Jump to content


Photo

stanovanja za študente


  • Please log in to reply
392 replies to this topic

#41 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 24 August 2007 - 07:44 PM

Ole, če morda katera ve za kakšno prosto sobo v Rožni dolini; da bi kdo iskal cimro ali kaj podobnega, naj me prosim obvesti. Iščem malo prewk spleta, pa bolj malo kaj pade. Skratka, če kdo išče cimro/pozna koga, ki išče cimro, prosim, sporočite, hvala happy.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#42 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 25 August 2007 - 07:44 AM

QUOTE(Cvetka* @ 24. 8. 2007 - 20:44) View Post

Ole, če morda katera ve za kakšno prosto sobo v Rožni dolini; da bi kdo iskal cimro ali kaj podobnega, naj me prosim obvesti. Iščem malo prewk spleta, pa bolj malo kaj pade. Skratka, če kdo išče cimro/pozna koga, ki išče cimro, prosim, sporočite, hvala happy.gif


sma že dve ki tak iščema...
  • 0
IPB Image

#43 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 25 August 2007 - 01:32 PM

Great ;) Če boš kdaj našla kej takega primernega, pa da bo še za koga plac, let me know. I shall do the same wink.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#44 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 25 August 2007 - 04:24 PM

Jst sm bla pa danes na ogledu mojega prebivališča in sm ful navdušena! Ful lepo stanovanje, veliko, že opremljeno. Imamo kuhnjo, kopalnico, WC in velik hodnik, potem pa eno manjšo sobo, kjer bom jst, in eno večjo, kjer bo kolegica (uno je v bistvu kr že dnevna). Ful lepo je vse, sicer je treba za prijateljco kupit še omaro, ampak to bomo že. Aja in mamo še balkonček, smo si kuple danes že zložljivo mizico in stolčke za na balkon smile.gif In kuple smo še mikrovalovno in grelec vode. Drugače je pa vse lepo, novo, krasno urejeno, jst sm totalno navdušena, pa še lepo okolje je (no, še kr). Boljše bi težko blo, mam ful srečo thumbup.gif

Edini minus je to, da smo v 4. nadstropju - brez dvigala biggrin.gif Bo treba razmigat mojo leno rit biggrin.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#45 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 25 August 2007 - 06:04 PM

Wau Hevea ful fajn happy.gif Kdaj se seliš ? =)
  • 0

#46 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 25 August 2007 - 08:32 PM

Kšn teden prej.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#47 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 26 August 2007 - 10:30 AM

Hevea, kje pa mate to stanovanje? V katerem delu Ljubljane?
Drugače pa kolkr si opisala, mora bit stanovanje super thumbup.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#48 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 26 August 2007 - 07:08 PM

Boo, na Ljubljano se pa res ne spoznam (rahlo se mi dozdeva, da je na Viču, ampak nič ne garantiram biggrin.gif )
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#49 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 27 August 2007 - 01:47 PM

Hehe, Hevea, sej jo boš kmal dobro spoznala biggrin.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#50 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 27 August 2007 - 01:52 PM

Če se kera seli na Kodeljevo ali tja proti Štepanjcu oz. Fužinama, naj javi! smile.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#51 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 27 August 2007 - 03:35 PM

Adriane, jst se bom vrjetno naslednje leto v Fužine preselila, mamo sorodnike gor in bom vrjetno tam dobila sobo v bloku. Dej mi povej, kako je kej tm? A je to tko dost daleč od centra mesta (sej so zemljevidi sam vseen... smile.gif )?
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#52 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 27 August 2007 - 04:56 PM

Jaz živim u Fužinama! cool.gif Meni je super, do centra imam z avtom 10 minut, z avtobusom recimo 20! Pa še blizu obvoznice je, kar mi zelo zelo ustreza! Blizu je Fužinski grad, jaz se včasih tam rekreiram, na Golovc lahko greš in uživaš na lepem sprehodu! wink.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#53 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 27 August 2007 - 05:43 PM

Oooo, Kinky, pol bova pa vrjetno sosedi biggrin.gif biggrin.gif Je mat že rekla tej njeni sestrični al kaj ji je že, da naj za naslednje leto prišpara plac zame, ko bom šla v Lj smile.gif Sam bom šla vseen najprej sploh pogledat, kako je stanovanje.
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#54 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 27 August 2007 - 07:07 PM

Če boš na Brodarjevem trgu potem ja, če boš pa na katerem drugem....bova vseeno blizu! Lahko prideš na kafe any time! smile.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#55 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 27 August 2007 - 07:08 PM

Moj bivši je bil nekje od tam...
  • 0

#56 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 27 August 2007 - 08:07 PM

QUOTE(Kinky @ 27. 8. 2007 - 20:07) View Post

Če boš na Brodarjevem trgu potem ja, če boš pa na katerem drugem....bova vseeno blizu! Lahko prideš na kafe any time! smile.gif


Oh, pijača pa bo pršla v poštev biggrin.gif Na katerem koncu fužin je ta blok, pa nimam pojma... smile.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#57 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 29 August 2007 - 05:53 PM

QUOTE(Cvetka* @ 25. 8. 2007 - 14:32) View Post

Great ;) Če boš kdaj našla kej takega primernega, pa da bo še za koga plac, let me know. I shall do the same wink.gif



sploh ne vem kaj je zate primerno? huh.gif eden se mi ni oglasil, drug je rek, da mogoče bo čez kak teden kaj več jasno, en pa po 3. septembru sprejema rezervacije in daje info...ostalih stanovanj pa ni več!..mislim tista ki zame pridejo v poštev...
  • 0
IPB Image

#58 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 29 August 2007 - 06:26 PM

Jst bi mela svojo sobico (al pa če sma obe not wink.gif ) Da bi si delila kopalnico in kuhinjo, internet bi blo fino, pa bližina biotehniške fakultete; rožna dolina ali vič. Sem skromno majhno dete. smile.gif Pa po možnosti subvencionirano, če pa ne, pa s stroški vred tam okrog 150, 200 ojrov na mesec. Sem pridna, prijazna, obsedena s čistočo&redom&tiha. smile.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#59 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 31 August 2007 - 01:40 PM

jaz pa iščem sostanovalko v dravljah v garsonjeri-soba skupaj,souporaba kuhinja,kopalnica,internet,tak luskano stanovanje je,lani prenovljeno...cena s stroski vred je 130 EUR

aja drugace sem pa studentka 3. letnika biotehnologije na biotehniski fakulteti

pa zna se zlo verjento zgodit da bom v stanovanju le do januarja-ker grem pol verjetno erasmus v tujino,tak da bo pol cela garsonjera prazna:=)

moj gsm:031 414 949 ali pa ZS
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*

#60 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 06 September 2007 - 08:49 PM

QUOTE(taiyou @ 31. 8. 2007 - 14:40) View Post

jaz pa iščem sostanovalko v dravljah v garsonjeri-soba skupaj,souporaba kuhinja,kopalnica,internet,tak luskano stanovanje je,lani prenovljeno...cena s stroski vred je 130 EUR

aja drugace sem pa studentka 3. letnika biotehnologije na biotehniski fakulteti

pa zna se zlo verjento zgodit da bom v stanovanju le do januarja-ker grem pol verjetno erasmus v tujino,tak da bo pol cela garsonjera prazna:=)

moj gsm:031 414 949 ali pa ZS


a kakega tipčka pa ne bi bmela noter? vem za enega biologa, 3 letnik, ki zaenkrat še išče flat.
  • 0
IPB Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users