Jump to content


Photo

podaljsanje las


  • Please log in to reply
150 replies to this topic

#101 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 February 2008 - 05:10 PM

Nič ne vidim.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#102 piiiqiii

piiiqiii

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 397 posts

Posted 27 February 2008 - 09:55 PM

ja jutr začnem šparat dinarčke za umetne laske pol bom šla pa k mojstru šivi pa bo ona men to poštimala;) tongue.gif tongue.gif

lp,sara
  • 0
IPB Image
Being just friends with you is hard,
but I couldnt imagine if I didnt have you in my life at all.

#103 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 28 February 2008 - 10:24 AM

Jaz pa poznam 4 punce; od tega so si 3 dale podaljsat lase v enem sicer hvaljenem in dobrem salonu v Celju, za četrto ne vem (pa mislim da je tudi pazila na to kje si bo dala), po par mescih pa so imele spodnje lase (svoje, naravne) vse tako vidno uničene, da so si jih dale odstranit - rezultat: na koncu so se morale precej postriči, da so imele še precej krajše kot pred podaljsanjem .... Saj ne rečem, mogoče pa komu nič hudega ne nardi, mogoče so jih niso vredu negovale.... Itak ne poznam teh zadev ... Ampak če bi meni kdo to predlagal, bi mu rekla samo: "Ne hvala. Ne bom razkirala. Raje si jih puščam dolge z nego - pa četudi bo trajalo dalj časa, vsaj 100% ne bom mela uničenih ..."

Zakaj že je imela A. Tomažin tako lepe podaljšane, na koncu pa so jo oskubli (oprostite izrazu)?

Aja pa še nekaj me zanima: bolj kot ne se jasno in dobro VIDI, da ima punca podaljsane lase (tudi če ma dobro prekrite čepke), ker tudi precej drugače padejo ko pri naravnih dolgolaskah ... Vse punce ki jih poznam in vse ki sem slučajno opazila na ulici da imajo podaljsane so imele umetne take precej valovite - lepo valovite, kar ni nekako skupaj šlo z naravnimi. A so vsi podaljški taki al obstajajo tud popolnoma ravni? Pa še to me bolj iz firbca zanima; una Tejči iz une glasbene skupine ima baje naravno lase do ramen, uporablja pa neke začasne podaljške, ki si jih da samo za nastope. Kje pa se to dobi in koliko ur držijo? Firbec pač.
  • 0

#104 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 February 2008 - 10:40 AM

Jaz tudi mislim, da podaljševanje oslabi naravne lase, ne glede na kvaliteto izvedbe. Mogoče se motim, ampak ko tkole berem po forumih, so se skoraj vse (vsaj malo) pritoževale nad oslabitvijo naravnih las. Drugače pa je tle en forum, kjer imate ogromno slik podaljšanih las (before-after), če katero zanima:

http://www.dreamhair...ewforum.php?f=3
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#105 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26275 posts

Posted 28 February 2008 - 10:52 AM

Enim res paše in zgledajo lasje ful lepi. Druge pa so porazne, večina teh je blond in zgledajo, da bi jih blo treba najprej za ene 10-20cm ostrižt.
  • 0

#106 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 February 2008 - 10:54 AM

Meni se pa zdi, da imajo skoraj vse te ženske na podaljških nenormalno scufane in skrepane konice, ko da podaljški niso na sveže narejeni, ampak že ene par mesecev stari. Prav vse je pocufano in razredčeno pri konicah, meni izgleda grozno. T dve sta mi prvi padli v oči:

http://www.dreamhair...topic.php?t=210

http://www.dreamhair...topic.php?t=208
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#107 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 28 February 2008 - 10:56 AM

Sigurno oslabi lase vsaj malo, saj je logično, da če maš pripet gor podaljšek, je to nenaravna teža na nek način. Kak fejst jih oslabi pa je odvisno od same kvalitete lastnih las.
Jaz mam rahlo uničene samo konice las, pa še to zato, ker si nisem strigla vmes svojih. No, pa verjetno mi je tudi kak las spulilo, tak da mam za odtenek bolj redke.
Največji šok semizdi, ko jih daš dol - katastrofa, meni je na jok šlo. Občutek petih las na glavi (valda iz drastične čupe na normalno gostoto las).

  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#108 piiiqiii

piiiqiii

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 397 posts

Posted 28 February 2008 - 01:22 PM

pozdravljene punce

no ja jst bom sam to napisala tuki notr da vse tiste ki govorite kok so tele podaljški grdi pa oh in sploh vse slabo
(nič ne napadam,nasprotno lepo da izrazite vsoje mnenje,da ne bom kej kriva da koga obtožujem)
sam morte pa vedet da mamo 151 strani v drugi temi (slike frizur)
in tam notri ima 70-80% babnic vštukane lase...to sm SIIGURNA!!!
ker to je po svetu za zvezndice kot to grejo na stranišče po domače povedano tongue.gif

no upam,da veste v čem govorim skratka vse tiste ki majo tooook leeepe laske pa take koodrče ja -narejeno s podaljški,prepričana sm da se bo katera strinjala tuki gor na forumu z mano da mam prou smile.gif

če jih profi nrdi pol je lepo!!!pa seveda kvaliteta las

lp,sara
  • 0
IPB Image
Being just friends with you is hard,
but I couldnt imagine if I didnt have you in my life at all.

