Jump to content


Photo

prhljaj


  • Please log in to reply
205 replies to this topic

#41 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 08 April 2007 - 07:42 PM

QUOTE(besweety_inside @ 8. 4. 2007 - 19:43) View Post

kaj pa lesk las je ok po tem šamponu? al morš še balzam uporabit?
moti me to, da odsvetujejo pri odpravlanju težav z lasmi, balzame, in podobne pripomočke ermm.gif



Ko imam prhljaj in uporabim Vichyjev šampon, si dam potem tudi balzam, brez tega si sploh ne morem predstavljat, kaki bi bi bili moji lasje. Pa itak si balzama ne dajemo na lasišče, tako da ne more škodit ali pač? no, meni ne škodi.
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#42 _v-i-k-i_

_v-i-k-i_

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1356 posts

Posted 08 April 2007 - 07:45 PM

men mami kupuje ta šampon tko da nevem glih kolk vrst majo,nisem spraševala tongue.gif ja... u bistvu jst mam za suhe lase, tko da verjetn obstaja še za mastne wink.gif
  • 0

#43 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 08 April 2007 - 07:57 PM

Hvala vsem za pomoč. Po praznikih grem v šoping biggrin.gif Če pa ne bo vredi šampon , se pa itak slišimo smile.gif
  • 0

#44 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 10 April 2007 - 06:12 PM

meni se je tut zej grozno naredu prhljaj in sm se odločla zamenjat šampon ker ga pač istega uporabljam že cirka 3 leta...
pa sm slišala da sta za prhljaj ful dobra koprivov šampon in brezin šampon (+ brezova ali koprivova voda).

A katera slučajno ve kateri od njiju je boljši?
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#45 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 10 April 2007 - 07:52 PM

Jaz sem že bla na tem da nabavim Oranozol, pol pa mi je kolegica rekla, da se je njej prhljaj prav po plasteh lupil. Pr meni bi to znalo biti zelo neprijetno kr mam temne lase.
Sm pa mela enkrat Fructisov šampon pa se mi zdi da je kr pomagal huh.gif
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#46 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 April 2007 - 07:58 PM

Js mam tudi zdle zadnje čase prhljaj in razdraženo lasišče, pridem včasih v taka obdobja, sploh ob menjavi letnega časa in me to strašno iritira. Sploh zato, ker me lasišče res ful začne skelet in srbet, pojavlja se tudi prhljaj, kar pa izgleda na temnih laseh res grozno in bljak, zato si začnem lase ful pogosto prat (da ga sproti odstranjujem) in si s tem prepogostim pranjem še bolj razdražim lasišče in še poslabšam stanje. Tako, da sem zdej kupila Vichy Dercos šampon proti prhljaju in razdraženemu lasišču, sem brala veliko pohval zadovoljnih uporabnikov in upam, da bo tudi meni fajn. Danes sem ga prvič uporabila in zaenkrat so občutki pozitivni, lasišče me nič ne srbi, izgleda lepo in tudi lasje so fajn ... bomo videli kako bo po nekaj pranjih.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#47 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 10 April 2007 - 08:07 PM

jaz sem pa nakup Vichya nal prestavila, mi je svinsko drag, šparam denar,in vsak evro mi je beda stran metat, ker mam H&S še čist polnega, sem ga sam enkrat uporabila, in sem se odločila da ga vsaj do polovice uporabljam, mogoč pa kaj pomaga. Nočem zapravlat keša smile.gif ko jebe prhlaj tongue.gif
  • 0

#48 _v-i-k-i_

_v-i-k-i_

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1356 posts

Posted 10 April 2007 - 08:47 PM

pametno smile.gif ...uporablji zdej ta H&S, pa za lesk uporab še kej zraven pa boš vidla ane, če ti bo kej pomagal

edit:sam ta vichy maš kr za dolg časa, ker se že pikica šampona ful speni cool.gif

QUOTE(DiLeMa @ 10. 4. 2007 - 18:58) View Post

Js mam tudi zdle zadnje čase prhljaj in razdraženo lasišče, pridem včasih v taka obdobja, sploh ob menjavi letnega časa in me to strašno iritira. Sploh zato, ker me lasišče res ful začne skelet in srbet


ej mene je fuuul srbelo lasišče, kr na jok mi je šlo...za znoret...hvala bogu da nimam več problemov s tem huh.gif
  • 0

#49 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 April 2007 - 09:05 PM

Meni se pa ne zdi tako drag tale Vichy, glede na to da vsaj glede na izkušnje uporabnikov (in tudi mojo začetno izkušnjo) resnično pomaga.
Stane natanko 9.50€, kar res da ni glih malo, ampak se ga pa porabi zelo malo, ker se super speni in bo pomoje zadoščal za ful dolgo časa.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#50 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 10 April 2007 - 09:23 PM

