Jump to content


Photo

S čim si češete lase?


  • Please log in to reply
349 replies to this topic

#61 sunny

sunny

    sramežljivec

  • Člani
  • 42 posts
  • Location:maribor

Posted 27 October 2006 - 05:46 PM

češem se vedno ko si operem lase in OBVEZNO zjutraj smile.gif pa še potem če je treba čez dan. češem se s krtačo
  • 0
Včasih se smejiš, pa nihče ne opazi tvojega nasmeha. Včasih jočeš, pa nihče ne opazi tvojih solz. Poskusi prdnit =)

#62 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 03 November 2006 - 06:12 PM

S krtačo iz naravnih ščetin-okrogla
včasih tudi z Avonovim glavnikom, ki ima navzkriž zobce in zelo dobro razšeše

med umivanjem, ko razšečem balzam pa glavnik s širokimi razpokami...na ene 5 zobcev
  • 0

#63 s_luce

s_luce

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts

Posted 02 January 2007 - 04:43 PM

QUOTE(Estera @ 3. 11. 2006 - 18:12) View Post

S krtačo iz naravnih ščetin-okrogla
včasih tudi z Avonovim glavnikom, ki ima navzkriž zobce in zelo dobro razšeše

med umivanjem, ko razšečem balzam pa glavnik s širokimi razpokami...na ene 5 zobcev



enako....krtača pa glavnik.....
  • 0
....tako pa smo se prebili do samega konca članka....(Slo-Tech; procesorske tehnologije)

#64 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 28 January 2008 - 11:23 PM

Hehe, fajna tema tole biggrin.gif

Kar ne morem verjet kolk folka se sploh na češe blink.gif No, vsak po svoje pač wink.gif Če se js nebi česala bi imela tako grivo, pa še ko bi si lase prala bi banjo zamašilo k bi šlo tolk las vn laugh.gif laugh.gif

Me pa zanima al nej bi ble boljše krtače al glavniki - katero manj uniči lase? In iz kakega materiala nej bi ble?
  • 0
Why so serious?

#65 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 28 January 2008 - 11:29 PM

mene pa zanima, če se kera češe s krtačo za podaljšane lase? mam eno kolegico ki je ful zadovoljna, pravi da se ful lažje razčese pa da ne unič tok las. jz mam vsakič k si umijem lase, take borbe da to ni res in me zj zanima če tole res kej pomaga.
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#66 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 29 January 2008 - 12:28 AM

To sem že večkrat zasledila... Se počešeš PRED umivanjem? Si poskušaš potem lase še z rokami razčesat, ko imaš balzam na njih? Saj vem, kake imaš, a če kaj od tega ne delaš, verjamem, da so dobesedno borbe z njimi.

Uporabljam leseno krtačo za lase.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#67 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 29 January 2008 - 12:36 AM

Jaz uporabljam krtačo za podaljške in je res nežnejša, ne pipa las, razčeše pa lih tak dobro. Dovolj je že, če ma krtača mehke in goste ščetine, ki se dajo "upognit", je neprimerljivo s temi običnimi trdimi.
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#68 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 January 2008 - 02:45 AM




Jaz uporabljam en ful redek glavnik, občasno ogromno krtačo.


QUOTE(Jenna @ 17. 9. 2006 - 22:52) View Post
Z enim precej redkim, običnim, rumenim glavnikom.
Pa občasno z ogromno krtačo.

Haha, sem že napisala to pred dvema letoma, LOL.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#69 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 29 January 2008 - 06:55 AM

Pa je bolj "varno" z glavnikom al z krtačo? hmm.gif
  • 0
Why so serious?

#70 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25705 posts
  • Gender:Female

Posted 29 January 2008 - 07:50 AM

kaj misliš pod varno? v nobenem primeru ne boš šla v zapor smile.gif

odvisno je pač od tvojih las. Recimo pri meni - ko sem imela lase malo čez sredino hrbta sem si jih pod nujno morala krtačit s krtačo (tisto, ki ima žimo). Potem pa sem ob skrajšanju las za cca 30cm začela uporabljati glavnik, saj je bila krtača preveč groba zame.