#109 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 28 February 2008 - 02:08 PM

Kdo je pa napisal da so grdi? NIHČE ni tega rekel. Meni izgledajo večinoma zelo lepo in fenomenalno - ko so sveži. Problem pa je ker jih hočeš nočeš ne boš mogla meti cel lajf - najbrž ti bodo tud scufali naravni lasje -tak da če je kdo kaj rekel je mislil s tem da bojo tvoji natur lasje pol grdi oz. uničeni, da boš po možnosti potem še krajša - to govorim na podlagi izkušenj punc ki so jih mele al pa jih poznam, ne na podlagi svojih. Pa bodimo realni: tudi umetni bojo čez čas scufani, kar poglej si sliko one punce s pet mescev starimi. Sama bi si jih takoj dala, če bi 100% vedela da jih lahk mam gor dalj časa in da mojih ne bojo uničli, pa raje ne, hvala ... Mam svoje preveč rada da bi si jih uničla in raje počakam z nego - podaljšanih itak ne bi mogla met not celo življenje.

  • 0

#110 ššiva

ššiva

    sramežljivec

  • Člani
  • 86 posts

Posted 29 February 2008 - 04:32 AM

Hmmm hm hmm, to da so naravni lasje zaradi podaljškov uničeni oz. se mi po pravici povedano zdi nesmiselna izjava.
Brez zamere...ampak je res tako.
Tako naravni kot podaljšani lasje, potrebujejo določeno nego, če jim te nege ne zagotvoimo lahko pride do manjših poškodb. Vendar pa še nisem doživela, da bi si nekdo moral zaradi podaljševanja las postriči nevem kako gromozansko dolžino las. Normalno pa je, da si na vsake 4-5 mesecev postrižemo 1 do 1.5 cm konic.
Po mojih izkušnjah se kvalitetne in pravilno negovane podaljške, da uporabit celo večkrat. Kar nekaj mojih strank je imelo lase več kot leto, in ti so še vedno v zelo dobrem stanju.

Da lasje postanejo poškodovani je ponavadi potrebno več dejavnikov, ti pa so si med sabo lahko zelo različni. Zaključki laikov so premnogokrat zelo napačni. Tole zavajanje soforumašic se mi zdi res nesmisleno. Za informacije o negi in potencialnih rizikov se lepo prosim obrnite na izkušene frizerje in ne nekoga, ki je 1x imel podaljške v svojih laseh ;)

@piiiqiii: Če se resnično znimaš za podaljške me kontaktiraj na e mail....pripravljam akcijske popuste ;)

UŽIVAJTE ***
  • 0

#111 piiiqiii

piiiqiii

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 397 posts

Posted 29 February 2008 - 06:46 PM

joj se mi zdi da sm še lih mal premlada za to...bom pa enkrat v prihodnjem to nrdila mogoče

lp,sara
  • 0
IPB Image
Being just friends with you is hard,
but I couldnt imagine if I didnt have you in my life at all.

#112 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26275 posts

Posted 29 February 2008 - 07:42 PM

Men pa tud logika govori, da ti podalški vsaj malo uničujejo naravne lase. Poglej že sam kakšno lasišče maš, če maš skos čop. Lahk ne deliva podobnih izkušenj, sam js vem, da me lasišče boli ko si čop podrem in prav tako škodo delajo zihr tud podaljški, sej morjo ja bit tud dost čvrto pritrjeni. Se pa ne spoznam na to, kak je to pritrjeno in kaj naredi naravnim lasem, samo mislim si pač, no sej sm povedala.
  • 0

#113 ššiva

ššiva

    sramežljivec

  • Člani
  • 86 posts

Posted 29 February 2008 - 08:36 PM

Nošenja čopa in vsadkov nemoreš primerjati ;) Čvrsto so pritrjeni na las in ne lasišče.
  • 0

#114 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26275 posts

Posted 29 February 2008 - 10:27 PM

Sej gumico tud pritrdiš na las ne na lasašiče smile.gif . Ampak nima veze, js si pač še zmeri svoje mislim smile.gif
  • 0

