Jump to content


Photo

Glavobol


  • Please log in to reply
208 replies to this topic

#121 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 June 2012 - 01:09 AM

Ja, sto ljudi, sto čudi, kaj češ.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#122 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82477 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 June 2012 - 01:13 PM

Meni je pa Caffetin balzam, vzamem enega in mi prime v 15 minutah. Kaj drugega mi sploh ne, zato nisem nič jemala.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#123 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 09 June 2012 - 01:56 PM

A Nalgesin ti ne primer? Ker meni je Nalgesin res najboljši, brez njega ne grem nikamor. Saj nimam pogosto glavobola,
ko ga pa imam - vzamem, in čez 15 minut je svet lepši.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#124 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27040 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 09 June 2012 - 02:22 PM

Meni so vse, razen Caffetina, bonbončki, niiiiiiič mi ni prime, absolutno nič. Aja, se mi je odprl nov svet, ko sem dobila v roke kombiniran prašek, ker mi tudi pomaga. Jih ne žrem rada in se jih trudim izogibat, zato pri migreni vedno zavlačujem, se zavlečem v posteljo kot crknjena žival in upam, da bo minilo samo od sebe, potem pa res ne zdržim več in se nafilam s to kemijo.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#125 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82477 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 June 2012 - 02:27 PM

A Nalgesin ti ne primer?


Ne, pa itak ga baje ne smem več kot pol vzet, in občutljiv želodec imam. Glede na vse protibolečinske, ki sem ji morala jemat, je meni pol Nalgesina kot Rikola.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#126 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 09 June 2012 - 02:33 PM

Hehe, dobra primerjava. :) Hvala. ;)
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#127 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 26 May 2014 - 06:40 PM

Tiste, ki imate migrene... jaz občasno dobim hormonsko migreno, ponavadi kakšnih 10 dni preden dobim menstruacijo. Zdaj že dolgo časa nisem imela nič, danes me je pa zjutraj spet začelo boleti + slabost. Pa sem se spomnila, da so ugotovili, da tistim, ki imajo migrene, pogosto primanjkuje magnezija. In sem ga takoj vzela 4x priporočeno dozo (tablete), pa me je v roku dobre pol ure glava nehala boleti in migrene je bilo konec, kot da bi odrezal. :o

 

Če ima še katera takšne težave, ni odveč poskusiti s konkretno dozo magnezija (in večjo količino vode), preden vzamete kakšen lekadol ali aspirin... ;)


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#128 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16494 posts
  • Gender:Male

Posted 26 May 2014 - 06:46 PM

Ja! To sem tudi jaz brala in sem si ga zdaj naročila. Ga bom pa redno jemala, ker imam migrene bolj pogosto. Hvala za info iz prve roke. Upam, da bo tudi na meni delovalo.

 

Še drugi možni simptomi pomanjkanja:

  • zaprtost,
  • izguba apetita,
  • splošno slabo počutje,
  • utrujenost,
  • hitra utrudljivost,
  • mišični krči,
  • mravljinčenje,
  • razdražljivost,
  • motnje spanja,
  • glavobol,
  • slabša koncentracija.

Še to - boljše je, da je v obliki citrata in ne karbonata ali oksida (zaradi slabe absorpcije in prebave).


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#129 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26285 posts

Posted 26 May 2014 - 06:46 PM

Pa te ni nič driskalo? :o


  • 0

#130 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10560 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 May 2014 - 06:52 PM

Se spomnim, da je enkrat Ančka pisala, da je kvaliteten magnezij tisti iz Krke, magnesol al nekaj takega.

Meni to nič ne pomaga pri migrenah. Nekaj časa sem jemala sumatripan (ne vem kako se reče tabletam), ampak je prijel šele po kakšni uri, včasih sploh ne in čist sem bila švoh, mišice kot cunja. Zdaj mi ketonal pomaga, edini... :(


  • 0

#131 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 26 May 2014 - 06:54 PM

Pa te ni nič driskalo? :o

 

Mene? Ne. :D

Prebavo imam zadnje čase res odlično in tudi današnji dan ni bil izjema. ;) 

 

Tole je ta članek... piše tudi o Q10...

http://www.migrainet...-evidence-10897


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#132 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16494 posts
  • Gender:Male

Posted 26 May 2014 - 06:57 PM

Ta Krkin Magnesol je recimo citrat. Eden redkih na našem trgu. Jaz moram sicer ob napadu vzeti triptane.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#133 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15077 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 26 May 2014 - 07:45 PM

Jaz naročam magnezij  prav iz nemčije. Je res v prahu, jemljem ga po 50 mg na dan, in magnesol se lahko gladko skrije.

Jaz ga jemljem ker me zdaj grabijo ponoči krči v meča, če ga ne pijem. Glede migren ne bi vedla, bom pa poskusila naslednjič ,ko bo kak glavobol.

 

Klik


  • 0
 

#134 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26285 posts

Posted 28 May 2014 - 02:59 PM

Immortelle, mogoče ti pa manjka divodikovega monooksida ;). Tus is lahko prebereš več o tej sicer zelo strupeni substanci: http://www.dhmo.org/


  • 0

#135 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25712 posts
  • Gender:Female

Posted 29 May 2014 - 06:49 AM

:lol1:

 

 

 

:ninja:


  • 0

#136 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10560 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 May 2014 - 07:01 AM

A ni to voda? Zavita v hec. :D :D


  • 0

#137 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25712 posts
  • Gender:Female

Posted 29 May 2014 - 07:07 AM

Exactly -_-


  • 0

#138 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10560 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 May 2014 - 07:14 AM

Kemija je pri meni na črni listi, sem mogla prav resno razmislit :)


  • 0

#139 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 02 June 2014 - 08:33 AM

Immortelle, mogoče ti pa manjka divodikovega monooksida ;). Tus is lahko prebereš več o tej sicer zelo strupeni substanci: http://www.dhmo.org/

 

 

:lol1:

 

Ne, ne, tega mi zagotovo ne primanjkuje, se zelo trudim, da dobim vsakodnevno zadostno količino. :D ;)


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#140 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 02 June 2014 - 08:35 AM

Saj če poješ ogromno svežega sadja, kot Immortelle ga (a ne?) :), itak dobiš dovolj vode že tako. 


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users