Jump to content


Photo

Škornji


  • Please log in to reply
1159 replies to this topic

#21 Lady_Luna

Lady_Luna

    sramežljivec

  • Člani
  • 62 posts
  • Location:*~*LuNa*~*
  • Interests:*~*Nič*~*

Posted 26 February 2005 - 01:45 PM

QUOTE(Storm)
Jaz mam črne do kolen, take, ki imajo spredaj vezalke. Ampak so praktični, ker se ne zapenjajo z njimi, ampak imajo ob strani zadrgo. So zlo topli, udobni in lepi (vsepovsod zraven pašejo).
Sliko še iščem.


Jaz prav tako!! štejem jih za najljubši kos mojih obutvenih prostranstev. oops.gif
  • 0
user posted image

#22 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 27 February 2005 - 12:07 PM

QUOTE(Ka)
jaz nosim te, za na krila
http://shoescentral....l?p=1211&pass=2
za na hlače pa imam iste, samo, da so nižji(nekako do srede meč) in rjave barve.
Super čevlji, ful zadovoljna.


bo kr slikico sm dala wink.gif IPB Image

mislm to so te škornji k jih rada nos Ka wink.gif

čakte bom še ene par slikkic puiskala wink.gif
  • 0

#23 2PACbaby

2PACbaby

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts
  • Location:MB/PB
  • Interests:vse pa nič :P

Posted 28 February 2005 - 12:01 AM

am... men so tut všeč špičaki sam nimam nobenih.... pa niti za dobit jih ni več zaj...drugač pa sn opazla ze malo nazaj ene lepe modelčke all stark take podaljšane so... kot škornji taki .... pa sn jih vidla v dobri kombinaciji z jeans mini krilom .... pa full doro zgleja:P sploh če je barvno dobro kombinirano ... http://kagerohu.love...es/converse.jpg
  • 0
....dont judge me, if you dont know me....

#24 wilma

wilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 200 posts

Posted 28 February 2005 - 09:07 AM

Take all starke imam jaz..samo, da so rdeče barve. smile.gif
  • 0

#25 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 March 2005 - 11:47 AM

Ta prvi škorenj mi je všeč. Ostali mi niso. Nasplošno so mi špičaki katastrofalni in prav ne razumem, kak so lahko komu všeč ali celo seksi. Bejba, obuta v tisto špico in nasploh škornje, kateri ji naredijo dolgo daljšo za ene 10 številk. Nein, danke.
Jaz nosim ene usnjene škornje, črne, imajo peto (ampak ne tisto cmxcm), spredaj pa so bolj kvadratasto zaobljeni. Niti ne vprašajte, kakšna muka jih je bla najdet ob poplavi vseh teh špicov.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#26 2PACbaby

2PACbaby

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts
  • Location:MB/PB
  • Interests:vse pa nič :P

Posted 08 April 2005 - 03:05 PM

wilma ki si jih pa kupla ?smile.gif oops.gif tongue.gif
  • 0
....dont judge me, if you dont know me....

#27 wilma

wilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 200 posts

Posted 09 April 2005 - 06:10 PM

QUOTE(2PACbaby)
wilma ki si jih pa kupla ?smile.gif oops.gif tongue.gif

V thomas sportu, če se ne motim. smile.gif Lansko pomlad, samo sem prepričana, da jih še vedno imajo. ;)
  • 0

#28 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 August 2005 - 11:21 PM

No, ker se mojim škornjem že izteka življenjska doba, se odločam za nakup novih (btw - jih sploh že imajo po trgovinah?!). In zdaj, da ne bom letala po mestu kot brezglava kura, naprošam vse, da me seznanite z lokacijami dobrih trgovin z čevlji (=škornji). Rada bi imela usnjene, črne, s srednje visoko peto, nekje srednjega cenovnega razreda (tam okoli 20k) in NE NA ŠPICO.