#115 piiiqiii

piiiqiii

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 397 posts

Posted 01 March 2008 - 03:02 PM

ššiva kooook baš božansko čupco na slikci tongue.gif tongue.gif
ko bi te moj fant vidu bi te kr za svojo mev

am bom kopirala kar sm napisala v enem postu ene 3 mesece nazaj

Včeraj sem bila z eno prijateljico pri frizerju,v našem kraju.
Ona se je pobarvala jaz sem jo pa samo spremljala,med tem časom ko je bila ona na stolu mi je frizerka pokazala različna pramena in barve.

kar se tiče norih živih barv(to so: turkizna,roza,rumena,rdeča-skorajda oranžna,modra viola skratka vse žive barve)...so zelo občutljivi,že ko jih je tam na mizi imela(govorim o pramenih ki še sploh niso nikoli čutili lasišča)so bili totalno scufani. TO SO BILI NENARAVNI LASJE!!! zato ti to pravim da tisti denar,ki ga odšteješ za tako spremembno je vredno veliko pozanimanja v kateri salon.(moraš zaupati človeku,ki ti to dela da sploh veš kaj ti daja v lase)
ker poznamo različne tipe pramenov -umetni(žive barve)
-naravni(kateri bi ti morali držati full dolgo gor)
-te še nekaj kar zgleda ful naravno ful pocen ampak učinek groza in strah

potem mi je pokazala še veliko naravnih odtenkou(blond,rjave,črne,medene...itd..) so bili lasi lepi že na mizi in tudi frizerka je imela božansko frizuro..

glede samega pritrdila na tvoje lase pa ti lahko povem da imam samo zelo zelo goste in tanke lase(imam srednjo dolžino) in mi je rekla da bi rabila največ 50 pramenov...

sama lahko sklepaš,da če si imela zelo veliko pramenov je čisto normalno da tvoj las ne drži take teže.to mi je namreč povedala frizerka,in lahko ti tudi svoji potem začenjajo izpadati. rekla mi je tudi da ne sme biti pramen pri pramenu,ampak da morajo biti tvoji vmes(to zgleda potem baje kot nekakšni trikotnički).

Rekla mi je tudi,da najboljši saloni,ki se ukvarjajo iz tem jamljejo pramena od nekega italjana,baje je res uredu.

NA ŽALOSTN SO SE ZAČELI ZDAJ UKVARJATI TISTI KI SE SPOZNAJO NA TAKŠNO STVAR IN TISTI KI SE NE SPOZNAJO.


upam da sem ti malo pomagala

lp,sara
  • 0
IPB Image
Being just friends with you is hard,
but I couldnt imagine if I didnt have you in my life at all.

#116 ššiva

ššiva

    sramežljivec

  • Člani
  • 86 posts

Posted 01 March 2008 - 06:44 PM


piiiqiii: Hvala ti za komplimentek ;)



Vsem tukaj pa še eno priporočilo glede izbire las. V rokah sem do sedaj imela kar veliko las ti pa so prišli od različnih proizvajalcev. Italijanska friram SO CAP, ki je nažalost pri nas najbolj dosegljiva, je po mojih izkušnjah zelo slaba. Lasje so nizkokvalitetni, pramena so velikosti S, kar pomeni, da jih je protrebo ustaviti veliko več, 3 cm konic pa je potrebno potriči, saj so te zelooo uničene.
V kolikor se boste odločile za podaljševanje las vam toplo priporočam, da se prej pozanimate kdo je lase, ki jih kupujete, proizvedel.
REMI lasje so po mojem mnenju še najbolj kvalitetni. Pramena so konkretno debela konice zdrave. In to tako pri laseh v naravnih barvah, kot tudi pri laseh, ki so odbitih živih barv kot so, zelene, živo rdelča, oranžna, modra, vijolična, bela, roza......

  • 0

#117 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 01 March 2008 - 06:52 PM

Ah. Noben umeten las se ne more primerjat z veličino in čudovitostjo naravnih, dolgih, volumnastih, gostih in zdravih lask. sleep.gif


  • 0

#118 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26275 posts

Posted 03 March 2008 - 02:56 PM

Itak smile.gif
  • 0

#119 piiiqiii

piiiqiii

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 397 posts

Posted 03 March 2008 - 03:01 PM

a to itq se popolnoma strinjam s tabo sam nevem no tut za zdrave lase je treba uložt neki truda,sama mam zdej čist boge sad.gif sad.gif
lp,sara
  • 0
IPB Image
Being just friends with you is hard,
but I couldnt imagine if I didnt have you in my life at all.

#120 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 14 April 2008 - 10:17 AM

joj, groza...sem par dni nazaj vidla eno pupo ki je mela podaljšane lase. Na delč je to zgledlo fenomenalno (mal slabo vidim biggrin.gif ), ko pa je prišla blizu pa obup - prej je mela paž in ima tko očiten prehod. Zgleda ko da bi še zmerej mela paž, pa kot da so ji sam spodnji lasi zrastli...
  • 0
Why so serious?




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users