Jump to content


Photo

Joga


  • Please log in to reply
81 replies to this topic

#21 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 15 February 2013 - 06:04 PM

Hvala, Padme, bom!


  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#22 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 15 February 2013 - 09:47 PM

Adriane, jaz sicer hodim na pilates, včasih manjkam, ampak ni težav z lovljenjem ostalih, kot je napisala Padme, inštruktorica ima vse na očeh in pomaga.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#23 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 19 February 2013 - 10:31 PM

Sporočam, da sem bila na prvem sklopu.

Začetnih 45' sem bla skorajda prepričana, da ne bom zdržala. Nikakor nisem mogla ležat pri miru in v tišini, čutit telesa. Skozi možgane so mi švigali opravki, ki jih imam, težave, s katerimi se spopadam. Na živce so mi šli prsti na nogah, rokah. Kako mam ukrivljen hrbet, kako dihajo ljudje v prostoru ... Tu sem vedla, da ravno zaradi takih banalnosti, ki to v bistvu niso, moram hodit in se notranje začet umirjat, drugače me bo razneslo.

Zadnjih 45' mi je uspelo popolnoma biti že v stiku s telesom in gibanjem. Lahko sem se sprostila - velik plus!
Lepo sem se začutila. Svoje šibke točke.
Fajn je, da sem telesno dokaj močna in z določenimi pozicijami ni bilo večjih težav. Z izjemo prožnosti :D Je bilo kar nekaj zategov.

Jutri grem spet. Pobaram inštruktorja za knjigo. Bom potem tudi lažje povzela, kaj vse delamo.

Hvala za vzpodbudo!


  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#24 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6519 posts
  • Gender:Female

Posted 19 February 2013 - 11:13 PM

Super! Jaz sem pred leti tudi hodila na jogo in sem imela podobne izkušnje kot ti na začetku. Mislim, da lahko veliko odneseš, samo vztrajat je treba. Meni je še vedno najboljša sprostitev, ko sem zelo živčna in pod stresom. Nobena stvar mi ne pomaga tako kot joga.


  • 0

#25 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 12 March 2013 - 12:32 PM

Javljam, da sem na uradnih urah bila le 2x, več pa mi zaradi urnika ni zneslo.

Delam pa jih doma. Predvsem predel za križ. Preden vstanem ( :D) - takoj ko vstanem :P - in pa pred odhodom v posteljo. 
Teden nazaj sem spet tekla - 24km -, kar je več ali manj šlo brez problema in tudi naslednji dan sem lahko vstala iz postelje. Posledice sicer čutim, a sem prepričana, da sem jih z vajami precej umilila!


  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#26 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 28 March 2013 - 09:20 PM

Jaz sem šla danes prvič na jogo (sem že hodila kakih 6 let nazaj na joga - pilates), ker je odpadla joga obraza in je čez pol ure bila navadna joga.Mi ni žal, da je odpadla! Traja eno uro in mi je bilo super :). Pri meni je ravno obratno, kot pri Adriane, saj sem precej gibčna (še inštrukturica je opazila) vendar nisem fizično močna. Zato so mi nekatere poze delale težave, vendar zato hodiš, da se izboljšuješ, ne :). Res mi je super. Stane pa 30€ 1x na teden in 45€ 2x na teden (mesečno plačilo). Zaenkrat bom vzela 1x na teden, ker moram videt kako mi bo zneslo s službo.


  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#27 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 13 June 2013 - 07:00 PM

Še vedno hodim in sem navdušena :P. Res ful uživam zraven, joga je kot ustvarjena za mene. Zdaj sem za rd dobila še blazino in sem cela presrečna, da me več ne žuli v kolena in gležnje :D. Tudi sem si zelo okrepila mišice rok in pridobila na gibčnosti kolkov, kjer sem imela/še imam težave. V glavnem, ni boljšega! Zdaj z julijem bo v Celju potekala tudi brezplačna joga v Mestnem parku, vsak četrtek ob 18:30, če je katera zainteresirana.... Ni še čist siguren dan in ura, tako da mi lahko pišete na zs zainteresirane in bom javila točne info, ko bom vedela :).

 

Delam pa tudi po tem "joga izzivu"  Link: http://www.doyouyoga...yoga-challenge/ . Ful je fajn in še vaditeljica je zelo prijetna.


  • 1
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#28 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 29 December 2014 - 10:58 AM

A še katera obiskuje jogo? Jaz bi začela drugo leto, čeprav bo težko, ker imam službeni urnik enkrat dop. drugič pop. 

Če katera obiskuje koga najbolj priporočate, za Lj. me zanima.

Nisem pa še nikoli hodila tako da bom čisti začetnik.


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#29 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 29 December 2014 - 11:21 AM

Jaz sem hodila na Aerial jogo dokler sem bila še v LJ. Sem bila zelo zadovoljna, ker meni je klasična joga rahlo preveč statična. :)

 


  • 0
Viens, reste ici!

#30 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 04 January 2015 - 01:03 AM

O fajn deluje!


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#31

  • Guests

Posted 07 January 2015 - 09:15 AM

Kje bi bla v Ljubljani kaka poceni joga ai pilates? Meni je 40 € na mesec veliko, sploh ker hodim še plavat ...


  • 0

#32 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 30 June 2016 - 11:47 AM

13439203_807162343689_430099719402955951


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#33 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 29 December 2016 - 05:06 PM

Kje bi bla v Ljubljani kaka poceni joga ai pilates? Meni je 40 € na mesec veliko, sploh ker hodim še plavat ...

 

Citiram vprašanje, če se mogoče kateri kaj sanja :)


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#34 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10432 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 March 2017 - 11:28 PM

A dela katera z Adriene? Jaz delam zdaj en teden vsak dan njen 31-dnevni izziv, ful mi sede pred spanjem in ravno prav traja, pol ure. 


  • 0

#35 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14741 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 09 March 2017 - 08:03 AM

Ne poznam, sounds interesting!


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#36 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10432 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 March 2017 - 08:19 AM

Poglej si, men je fajn. Ena moja prijateljica dela to vsak dan že skoraj 9 mesecev (zaradi urnika si dovoli največ 1x na teden spustit vadbo) in ji je super, je rekla da so se ji mišice ful okrepile. Mene ful umiri zvečer.


  • 0

#37 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 09 March 2017 - 12:02 PM

Naredila 1. dan, fajn je :)


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#38 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10432 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 May 2017 - 10:20 AM

Jaz sem zdaj naredila njen prvi 31-dnevni program, ful mi je všeč. Bom nadaljevala, ker ima še druge programe na YT.

A je šla katera na jogo obraza? Mal me je začel matrat da bi šla... :)


  • 0

#39 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 May 2017 - 12:07 PM

Frida, jaz sem bila na tečaju. Meni se zdi super zadeva.


  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#40 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10432 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 May 2017 - 01:26 PM

A si bila pri Savini ali kje drugje? Sem šele včeraj začela malo gledat na internetu in sem v glavnem videla njene tečaje... Me pa res mika, joga mi ful sede.

Kdaj si pa bila na tečaju? A jo delaš tudi doma redno? Jaz sem malo nagnjena k temu, da me nekaj navduši, to počnem, potem se pa nekaj zgodi in neham in mi je težko prit nazaj v rutino :)


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users