Jump to content


Photo

Izpit iz upravnega postopka


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#21 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 March 2013 - 08:19 AM

Jaz sem ga delala na Dobi v MB. Sem hotela na pravni fakulteti, pa je bila cena višja + datumsko mi ni ustrezalo + ni

mi bilo do tega, da me nek pravnik z večvrednostnim kompleksom drka v glavo, kar se bojda rado zgodi. Na Dobi smo

imeli tudi pravnike (predavnje, izpit), ampak so bili ok - prijazni in korektni.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#22 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5727 posts
  • Gender:Female

Posted 04 March 2013 - 08:24 AM

jaz sem leta 2008 naredila državni izpit iz javne uprave (preden so ga ukinili) in je bil notri tudi del o upravnem pravu in upravnem postopku. sem delala na upravni akademiji (takrat je še bila, to je rugače ministrstvo za javno upravo). nisem sicer prepričana, če se mi to upoševa kot amostojno, ampak ni slabo mogoče razmišljat o tem. takrat, ko sem jaz delala to (ko so bili še izpiti, sedaj je pa samo nek seminar, če je še), se je to štlo kot kar velik del PDI.


  • 0

#23 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 04 March 2013 - 12:41 PM

Za ZUP je baje najceneje če ga greste delat preko Upravne Akademije, stane okoli 160 EUR.

Kolegica je zdele tam delala, pa je rekla, da ni težko, se da.


  • 0

#24 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22353 posts
  • Gender:Female

Posted 04 March 2013 - 12:53 PM

Tudi na pravni v MB ni nič dražji. Predavanja plus izpit stanejo 162 €, samo izpit pa 92 €. Bi pa jaz šla samo na izpit, brez predavanj.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#25 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 04 March 2013 - 06:39 PM

podpis, ker tista predavanja so ponavad bedna, saj kolegica je za te tuki rekla, da čist banalne primere dajo itd... Škoda časa in denarja, se naučiš in greš pisat, zagovarjat pa je. Mislim js vem, da bom tako naredila, je pa res da meni to tako ali tako ne dela problemov ker imam veliko podlage že iz samega študija itd.


  • 0

#26 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22353 posts
  • Gender:Female

Posted 04 March 2013 - 07:17 PM

Saj zato. Pomoje so koristna kvečjemu za tiste, ki jim je to področje čisto novo. Jaz sem tudi imela na faksu predmet upravno pravo in gradivo je bilo identično kot tisto za ZUP.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#27 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 March 2013 - 07:44 PM

Meni ni bilo področje novo, pa mi je predavanje pomagalo - sicer pa je itak bilo samo en dan po par ur, pa še gradivo smo dobili.

Smo šli čez, pa še nekaj praktičnih primerov nam je bilo povedanih. Jaz sem precej odnesla od tam, mi je bilo zanimivo, se nisem

kasneje rabila toliko učiti.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#28 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 04 March 2013 - 07:48 PM

Predavanja pridejo prav vedno, če ti je področje novo ali ne, ti pa vsaj malo osveži spomin, če ne drugega pa gradivo dobiš tako kot je napisala Fluffy. Sem pa mnenja, da se da narest tud brez tega, nič drugega.


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users