Če se nežno češeš in se ne cukaš je po moje čisto vseeno kaj uporabljaš.
  • 0

#71 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 January 2008 - 09:25 AM

Glih sm zadnč spet brala nekje, da pogosto česanje (večkrat na dan) ni priporočljivo, ker s tem samo pobiraš 'luske' dol z las (sej veste kako je las narejen, ane) in jih s tem slabiš. Tudi meni je že frizerka rekla, da se naj češem čim manj, sploh zato, ker se mi lasje ne vozlajo. Jaz imam sicer goste in precej dolge, ampak jih češem izključno takrat, ko imam gor regenerator/masko, takrat jih pač razčešem s plastičnim glavnikom s srednje gostimi zobci, potem pa nič več do naslednjega umivanja. Lasje mi tudi ne izpadajo neki ful, pa perem si jih 2x na teden in se mi zato ni treba česat, da bi odstranla tiste odpadle. Če že, grem kar s prsti skozi lase in malo poberem, pa itak ni nevem kolk.

Bedno je za tiste, ki se vam res zlo vozlajo lasje, ker pol itak, da se morate pogosteje česat. Tle se pol baje priporoča, da se na lase pred česanjem pospreja malo kakšnega leave-in conditionerja, da gre glavnik lažje skozi, ker če ne si lahko ful las potrgate.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#72 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 29 January 2008 - 09:25 AM

Js mam pa en tut dost redek glavnik pa krtačo, ampak si obvezno razčešem lase med umivanjem, ker mam pol zelo manj težav. Spodnja polovica las je zelo poškodovana od barvanja in se mi zelo hitro zavozlajo zato pri razčesavanju uporabljam eno kremo pa ful pomaga smile.gif
aja drugač pa glavnik + krtača smile.gif
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#73 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 29 January 2008 - 09:40 AM

Jaz imam pa tako tanke lase, da jih sploh ne rabim česat, imam sicer tako velik glavnik (redek), in se včasih (1 krat na teden počesen), če ne grem pa kar z roko skozi lase in to je to. S tem res nimam težav. smile.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#74

  • Guests

Posted 29 January 2008 - 09:47 AM

Uršolinkica, jaz mam tud (po moje) spodnji del las, ki je še pobarvan težje razčesljiv. Se mi vozljajo pa to. Po Dileminem nasvetu (za kar ji bom večno hvaležna thanks.gif ) si tudi jaz razčešem lase, ko imam gor masko ali balzam. Me pa zanima, katero kremico ti uporabljaš, ker bi jaz tudi poskusila.

Češem pa z redkejšim glavnikom (z nenenakomernimi zobci), ali s krtačo. Pa ne vsak dan. Odvisno je od tega, ali imam spuščene ali spete. Ker včasih si spnem v kako frizuro, ki jo imam več dni. Itak tolk lepo spim, da se mi nič ne podre.
  • 0

#75 Kebabsi

Kebabsi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1663 posts

Posted 29 January 2008 - 10:12 AM

QUOTE(Jenna @ 29. 1. 2008 - 2:45) View Post

Jaz uporabljam en ful redek glavnik, občasno ogromno krtačo.



Jaz isto, pa tut moj glavnik je rumen.
  • 0


#76 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 29 January 2008 - 10:17 AM

Jih sploh ne češem.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#77 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 29 January 2008 - 10:37 AM

Sama tudi največkrat kar s prsti razčesavam. Predvsem na zatilju, kjer se mi še malo vozljajo (enih 10 centi poškodovanih je šlo stran in je sedaj boljše). Pa to tak, da jih v bistvu nežno naratzen dajem.

Pri krtačah sem opazila, da mi ne usterzajo take, ki imajo karkoli plastičnega. Včasih mi znajo naelektrit lase, zato sem zdaj šla na leseno z bolj redkimi zobci.

Onih glavnikov ali krtač, ki imajo res na hardcore posejene zobce ali ščetine, ne uporabljam, ker ne vidim potrebe po tem, da bi mi res vsak las stal zase. Ker mi valovijo (ja, valovijo, ne kodrajo se več cry.gif), to niti ne bi bilo lepo.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#78 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10541 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 January 2008 - 11:05 AM

Uporabljam en star glavnik, čist navaden, bolj redke zobe ima, zato, da me ne cuka. Češem se pa samo po umivanju.
  • 0

#79 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 29 January 2008 - 11:52 AM

Uporabljam eno krtačo z lesenimi ščetinami in plastičen glavnik (za prečo/ cikcak). Češem se ponavadi zjutraj, čisto na hitro, toliko da so lasje malo zravnani.
  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)

#80 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 29 January 2008 - 12:22 PM

Jaz uporabljam en čisto navaden glavnik. Pred leti sem uporabljala izključno krtačo, zdaj pa ne več. Počesem se po pranju las, potem pa ponavadi nič več.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users