se lahko na lasišču pojavijo opekline, dobesedno razžre ti kožo, meni do krvi in boli ko svina, pa dolgo se ne zaceli. Ko sem se barvala na temnejše odtenke se to nikoli ni pojavljalo, ker so bile tiste barve občutno bolj blage.

Včeraj ko sem se barvala in me je spet vse ful peklo, sem se pa odločla, da bom prenehala s tem in naslednji mesec grem na eno lepo temno rjavo.

  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#5 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 16 February 2006 - 04:41 PM

Ja razumem zakaj, men se pa to ne dogaja pa si barvam lase že 11 let sigurno..., imam še vedno mastno lasišče.

Sej, če si v osnovi temna ti bo pasalo.
  • 0

#6 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30828 posts
  • Location:Primorska

Posted 16 February 2006 - 05:32 PM

Jaz si pri frizerki delam blond pramene nekje na 3-4 mesece, vedno pa takrat, ko se tudi strižem.

Naravno barvo imam malo temnejšo blond, ki nekoliko na rdečo potegne, tako da mi narastek ni preveč viden, pa tudi ne dela mi zelo gostih pramen.
  • 0

#7 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 16 February 2006 - 05:44 PM

vsake 4 tedne obvezno
  • 0

#8 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 16 February 2006 - 05:46 PM

Jaz sem pa mislila, da se jaz pogosto barvam, pa vidim da ni res.
  • 0

#9 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 16 February 2006 - 06:07 PM

js se pa barvam na ksne 3mesce ker mam itak blond lase in jih v bistvu na mal bolj svetlo blond barvam, sam sem mal prelena da bi vsak mesc to pocela;)
  • 0

#10 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 16 February 2006 - 06:13 PM

IPB Image
  • 0

#11 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29004 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 16 February 2006 - 06:14 PM

od lanskega spetembra se ne barvam več. prej sem se pa na vsake par mesecev, ko se mi je ravno zljubilo.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#12 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 16 February 2006 - 06:14 PM

IPB Image
  • 0

#13 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 16 February 2006 - 06:17 PM

Zdej sem pa tok vesela k sm končno prilimala slikico [b]HVALA DAMJAN, HVALA.

Drugač pa je to barva s katero sem se pobarvala.
  • 0

#14 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 16 February 2006 - 06:44 PM

Ja, prej ko sem bla rdeča, sem se mogla barvat na mesec, zdej pa ko sm črna pa tko na dva mesca...
  • 0

#15 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 16 February 2006 - 10:07 PM

[quote=Špela]od lanskega spetembra se ne barvam več. prej sem se pa na vsake par mesecev, ko se mi je ravno zljubilo.

....jaz isto - no malo več časa je kar se ne več barvam.
Sem se pa približno en mesec (teden gor ali dol).
  • 0

#16 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 16 February 2006 - 10:43 PM

Jst se pa na ene 3-4 mesce, ravn tok da si pač mal barvo spremenim.
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#17 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 February 2006 - 11:59 PM

QUOTE(DiLeMa)
Se bom pa zdej na rjavo pobarvala in se mi ne bo treba tok pogosto barvat, ker ne bo narastek tolk viden

IPB Image
Moja druga najljubša blonda se gre poštrihat!!! IPB Image

Jaz se štriham hm..... na slab mesec in pol. Vranje črno, naravno sem rjavolaska.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#18 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 February 2006 - 12:54 AM

Jah odvisno kakšno barvo imam. Zdej ko se barvam na rjavo in imam rjave naravne se mi sploh ni treba. biggrin.gif Pobarvala sem se skorej 3 mesce nazaj pa se mi narastek sploh ne opazi. Razmišljam pa o tem, da bi se nehala barvat. Zdaj ko sem prišla že na rjavo.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#19 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 February 2006 - 11:14 AM

QUOTE(Jenna)
QUOTE(DiLeMa)
Se bom pa zdej na rjavo pobarvala in se mi ne bo treba tok pogosto barvat, ker ne bo narastek tolk viden

IPB Image
Moja druga najljubša blonda se gre poštrihat!!! IPB Image



A sem takoj za Jamesonovo? Hm ... maybe I beat her some day. IPB Image

Drgač je pa moja mat napol v transu ker se nameravam na rjavo pobarvat, ker pravi, da je to kriminal. biggrin.gif Je ona tista, ki me je že v 6. razredu začela barvat z besedami 'si pač rojena za blondinko' biggrin.gif Večinoma so bli tud kolegi ful šokirani, eden mi je celo zabrusu, da bo prekinu z mano vse stike, če nardim tako grozodejstvo. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#20 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30828 posts
  • Location:Primorska

Posted 17 February 2006 - 11:19 AM

biggrin.gif
Meni sta tudi že dve frizerki rekli, da me sploh ne vidita v nobeni drugi barvi, kot blond, ker mi baje ful paše in sem čisti tip za blondinko..

Ker sem imela enkrat ene popadke, da bi se v rjavo barvo pobarvala oz. dala kakšne temnejše pramene, pa so me pol vedno uspešno prepričal, da neeee!
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users