Jump to content


Photo

Filozofska fakulteta Maribor


  • Please log in to reply
78 replies to this topic

#61 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 01 October 2008 - 03:55 PM

A športna je obvezna. Sem na enem forumu videla da so se na AIPSU prijavljali za športne panoge.
Ravnokar gledam zloženko zdrava zabava, brezplačna rekreacija in majo fajne stvari. Odbojka, badbinton. Se je že katera udeležila prerolajmo Mb skupaj. Resno razmišljam o tem podvigu, moram malo kondicijo dvignit, drugače bom crknila po 10 metrih. biggrin.gif
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#62 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 October 2008 - 05:49 PM

Tašika, telovadba je obvezna za vse pedagoške programe. Nepedagoški smo tega oproščeni.
  • 0

#63 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 03 October 2008 - 09:38 AM

V katerih knjigarnah prodajajo univerzitetno literaturo. V knjigarni univerzitetne knjižnice najbrž. Da malo vidim kakšne so cene, kr nimam pojma koliko bi to lahko stalo in da lahko primerjam z cenami po katerih starejši študentje prodajajo knjige/skripte.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#64 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 03 October 2008 - 04:59 PM

Ja, v knjigarni pod UK.
  • 0
Viens, reste ici!

#65 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 07 October 2008 - 02:50 PM

Spet so nam spremenili urnik. Torek je popolna katastrofa, ker se mi vse nekaj prekriva. In tole z izbirnimi predmeti pri bolonjcu je čista bedarija!!! mad.gif
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#66 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 07 October 2008 - 04:59 PM

Sem pozabila omenit, da so odprli menzo. Pohvalno.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#67 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17775 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 08 October 2008 - 07:40 AM

QUOTE(Kalypso @ 26. 9. 2008 - 13:40) View Post

Vse letnice, vse Ludvike in ostale vladarje.


mad.gif Kok mene jezijo prfoksi, ki na izpitih pričakujejo telefonski imenik. Razmem, da na gimnazijah poučujejo paintelektualci, na faksu bi pa morali prfoksi razumeti, da zgodovina ni nabor imen in letnic, temveč je treba razložiti družbeni mehanizem ki je v določenem času funkcioniral, torej zakaj se je nekaj zgodilo ravno takrat in tam. Jasno, da se ne spodobi Lojzetu pripisati Franceljnovih dejanj, ampak to je peteršiljček. Houk, govoril sem. dry.gif

  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#68 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 October 2008 - 11:27 AM

Se popolnoma strinjam Errol o nesmiselnosti piflanja v stilu imenika. Sicer konkretno ta prof. dobro razloži vse stvari, ki se tičejo srednjeveške zgodovine, da nek celosten pogled na zgodovino. Na prvem roku izpita ni zahteval in pretirane pozornosti posvečal letnicam. Vendar se je zapletlo zaradi zaradi pisanja nekaterih pametnih osebkov po forumu, kjer so spravli ven, da je predhodnik tega prof. pri tem predmetu bojda zahteval veliko več piflarije letnic in imen vladarjev, kot je to zahteval ta prof. na prvem roku. Pač ta prof. je zvedel, da se njegove izpite podcenjuje in zato je malce zaostril svoje zahteve. Tako da ljudje pazite kaj pišete na forum FF, ker to berejo tudi profesorji! wink.gif


  • 0

#69 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 08 October 2008 - 11:38 AM

pri nas smo imeli eno "skrivno" stran z vsemi starimi izpiti, zapiski itd. Potem se je našel en bedak (bolje ne morem reči), ki je v seminarju pod "viri" vpisal ime te internetne strani. Seveda je šel profesor preverit . Meni je ta profesor predaval kakšno leto ali dve kasneje in nam na prvem predavanju pokazal, kako "slabi" zapiski so tam na tisti strani. Res so se našle napake, ampak vseeno...