QUOTE
Sploh zato, ker me lasišče res ful začne skelet in srbet


Jst sm si enkrat oprala lase z enim šamponom proti prhljaju in me je blazno srbelo lasišče, za popizdit, nonstop sm se praskala, pomojem sm zgledala ko bolhast pes, in potem sm si ful prala lase s kamiličnim šamponom in je počasi nehalo. Tko da zdje si ne upam vem nič pritaknit, čeprav mam prhljaja kar precej.
Hvalabogu da sm blond smile.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#51 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 18 April 2007 - 04:00 PM

Babe za Kertyol S- Ducray je že slišala katera? Baje da je ok-
  • 0

#52 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 18 April 2007 - 05:06 PM

Mogoče ve katera pomagat:
Naš ati ma zelo veliko prhljaja, ki ga sicer zelo uspešno odpravita Recept ali Fitoval, en čas je uporabljal ampule od Keune in Recepta, vendar opaža, da mu po uporabi teh izdelkov proti prhljaju zelo tanke lase. Drugače so njegovi lasje kratki, kodrasti. Kako se spopadate ve s tem oz. kaj mi/mu svetujete?
Kakšna posebna maska? Izmenično pranje s katerim izmed teh šamponov?

Že vnaprej hvala za kakršnokoli pomoč, predlog!
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#53 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 April 2007 - 05:16 PM

Ja, naj si kdaj opere lase s tem taprvim šamponom, ki je res super. Ga lahko tudi pusti na laseh kakšni dve minutki, ker je zelo negovalen.
Pa mogoče bi mu ustrezala še kakšna sočasna nega za krepitev las, kakšna maska in podobno ... če mu ni odveč to uporabljat.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#54 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 18 April 2007 - 05:24 PM

Mu bom posredovala informacije. Hvala. Bom mu zrihtala eno super masko in mu razložla postopke pranja las. laugh.gif
S posebno nego ne bo nobenih težav. Za zdravje marsikaj nardi. Hvala bogu...
kiss1.gif tenk ju
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#55 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 26 April 2007 - 05:05 PM

potrjujem da brezova voda res nenormalno pomaga an... Nimm skor čist nč več prhljaja (pa prej je blo stanje je res katastrofalno an), pa tut lasišče me več tok ne srbi.

Priporočam thumbup.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#56

  • Guests

Posted 18 October 2007 - 07:55 AM

Kje pa se dobi ta brezova voda? hmm.gif
Meni se namreč zadnje tri tedne pojavlja prhljaj. Predvidevam, da od stresa. Obstaja še kaj naravnega, kar bi pomagalo? Razni šamponi proti prhljaju me nekako ne mikajo najbolj. ermm.gif
  • 0

#57 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 18 October 2007 - 09:40 AM

Jaz sem imela kar težave s prhljajem (sem preizkusila vse možne anti-prhljaj šampone), pa mi ga noben ni tako dobro odpravil kot Laverin šampon s Plavico (po Dileminem nasvetu). biggrin.gif

http://www2.lepa-si....showtopic=11212
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#58

  • Guests

Posted 18 October 2007 - 03:29 PM

O, super, Immortelle! Pa še naraven je. Hvala! smile.gif
  • 0

#59

  • Guests

Posted 27 October 2007 - 01:26 AM

Da še tule sporočim (sem drugače že podala oceno v ustrezni temi) - tale šampon od Lavere je super. Že po prvem pranju ni več sledu o prhljaju! Me very happy! thumbup.gif Bom videla, kako bo po daljši uporabi.
Hvala, Immortelle (in posredno tudi tebi, DiLeMa)!. smile.gif
  • 0

#60 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 27 October 2007 - 03:43 PM


Aaa, kaj se meni dogaja. sad.gif

Trenutno mam v uporabi (doma) 3 šampone in sicer:
Tigi O&H
Tigi self absorbed
ter
Ultimate - obnovitveni šampon
Ne glede na to, katerega uporabim, me začne 2., najkasneje 3. dan po umivanju ful srbet lasišče, in pol se ne morem vzdržat, da se ne bi čohala po celi glavi. Ker srbiiiii. Za nohti pa pol najdem kot neke vrste zelo droben prhljaj (ki pa je samo pri lasišču, kjer se pač praskam). Pa lasje so 3. dan že do te mere mastni, da jih moram nujno oprat, ker še nedavno nazaj sem lahko 4. dan šla v šolo, pa menda sploh ni bilo opaziti, da so kaj mastni. Kaj se dogaja no? Da ne omenjam, da mi nekam precej las izpade al pa sem samo tolk nasilna, da vse sama potrgam (dopuščam to možnost).
Kater šampon? Lavera plavica?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users