Hvala.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#29 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 24 August 2005 - 11:35 PM

QUOTE(Storm)
Jaz mam črne do kolen, take, ki imajo spredaj vezalke. Ampak so praktični, ker se ne zapenjajo z njimi, ampak imajo ob strani zadrgo. So zlo topli, udobni in lepi (vsepovsod zraven pašejo).
Sliko še iščem.


a to spicake take?

js jih mam smile.gif pa jih nosim na hlace jeseni, pozimi pa se spomladi...kr so mi tk fajni...in sploh ne dobim nobenih drugih, da bi te nadomestila.. smile.gif
  • 0
it's not pms, it's you..

#30 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 August 2005 - 09:23 AM

QUOTE(Marjetka)
IPB Image

IPB Image


Ta dva para sta mi blazno všeč ... bi jih takoj obula, če bi imela tak stil ... ampak ga nimam. biggrin.gif Včasih me ful zamika, da bi se za vikend tkole spedenala, sam ko sploh ne znam nosit pet ... to je problem. oops.gif Pa tud na splošno se ne oblačim ravno elegantno.

Drgač pa ... I like them! wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#31 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 August 2005 - 12:01 PM

bljak,kok so mi grdi laugh.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#32 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 25 August 2005 - 01:04 PM

Jst pa iščem črne brez pete! Upam da jih bom našla k so mi res hudi!
IPB Image
  • 0

#33 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 25 August 2005 - 02:13 PM

srečno vsem, ki iščejo usnjene škornje za cca 20k smile.gif
če jih katera najde naj pove naprej!
  • 0

#34 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 August 2005 - 03:13 PM

A se ne dajo dobit že za 20k (takšni bolj enostavni..... nobenih špic, pa okinčanosti in teh stvari)? laugh.gif Res punce, če katera ve za dobre trgovine, naj napiše.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#35 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 25 August 2005 - 04:08 PM

Jaz vam lahko povem da sem si kupla lani ene bež škornje brez pete spredaj bolj kvadrataste oblike, zeloo topli in prijetni za hojo, usnjeni, z krznom (umenim) zgoraj...in sem dala okrog 18k. Kupla pa v Alpini.
  • 0
Viens, reste ici!

#36 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 25 August 2005 - 04:09 PM

ja sj lani so jih dost mel...
  • 0
it's not pms, it's you..

#37 Elise

Elise

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts

Posted 25 August 2005 - 04:10 PM

QUOTE(Jenna)
Nasplošno so mi špičaki katastrofalni in prav ne razumem, kak so lahko komu všeč ali celo seksi. Bejba, obuta v tisto špico in nasploh škornje, kateri ji naredijo dolgo daljšo za ene 10 številk. Nein, danke.


OMG!!! IPB Image Jaz sem pa mislila, da sem edina čudakinja, ki so ji špičaki IPB Image .

Tudi jaz si moram kupiti nove škornje, sicer trenutno nisem najbolj pri denarju, tako da še nisem nič iskala, ampak če kaj spodobnega najdeš, obvezno sporoči, da grem še jaz prečekirat (pa jaz tudi, če kje kaj najdem). Se kar najdem v tvojem opisu, samo petke imam raje malce višje (na 8-9 cm se najboljš počutim, samo morajo biti malce širše in stabilne pete).
  • 0

#38 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 August 2005 - 06:10 PM

ja v transportu sm vidla ene hude.33kosov....khm,ja....ampak so mi res hudi.taki črni usnjeni brez pete,nimajo špičk,pa neke take vrvice majo okol.skratka jz sm se zalubla.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#39 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 25 August 2005 - 08:42 PM

QUOTE(rea)
ja v transportu sm vidla ene hude.33kosov....khm,ja....ampak so mi res hudi.taki črni usnjeni brez pete,nimajo špičk,pa neke take vrvice majo okol.skratka jz sm se zalubla.



Hehe Rea v točno te sm tut jst zalublena, ful so mi lepe!!!!!!!! biggrin.gif
  • 0

#40 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 August 2005 - 09:17 PM

Kje pa je ta trgovina? Dajte prosim lokacije zraven pisat, no. Pa rea, a si vidla tudi kakšne s peto?
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users