Jump to content


Photo

Čedalje slabši lasje


  • Please log in to reply
83 replies to this topic

#21 diakana

diakana

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 136 posts

Posted 22 April 2008 - 09:15 PM

Bom dala gor ko se malo navadim. Trenutno se počutim kot oskubljen piščanček pa mi ni do slikajna smile.gif. Je pa res da je bilo potrebno cry.gif
  • 0

#22 diakana

diakana

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 136 posts

Posted 22 April 2008 - 10:12 PM

A mi lahko katera na hitro svetuje kak NEŠKODLJIV styling proizvod, nekaj za oblikovanje in nekaj za volumen. Nimam namreč čisto ok las še čeprav sem dala kar veliko jih stran. Samo za čisto ok bit bi moralait čisto na kratko to pa se ne bi mogla pripravit. Res nekaj, kar ne bi izsušilo las. Do zdaj nisem uporabljala.
  • 0

#23 diakana

diakana

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 136 posts

Posted 23 April 2008 - 08:20 AM

No da povem, kaj sem si zanimislila. Mogoče kako peno, ki bi jo dala ob lasišču, da mi nekako dvigne vse skupaj. Za tiste špičke naredit pa ne bi imela gela, ker so tam laski še vseeno malo bogi. Ali obstaja kaka krema ali kaj podobnegega. Moram biti seveda nesilikonsko, brez alkohola. Tudi pena, da ne bi fasala kakega prhljaja pa seveda ne želim zdaj s styling proizvodi tudi novih las uničit. Help lepo prosim
  • 0

#24 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 23 April 2008 - 08:45 AM

Diakana, saj ti bojo zrasli nazaj hitreje, kot si misliš, boš videla, zdaj pa sploh, ko so bolj zdravi smile.gif Pa sem prepričana, da ti pristaja, samo navadla se še nisi. Jaz se tud teh styling proizvodov (sprejčkov, itd.) izogibam, ker večkrat vsebujejo nek slab alkohol. Verjetno bi se pr Tigiju kaj bolj kvalitetnega našlo (kakšna pena, kremica ...).
  • 0

#25 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 23 April 2008 - 09:56 AM

Tudi jaz sem imela čigumi lase, ker sem se v tem letu blanžirala 6x (sem hotela iz črne na blond).
No zdaj sem spet črna, s tem da so se mi lasje v teh 2 mesecih nenormalno izboljšali in ni sledu več o čigumastem lasku, medtem ko so bili prej res katastrofalni, elastični, raztegljivi... se mi še malenkost lomijo, ampak tudi to bomo popravili, samo čas rabijo smile.gif
Je pa res, da že 9 let uporabljam silikon in so zmeraj padale pohvale, kako lepe lase imam. Tko da v to teorijo, da "silikon las samo zakamuflira" nekako ne verjamem, to pa zato, ker sem to sprobala na lastnih laseh skoraj 1 desetletje in vem o čem govorim. Suhi lasje so že po naravi porozni in če jih z nečem ne "zapreš", gre enostavno vsa vlaga ven in tako je še slabše. Pri poroznih laseh gredo negovalne sestavine hitro noter in pa tudi hitro ven, tako da si delate medvedjo uslugo, ker ne uporabljate nekaj, kar bi po negi "zaprlo" las.
Sicer je vse od posameznika odvisno, nimam namena prepričevati nikogar, je pa res, da silikon uporabljam že skoraj 10 let in sem bila vedno pohvaljena glede mojih las, pravtako glede kvalitete in izgleda...in če pogledam, da so preživeli 6 blanžiranj, so bili res dovolj kvalitetni, da sem še sedaj obdržala relativno dolge in se nisem ostrigla. thumbup.gif

  • 0

#26 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 23 April 2008 - 09:59 AM

slike!
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#27 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 23 April 2008 - 10:10 AM

V primerjavi s
  • 0

#28 diakana

diakana

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 136 posts

Posted 23 April 2008 - 10:10 AM

Ma ne morem dat slike na javno no biggrin.gif. Če me je pa sram biggrin.gif. lah dobiš na osebno sporočilo sahara smile.gif. Če obljubiš, da se mi ne boš smejala laugh.gif

Meni silikon enostavno niti lepih las ne naredi, res mi ni do njega.

Doma imam en Joico provod, Curl definer, zdajle sem probala naredit kako špičko in še kar nekako rata.

SAMO!...

