Jump to content


Photo

Rekreacija


  • Please log in to reply
128 replies to this topic

#81 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14919 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 01 August 2016 - 11:51 AM

Okej, fino. Potem bom pa s tem zacela, trenutno imam se dober teden casa da si malo vec preberem in da vidim kako vse skupaj funkcionira, se pa mislim resno lotit, rabim mal refokusa v zivljenju. Sicer mi je pa na prvem mestu bolj pocutje, kot kaj drugega. Kake diete se ziher ne mislim drzat, mi ni do tega, niti ne rabim.samo vsakodnevnih 30 minut pa res rabim....nekaj pocet.
  • 0
 

#82 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13688 posts
  • Gender:Female

Posted 01 August 2016 - 01:13 PM

Jaz delam vadbo po Jillian, body revolution. Delam približno 5 mesecev, s kakšno pavzo in ne vsak dan, kot naj bi po programu.

Traja pol ure in takšnih mišic kot jih imam zdaj še nisem imela, sploh trebušne. Ne bi pa mela six pack, mi to ni všeč.

Meni je všeč, da je video, da ona odšteva koliko ponovitev oz sekund moram nekaj delat, da se mi ni treba še s tem ukvarjat, ker že tako dovolj trpim.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#83 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 01 August 2016 - 01:28 PM

Tole so posnetki. Ima zdaj kar stran. Tole je pa YT kanal. Full je očiten napredek.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#84 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 01 August 2016 - 01:56 PM

Meni pa je pri bbg ravno to všeč, da ni videa. :)


  • 0

#85 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14919 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 01 August 2016 - 05:21 PM

Podgana, hvala!
  • 0
 

#86 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 September 2016 - 10:37 PM

Mogoce bo katero zanimalo, meni se zdi zanimiv princip:
http://www.vodene-va...ko-deluje/n20i1
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#87 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 05 February 2018 - 02:48 PM

Če koga morda zanimajo rekreativni treningi dvoranske odbojke:

 

http://preview.maile...055339340/m9n5/

 

Udeležite se vadbe dvoranske odbojke pod vodstvom enega najuspešnejših slovenskih prvoligaških trenerjev. Miha Verbič -a.

Karizmatični trener, Vam ne bo popuščal pri vsakodnevnih izgovorih (boli, ne morem, sem mislil...) tako da je uspeh zagotovljen!


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#88 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26150 posts

Posted 12 February 2018 - 08:45 PM

Zacela sem z vajami za misice medenicnega dna, globoko trebusno misico in povrhnje trebusne misice.
  • 0

#89 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45346 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 February 2018 - 10:25 AM

Jaz imam v zadnjem času ful težave s pomanjkanjem motivacije za vadbo. Kako druge premagujete ta problem?


  • 0

#90 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 22 February 2018 - 10:41 AM

Mene najbolj motivira to, ko vidim napredek pri sebi... za kar je potrebno redno menjat vaje, način izvedbe, ponovitve itd, pač da ti trening predstavlja izziv in da drugi dan čutiš mišice. :)


  • 0

#91 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 22 February 2018 - 02:10 PM

Tudi mene lastni napredek in predvsem dobro počutje najbolj motivirata pa - popolnoma nasprotno od moje siceršnje naravnanosti - veliko lažje se spravim k vadbi organizirano, v skupini, kot pa sama doma. Doma nimam časa brskati za novimi vajami, zato mi ob vedno enaki rutini postane dolgčas, pa vaditeljica pri skupinski vadbi mi je všeč, pogrešam njene “vložke” (poleg nadziranja vaj pač), če delam sama doma.

Pomembno se mi zdi tudi, da ti je rekreacija v veselje, ne obveza, jaz si sebe npr. ne predstavljam, da bi hodila tečt, muka.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#92 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 22 February 2018 - 04:19 PM

Jaz tudi lažje grem k organiziranim vadbam, zraven namreč dobiš še druženje, kakšno vzpodbudno besedo, nasmeh... Sicer je pa najbolje, da malo razmisliš, kaj od vadbe/rekreacije pričakuješ, kakšni so tvoji cilji in si jih nekam zapišeš, pa pogledaš to vsakič, ko se ti ne da telovadit. Kot je napisala že Planet, silit se z oblikami vadbe, ki ti predstavljajo mučenje, je sizifovo delo.
Pri motivaciji mi pomagajo tudi kake fotke/videi/nasveti npr. na IG.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#93 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 22 February 2018 - 07:18 PM

Pri motivaciji mi pomagajo tudi kake fotke/videi/nasveti npr. na IG.


To tudi, ja, jaz rada pogledam kakšne vloge.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#94 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45346 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 February 2018 - 03:36 PM

Hvala vsem! 


  • 0

#95 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 02 March 2018 - 11:32 AM

Meni je bilo tudi veliko lažje, ko sem hodila na vodene vadbe (če ne drugega sem si rekla, da če že plačujem bom pa seveda tudi hodila), zdaj s tem delovnikom je pa razen kakšnega fitnesa (kar pa ne maram) nemogoče in delam vaje doma, lani sem si pomagala s koledarjem (tistim ki obračaš liste, oz. katerikoli na enem vidnem mestu) in sem si obkroževala dneve, ko sem telovadila, zadala sem si najmanj 2x tedensko in ko sem videla, da imam kak teden samo en dan obkrožen me je pekla vest in sem potem nadoknadila, sem zelo vizualen tip človeka in mi je pomagalo


  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#96 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45346 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 March 2019 - 01:07 PM

A bi katera lahko prosim prilepila linke do kakšnih preverjeno dobrih vaj primernih za nosečnost? Če gre za video še toliko bolje. 


  • 0

#97 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26150 posts

Posted 12 March 2019 - 01:10 PM

Ce ti financno znese ti res priporocam Nuso Gnezda, tudi za po porodu. Polno dobrih nasvetov, vodi te da vajo pravilno izvedes in si ne delas skode za cez 20 let.
  • 0

#98 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45346 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 March 2019 - 01:43 PM

Hvala ora. Tole deluje sicer deluje ful fajn, ampak žal ne pride v poštev. Bi raje nekaj neplačljivega, kjer ni potrebno v studio. 

Za čas po nosečnosti sem že itak dogovorjena, da se vrnem nazaj na fitnes, za zdaj iščem nek easy program, najraje v stilu Fitness Blenderja, ki ga lahko opravim na dni, ko se mi niti ne da nosa pomoliti iz hiše. Sem že sama iskala, ampak vseeno vprašam, če je katera našla kaj s čimer je zadovoljna. 


  • 0

#99 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26150 posts

Posted 12 March 2019 - 01:45 PM

To je sicer za doma delat. A sva se kje narobe razumele? Jaz vse doma delam.
  • 0

#100 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45346 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 March 2019 - 01:49 PM

Očitno res. Ko sem jo pogooglala mi je ven vrglo samo Mamica in dojenček vadbe v Feniks studiu v Ljubljani. 


  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users