Jump to content


Photo

Beljenje


  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#1 Deicha

Deicha

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts

Posted 14 June 2005 - 08:26 AM

OJ!
Prejšnje leto sem po nogah imela 'fleke' zeloo svetle kože in od takrat se mi je začelo dogajati, da sem dobila temnejše dlačice nad ustnico. To me zelo moti, uporabljam belilnoi kremo andina ampak nekako mi ne pobeli čisto...... Ne wem kai naj nardim, naj obiščem kozmetičarko kr mi grejo te dlake res zelo na živce. Sem drugače bolj svetlopolta in temna - obrvi. In še nekaj je, ko grem na morje in lepo porjavim, se mi dlačice posvetlijo. Tudi lasje se mi na morju oz. soncu posvetlijo. Mogoče te kreme ne uporabljam pravilno, ampak sem natančno prebrala navodila, včasih kr fajn pobeli, pol drugič pa spet ne. sad.gif sad.gif sad.gif ermm.gif
  • 0
D_e_I_c_H:_a

#2 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 14 June 2005 - 08:48 AM

če te zelo motijo, si kupi od veeta trakove z že nanesenim voskom k so prov za odstranjevanje dlačic po obrazu.
  • 0
lp, Martina

#3 Deicha

Deicha

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts

Posted 14 June 2005 - 08:51 AM

Kai potem zrastej močnejše dlake, po voskanju ali se počasi razredčijo in postajajo manj močne??
  • 0
D_e_I_c_H:_a

#4 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 14 June 2005 - 08:52 AM

slednje
  • 0
lp, Martina

#5 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 15 June 2005 - 12:34 PM

ce verjames.
  • 0

#6 Deicha

Deicha

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts

Posted 15 June 2005 - 01:54 PM

Če vrjameš ??? ermm.gif
  • 0
D_e_I_c_H:_a

#7 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 June 2005 - 02:10 PM

QUOTE(lejck)
ce verjames.


Dejansko je to res. Redno voskanje povzroči, da nekatere korenine dlak odmrejo, torej dlake tam ne rastejo več. Poleg tega imaš po voskanju mir skoraj en mesec, dlake pa so potem bolj mehke ... preverjeno.
  • 0

#8 Deicha

Deicha

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts

Posted 15 June 2005 - 02:11 PM

Hvala za nasvete,bom nekak probala, pa bomo vidli smile.gif
  • 0
D_e_I_c_H:_a

#9 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 15 June 2005 - 02:17 PM

Ja, samo to pa res. Meni kar precej dlak sploh ne raste več. So obupale. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#10 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 15 June 2005 - 02:54 PM

js sm pa probavala s tem voskanjem in nc od nc.Kaj sele da bi nehale rast.
  • 0

#11 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 15 June 2005 - 07:49 PM

če hočeš tak rezultat dosežt se morš voskat redno (se pravi najmanj enkrat na mesec oz. po potrebi), in to kake pol leta najmanj. po enem ali dveh voskanjih ne bo še nič vidno. seveda je pa odvisno tudi od "kvalitete" dlak koliko časa se morš voskat
  • 0
lp, Martina

#12 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 June 2005 - 07:54 PM

Pa tudi vprašljivo je, kako dobro se lahko sama povoskaš ... jaz prosim prijateljico, ker se človek sam povoska zelo zelo težko.

Sploh zadnji del nog, ko ponekod dlake rastejo nekoliko postrani, pa je treba tisti trak res pravilno namestit in pazit, da potegneš tik ob koži in ne stran od kože (nevarnost modric in poškodb) in tako naprej.

Vsaj take so moje izkušnje in izkušnje prijateljic, s katerimi sem se pogovarjala.
  • 0

#13 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 15 June 2005 - 08:31 PM

Pa smo spet pri depilacij...
  • 0

#14 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 16 June 2005 - 07:13 AM

QUOTE(DiLeMa)
Pa tudi vprašljivo je, kako dobro se lahko sama povoskaš ... jaz prosim prijateljico, ker se človek sam povoska zelo zelo težko.

Sploh zadnji del nog, ko ponekod dlake rastejo nekoliko postrani, pa je treba tisti trak res pravilno namestit in pazit, da potegneš tik ob koži in ne stran od kože (nevarnost modric in poškodb) in tako naprej.

Vsaj take so moje izkušnje in izkušnje prijateljic, s katerimi sem se pogovarjala.


A se ti po obrazu od voskanja nic ne vname-jaz dobim cel kup mozolckov in aspirin nic ne pomaga.Jaz samo namazem s tisto krpico,ki jo dobis zdraven pri tamalih Veet trakovih.... ermm.gif:
  • 0

#15 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 June 2005 - 08:21 AM

Mogoče je kriv vosek?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#16 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 June 2005 - 09:31 AM

QUOTE(pika)
A se ti po obrazu od voskanja nic ne vname-jaz dobim cel kup mozolckov in aspirin nic ne pomaga.Jaz samo namazem s tisto krpico,ki jo dobis zdraven pri tamalih Veet trakovih.... ermm.gif:


Hm ja tko je ... ko si voskam dlačice nad ustnico, je koža potem nekaj ur še nekoliko rdeča in tudi zatekla. Zato sama to vedno opravim zvečer, da si koža čez noč opomore in je zjutraj v redu. Mozoljčki pa se mi nikoli ne spustijo ...

Drugače pa pazi pri voskanju, da je vosek res fino segret (lističe fajn drgni me dlanmi), potem pa res pazi, da vse odstraniš z enim potegom, ker če greš 100X čez, res razdražiš kožo. Pa povleci ta listek tik ob koži in ne strah od kože (tko gor pravokotno skoraj) ker lahko nastanejo modrice. In seveda vedno po takšni depilaciji uporabi mastno kremo (jaz imam ognjičevo).
  • 0

#17 tejcaa

tejcaa

    sramežljivec

  • Člani
  • 14 posts
  • Location:Kranj
  • Interests:Filmi, muska,...

Posted 17 June 2005 - 10:48 AM

jst bi se pa po stegnih povoskala.....ker tiste dlake ne zgledajo lepo.....pa se ful bojim d bo usega še več pa še temnej......a je to pol ziher?
  • 0
Save water, drink beer...

#18 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 18 June 2005 - 05:26 PM

Joj po stegnih se pa js ne upam voskat... Mogoče tudi zarad tega, ker ne vem kje pol končat, da ne bom kej preveč proti ritki voskala biggrin.gif




Aja, Deicha... Js si tud belim dlačice nad ustnico in mam potem svetlejše...sam voska si pa js ne bi upala uporabit na tem mestu-me je nekak strah morebitnih posledic ermm.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users