Jump to content


Photo

Vaši novi parfumi


  • Please log in to reply
1240 replies to this topic

Poll: Kakšnega vonja mora biti vaš parfum? (152 member(s) have cast votes)

  1. a) svežega (108 votes [71.05%])

    Percentage of vote: 71.05%

  2. b) osladnega (35 votes [23.03%])

    Percentage of vote: 23.03%

  3. c) močnega (9 votes [5.92%])

    Percentage of vote: 5.92%

Vote Guests cannot vote

#1201 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 15 July 2019 - 07:35 AM

Res? A je kaj znižan?
  • 0

#1202 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 15 July 2019 - 07:37 AM

20%. 


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#1203 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 04 August 2019 - 10:41 AM

jk4ajmcczkrwq18fylrg.jpg

Tegale sem zamešala z vonjem od navadnega Chloe Chloe in sem napačnega kupila, ker sem mislila, da je v teji embalaži tisti vonj. Po temle me pa prav glava boli.  :wallbash:

 

Za L'Occitane pa škoda, da gre iz prodaje, čeprav ni bil med najbolj obstojnimi. Njihovo vanilijo tudi še vedno pogrešam. Pa škoda, ker menjajo embalažo, te njihove vintage steklenice so mi veliko lepše. 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1204 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 23 October 2019 - 07:50 AM

Jaz sem kupila tisti Kenzo parfum in sem ful očarana... res krasno diši.


  • 0

#1205 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 23 October 2019 - 08:17 AM

Super M. :)
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1206 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 24 October 2019 - 01:28 PM

Dobila v dar, sem že malo pozabila na Lush in njihove izdelke.

 

Lush Amelie Mae - če katera želi dišati kot Lush trgovina se mi zdi, da je to čisti zadetek. Sladkorno cvetlični vonj (turška vrtnica, malina, olje ylang ylang...). Jaz se še odločam, če mi je všeč, mogoče je res nosljiv bolj zdaj za čez hladne mesece, je tak vonj kot da si se ravno stuširal v vseh možnih Lushevih izdelkih. :D In neverjetno obstojen, tako da ena šprica je več kot dovolj, drugače se lahko hitro dobi glavobol. :D

 

P6.jpg

 

Lush - What Would Love Do. Tale se mi zdi bolj nosljiv in svež (pomarančni vonj čez nekaj časa se razvije v malo smoky, res nosljiv in prijeten, tak ki te v boljše razpoloženje spravi, za kakšne zapeljive namene pa ravno ni. Se mi pa zdi nekaj drugačnega v poplavi vseh ostalih parfumov dandanes in primerno obstojen. Aja pa naj bi vseboval sivko, ki jo jaz hvala bogu ne voham (ne maram sivke v dišavah). 

s-l300.jpg


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1207 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82175 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 November 2019 - 04:18 PM

 Narciso Rodriguez Narciso Rouge EDP

 

375x500.49331.jpg


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1208 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 20 December 2019 - 10:59 AM

parfum.jpg


  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#1209 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 30 December 2019 - 08:40 PM

Dobila:

coco chanel mademoiselle edp intense
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#1210 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 27 March 2020 - 10:04 PM

:love:

 

bjork-berries-never-spring-eau-de-parfum


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1211 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 27 July 2020 - 05:47 PM

closeup_2_Product_887167360068-Aerin-Hib


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1212 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 27 July 2020 - 07:41 PM

^^
Zanimiv parfum/embalaža/barve. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1213 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16078 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 27 July 2020 - 07:55 PM

Meni je ful vsec embalaza, sem zdaj radovedna kako disi. 😁
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#1214 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 27 July 2020 - 09:07 PM

^^
Enako. : ))
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1215 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 28 July 2020 - 05:04 PM

Aerin ima vse parfume v takih embalažah, pokrovčki so pa različnih barv. Meni je embalaža tudi lepa.

 

Sem videla da imajo tudi travel size in so tudi simpatične stekleničke.

aerin-travel-sprays.jpg?w=723

 

Moj diši poletno, tak dopustniški vonj je, ko sem ga prvič povohala sem se res teleportirala v mislih na morje in vso tisto cvetje, ki raste ob morju pa obvezno ena mimosa v rokah. :D Večina teh poletnih vonjav je zdaj po nekih sončnih kremah ali obvezno veliko kokosa, tu notri sicer je tudi kokos, ampak ga jaz ne zaznam, mi prevladuje tropsko cvetje. Tole so note:
 

Top Notes: Lotus, Hibiscus, Ylang-ylang, Palm leaf, Ginger

 

Heart Notes: Frangipani, White Flowers

 

Base notes: Coconut milk, Vanilla, Musk

 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1216 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 28 July 2020 - 08:35 PM

Pa so res lušne, moram povohati ob priliki!
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1217 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14742 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 03 October 2020 - 07:49 AM

dolce-gabbana-pour-femme-parfumska-voda-

 

 

Končno. 50ml sicer.. Toliko časa je bil na WL, včeraj pa... <3 

Meni je to res en tak poseben parfum, v ful lep vonj se razvije po nekaj časa. Tak, če hočeš, da se moški zaljubi v tebe, se s tem našpricaš. :lol:

(zadnje nekaj dni mi nasploh ni težko enih stvari kupovat, za katere bi sicer imela prej zadržek.. :)) )


  • 1
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#1218 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 25 October 2020 - 07:46 PM

Olivija dober nakup. Jaz imam v spominu, da sem samo intense verzijo v temno rdeči flaši vohala, mi je všeč vonj, res je tak zapeljiv.

 

 

Jaz sem pa ravnokar tega naročila, je bil znižan. Bo za čez jesen in zimo. Ena najlepših vanilij kar sem jih vonjala pa malo posebna je, malo smoky. Obsedena sem s parfumi, please send help. 

Annick_Goutal-Nuit_et_Confidences.jpg?im


  • 1

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1219 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 20 November 2020 - 09:53 PM

Kenzo L'Elixir.
  • 1

#1220 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 07 February 2021 - 03:29 PM

bdk-parfums-collection-parisienne-gris-c


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users