Kakšen butl moraš bit, da greš med vire vpisat internetno stran z vsemi zapiski in izpiti butl.gif

  • 0

#70 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 05 November 2008 - 05:35 PM

^^ a big one biggrin.gif

Na aipsu imajo nekateri profesorji že objavljene izpitne roke. Pri Marultu mi ni nič jasno. Pri nekaterih je zraven NEP, pri drugih D spet pri tretjih pa nič
NEP = nepedagoška
D = dvopredmetni???

Ni logike, ker smo vsi nepedagoški, poleg tega starega vzhoda, ki je predviden 18.11 sploh nimamo. :S
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#71 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 November 2008 - 10:34 PM

To so verjetno spet kaj v referatu zbrkljali. Verjetno vidiš tudi vse roke za nebolonjske programe.
  • 0

#72 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 17 August 2010 - 10:43 AM

Obstaja kako pravilo kdaj morajo profesorji začeti z govorilnimi urami v jesenskem izpitnem obdobju?
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#73 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 11 April 2011 - 10:57 AM

Moram povedat da sem zelo razočarana nad drugo bolonjsko stopnjo. Prvo kot prvo še programi za zgo in ang, pa tudi marsikatere ostale predmete sploh niso zunaj. Drogo kot drugo, pa sem na eni govorilni uri pri asistenu slučajno videla programe za ang. drugo stopnjo. Skoz sem bila prepričana, da bom vpisala pedagoško, vendar sedaj o tem močno dvomim, ker bi to pomenilo goodbye angleščina. Ma sej je logično do bodo pedagoški predmeti, ne pa samo to. Še vedno upam, da bo dokončni program, ko bo zunaj malo spremenjen, drugače grem nepedagoško, pa bom izpite pedagoške potem delala.

Pa še ena cvetka, sej sploh ne vem več al naj se smejim ali jočem. Zdaj so na zgo ugotovili, da noben od nas tretjih letnikov ne izpolnjuje pogojev za pristop k diplomski seminarski nalogi. It to čisto po njihovi krivdi. V drugem letniku so nas prisilili, da smo si morali izbrati izbirne predmete iz novejše zgo, v programu ap piše, da moramo imeti vsaj en predmet iz starejše. Seveda so morali zdaj nekaj nagruntat, in se bo zadeva razrešila z nekaj izpolnjenimi obrazci, ampak kljub vsemu rolleyes.gif worship.gif
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#74 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 April 2011 - 01:45 PM

Fak no, kake budale. ohmy.gif No, saj se ne čudim, ko pogledam kakšni kekci so na oddelku.
  • 0

#75 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 11 April 2011 - 02:13 PM

Mislim ja, jaz sm samo zazijala, ko so nam to povedali. Glavno, da so bili oni tako optimistični, idealistični, utopični, in sveto prepričani, da jim bo referat vse pogledal skozi prste. Človek bi rekel, da bomo kot prva generacija bolonjca še marsikaj doživeli.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#76 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3444 posts
  • Gender:Male

Posted 06 June 2012 - 08:38 AM

A mogoče katera ve, če je časovna omejitev kdaj moraš diplomirat po tem ko prijaviš temo v referatu? Ti tema lahko zapade? Sicer bom klicala tudi v referat, ampak vem, da zaradi gneče ne dvignejo telefona.
  • 0

#77 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 06 June 2012 - 09:16 AM

Meni letos ni bilo potrebno podaljšati diplomske, pa sem temo prijavila lani. Kot absolventki so mi jo avtomatsko podaljšali, drugače pa mislim, da zapade po enem letu. Nisem pa prepričana.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#78 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 June 2012 - 10:33 AM

Na starem uni programu si imel po oddaji dispozicije se eno leto casa da si napisal in zagovarjal diplomsko.
  • 0

#79 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3444 posts
  • Gender:Male

Posted 06 June 2012 - 11:19 AM

Kot pričakovano, sem klicala dve uri skoraj v eno in nihče e ni oglasil. Zgleda da bo treba osbno na okencu slonet, da človek dobi informacije. V bistvu se gre za diplomsko seminarsko, fantu bo čez 3 dni potekel ta enoletni rok od prijave, je pa nalogo že oddal, samo čaka da jo profesor pogleda pred zagovorom. No upam, da se bo dalo dogovorit za nekaj dni zamika.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users