Dilema, se spomniš, ko sem te vprašala, če se to lahko uporabi kot rekonstruktor? Keratin ima že na tretjem mestu! In jasno me zdaj skrbi. No opozoril ni gor, pa tudi naj bi se pustil na glavi. Upam, da mi to ne bi razturalo las?
  • 0

#29 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 23 April 2008 - 10:21 AM

Gdč. Mična, ja, res so krajši, sam glavno da si ti zj zadovoljna. men so bli drgač tut oranžkasti lepi, vrjamem pa da so bli uničeni.

Diakana, sj loh pobrišeš faco wink.gif
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#30 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 April 2008 - 10:22 AM

Diakana, ne skrbet, zihr ti ne bo škodovalo. Rekonstruktor ima točno določen pH pa ful več keratina oz. vse možne aminokisline, tako da ni primerjave. Za styling zadeve bi jaz pogledala pri Alverde, imajo novo linijo styling izdelkov, je pa vse 100% naravno. Peno za volumen najdeš tudi pri Logoni in Laveri (spet oboje popolnoma naravno, nesilikonsko).

Naj te ne bo sram sliko nalimat. Sej lahko obraz zbrišeš, pa bomo samo frizuro videli. wink.gif

Mična, držim pesti, da laski spet čimprej zrastejo nazaj. Itak imaš močne in hitro rastoče, tako da ne bo problema.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#31 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 23 April 2008 - 10:32 AM

IPB Image

dry.gif
  • 0

#32 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 23 April 2008 - 10:38 AM

ja sam pazi, ker Laverina pena ima not precej alkohola...sestavine
  • 0
Why so serious?

#33

  • Guests

Posted 23 April 2008 - 10:44 AM

Mična, zakaj se pa nisi na rjavo pobarvala (ko si nekaj časa govorila, da je črna premočna oz. bolj stroga)?
  • 0

#34 diakana

diakana

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 136 posts

Posted 23 April 2008 - 10:44 AM

Ne znam zbrisat obraza ven oops.gif blush3.gif

Dilema, misliš da ima rekonstruktor več keratina, čeprav je pri tem curl definerju prej naveden po vrsti? Ja no upam da bo ok ker kar stoji pa ni trdo. Čudno smile.gif
  • 0

#35 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 23 April 2008 - 10:46 AM

QUOTE(Nila @ 23. 4. 2008 - 11:44) View Post

Mična, zakaj se pa nisi na rjavo pobarvala (ko si nekaj časa govorila, da je črna premočna oz. bolj stroga)?


Sem bila vmes rjava, pa mi ni pasalo. Poleg tega me je oranžna naredila 10 let starejšo, obup. Črna je, vsaj na meni, zakon thumbup.gif
  • 0

#36 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 23 April 2008 - 10:47 AM

Odpreš sliko v Slikarju in npr. z sprejčkom posprejaš čez obraz in potem še shraniš slikco. Vsa umetnost wink.gif
  • 0
Why so serious?

#37

  • Guests

Posted 23 April 2008 - 11:20 AM

QUOTE(gospodična*mična @ 23. 4. 2008 - 11:46) View Post

Sem bila vmes rjava, pa mi ni pasalo. Poleg tega me je oranžna naredila 10 let starejšo, obup. Črna je, vsaj na meni, zakon thumbup.gif

Aha, ok. smile.gif Samo, da si zdaj spet zadovoljna! thumbup.gif
  • 0

#38 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 April 2008 - 11:34 AM

QUOTE(diakana @ 23. 4. 2008 - 11:44) View Post

Dilema, misliš da ima rekonstruktor več keratina, čeprav je pri tem curl definerju prej naveden po vrsti? Ja no upam da bo ok ker kar stoji pa ni trdo. Čudno smile.gif


Ja, definitivno.

  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#39 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82566 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 April 2008 - 11:38 AM

QUOTE(diakana @ 23. 4. 2008 - 9:44) View Post



Dilema, misliš da ima rekonstruktor več keratina, čeprav je pri tem curl definerju prej naveden po vrsti? Ja no upam da bo ok ker kar stoji pa ni trdo. Čudno smile.gif


Ja, Curl Definer ima ogromno keratina. Jaz si še vedno nisem na jasnem, če ga je sploh pametno uporabljat, glede na to, da ga imaš gor do naslednjega pranja. huh.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#40 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 May 2008 - 02:34 PM

Tole sem danes našla, če morda katero zanima:

http://www.lepotains...ram/literam.htm
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users