Jump to content


Photo

Niveina vlažilna krema


  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#21 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 15 May 2005 - 08:48 PM

Dilema, ti imaš mešan tip kože. Če imaš večje probleme z mozolji in ogrci, si omisli Differin gel in se maži z njim samo po tistih delih, ki so problematični.
Tisti deli, ki pa so suhi, pa potrebujejo drugačno nego. Če ti kožo po umivanju zateguje, probaj s kakšno hranilno kremo, če ti je pa ta preveč (kar tudi mislim, da bo), pa probaj z vlažilno.
Lahko je Clinians jabolko, lahko je Avon M24, lahko je... hm, ne spomnim se jih več.

Garnier fresh. (sem se spomnila).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#22 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 May 2005 - 09:30 PM

Ja, Differin gel je dober, moji kolegici je pomagal. Se nisem prej spomnila.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#23 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 May 2005 - 08:00 AM

Ja, super je. Samo potrebno ga je mazati zelo zelo na tanko (da se koža ne poškoduje) in kar nekaj mesecev skupaj.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#24 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 May 2005 - 10:25 AM

Glede Differina ... to je nekakšen antibiotik, ane? Pomoje jaz tega ne rabim, ker imam (kot sem opisala) samo občasne izbruhe mozoljev, recimo enkrat mesečno po par dni, drugače pa noja koža ni ravno nagnjena k mozoljavosti.

Ti moji izbruhi mozoljev niso nevem kaj in se vedno lokirajo na samo enem območju ... npr. da imam en mesec kožo brez mozoljev, potem pa se pojavita dva mozolja na bradi (ali na čelu) in stvar ne izgleda nevem kako hudo, sploh ko si tiste mozoljčke popudram, ker je koža povsod drugod na obrazu lepa. Me pa motijo ogrci na nosu (ki jih kar precej uspešno odstranim s tistimi Niveinimi trakovi).

Dejansko iščem samo kremo, ki bo naredila dve stvari ... dobro navlažila suhe predele mojega obraza in 'popila' maščobo in prikrila lesk na T predelu.

Tako da nekako se odločam med dvema Vichy-jevima kremicama ... Thermal S Mat in Normaderm ... pa ne vem katero bi izbrala. Baje da Normaderm poleg tega da reducira lesk, tudi fino navlaži ... vsaj tako sem prebrala, kaj je res, pa ne vem.

Nekako se nagibam k Normadermu, ker imam približno takšno kožo, kot ženska v reklami ... ni mozoljasta, ima pa tu pa tam kakšen majhen mozolj, enega ali dva, in ponekod rahlo razširjene pore.
  • 0

#25 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 May 2005 - 12:12 PM

Obe kremi od Vichyja, ki ju omenjaš, sta alkoholni bombi.
Probaj raje z vlažilno kremo. Na mastnih predelih pa se ne maži.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#26 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 16 May 2005 - 03:30 PM

jz ti proporočam da si kak testerček od vichija zrihtaš pa boš sama vidla če ti paše.
  • 0
lp, Martina

#27 TejaF

TejaF

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:glasba

Posted 16 May 2005 - 06:54 PM

testerček? Kaj to kar v lekarni rečem? kao, da bi rada probala? LP
  • 0
...:::Najtežje je gledati nekoga, ki ga ljubiš, vendar ljubi drugega:::....

#28 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 16 May 2005 - 06:56 PM

QUOTE(TejaF)
testerček? Kaj to kar v lekarni rečem? kao, da bi rada probala? LP


tako je. vprašanje pa je, če ti ga bodo dejansko dali. ugotavljale smo že, da znajo bit nekateri neznansko zoprni pri delitvi testerjev. kar pogumno! smile.gif
  • 0

#29 TejaF

TejaF

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:glasba

Posted 16 May 2005 - 06:57 PM

pravijo, da probat ni greh...ju3 grem, če bo čas..lp
  • 0
...:::Najtežje je gledati nekoga, ki ga ljubiš, vendar ljubi drugega:::....

#30 TejaF

TejaF

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:glasba

Posted 17 May 2005 - 02:23 PM

Sem si šla po testerčke in proti pričakovanju, sem jih TAKOJ dobila. Prav prijazna je bila..smile.gif Ne morem verjeti:)
  • 0
...:::Najtežje je gledati nekoga, ki ga ljubiš, vendar ljubi drugega:::....

#31 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 17 May 2005 - 02:25 PM

QUOTE(TejaF)
Sem si šla po testerčke in proti pričakovanju, sem jih TAKOJ dobila. Prav prijazna je bila..smile.gif Ne morem verjeti:)


go teja, go teja!!!! biggrin.gif
  • 0

#32 leni

leni

    sramežljivec

  • Člani
  • 62 posts

Posted 25 June 2005 - 10:05 AM

Tale Niveina kremica ni nekaka špica med kremica, je pa dokaj dobra. Ima nekaj antioksidantov in UVA filter, ki pa je bolj proti sredini. Jaz jo imam tisto za normalno do mešano koži in mi je zlo fajn. Ne masti kože in se dobro vpije.
  • 0
Pozdravček, leni

#33 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 June 2005 - 10:10 AM

Jaz sem pa danes probala tester od tiste za suho kožo in mi sploh ni všeč. Sploh se ne vpije in na koži pušča masten filter. Sestavine so pa kar OK. Ni ravno za vreči stran.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#34 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 June 2005 - 11:16 AM

Jaz sem pa zadnjič dobila nekaj testerjev Eucerinove kremice HYDRO-PROTECT MATT LSF 15, pa me zanima kakšna je kaj glede na sestavine, ker na kožo mi zelo zelo paše.


INGREDIENTS:

Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glycerin, Cyclomethicone, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Alcohol Denat., Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Stearyl Alcohol, Tocopherol, Phenoxyethanol, Cetyl Alcohol, Carbomer, Trisodium EDTA, Sodium Citrate, DMDM Hydantoin, Glucosylrutin, Citric Acid, Isoquercitrin, BHT


IPB Image
  • 0

#35 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 25 June 2005 - 12:27 PM

QUOTE(DiLeMa)
Jaz sem pa zadnjič dobila nekaj testerjev Eucerinove kremice HYDRO-PROTECT MATT LSF 15, pa me zanima kakšna je kaj glede na sestavine, ker na kožo mi zelo zelo paše.


INGREDIENTS:

Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate., Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Stearyl Alcohol, Tocopherol, Phenoxyethanol, Cetyl Alcohol, Carbomer, Trisodium EDTA, Sodium Citrate, DMDM Hydantoin, Glucosylrutin, Citric Acid, Isoquercitrin, BHT


UVB filter
UVA Filer

Oksidant po alkoholu...

Za zaščito pred soncem se mi zdi ok.
  • 0

#36 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 June 2005 - 01:15 PM

Kot zaščita je fajn, drugače slaba krema.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#37 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 25 June 2005 - 01:33 PM

Hehe, anti manjka tamle... laugh.gif smešno se bere...
  • 0

#38 moara

moara

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 26 June 2005 - 02:07 PM

Tudi jaz imam Niveino kremco za normalno do mastno kožo, tole novo, pa se mi zdi dokaj fajn.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users