Jump to content


Photo

Zoisova štipendija


  • Please log in to reply
547 replies to this topic

#541 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27036 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 04 October 2014 - 10:17 PM

Kaj se zgodi, če diplomiraš, in tega ne sporočiš v 8 dneh? Pri meni so mimo 3 tedni in pol, ker sem imela zdravstvene težave in sem kasneje morala v tujino in mi je čisto ušlo iz glave. :(


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#542 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17775 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 06 October 2014 - 08:56 AM

Sporoči jim, da si diplomirala, zraven pa pojasni, da si šele zdaj pravzaprav dojela, da si resnično fertik. Šele pol bomo vsi z gotovostjo vedeli, kaj se zgodi. :hmm: 


  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#543 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 06 October 2014 - 09:03 AM

Joj jaz sem čisto pozabila na to, da jim moram sporočit in so mi čez nekaj mesecev poslali pošto, da bom morala začet vračat štipendijo :butl: Sem jim takoj potem prinesla in ni bilo nobene panike.


  • 0

#544 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27036 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 06 October 2014 - 11:20 AM

Sem ravnokar nesla potrdilo, ker sem itak morala it osebno tja postavit par vprasanj glede bolanih pogojev za uveljavljanje stipendije.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#545 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 06 October 2014 - 06:14 PM

Jaz pa se nisem koncala magistrskega studija, prejsnje leto mi je stipendija mirovala. Jim tudi posljem kak dopis, da nej me pocakajo se xy mesecev ali kako? Mi je cist uslo, da sem jim se kaksno potrdilo dolzna :butl:


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#546 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 07 October 2014 - 06:47 AM

Ponavadi ti pošljejo domov dopis (kot vabilo na sestanek o dogovoru začetka vračanja štipendije - ampak ga premakneš za cca 1 leto, oz. kolikor se ti pač zdi, da boš rabila do zaključka študija)...dokler tega ne dobiš, si varna :P


  • 0

#547 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 07 October 2014 - 07:25 AM

Meni niso komplicirali. Sem jim sporočila, da imam vse izpite opravljene in jim na sestanku prinesla izpis ocen, potrdilo o opravljenem magistrskem delu prinesem naknadno.


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#548 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 05 November 2014 - 02:21 PM

Ok, sta me malo pomirili. V zadnjem pismu so me sicer prijazno preimenovali v Nino, tako da me morda sploh ne rabi skrbet, da bi me vabili na kak pogovor : P


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users