Jump to content


Photo

Gel za tuširanje - THE BODY SHOP Strawberry Bath & Shower gel


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 July 2008 - 12:38 PM

IPB Image

Tale gel je z mano odmaširal v mini, 60ml verziji. Kakopak mi za nakup ni žal, morda mi je žal le to, da ga nisem vzela v običajnem pakiranju, ampak nič ne de, pa drugič. TBS jagodna linija mi izredno diši, zato pri nakupu nisem kaj dosti razmišljala. Tudi gel se ponaša s čudovitim, sladko jagodnim vonjem, ki pa ni preveč kemičen (no ja, to je res najbrž bolj stvar zaznavanja, namreč vem, da nekateri nosovi zaznavajo kemično komponento) ali glavobolno osladen. Tuširanje je res pravi jagodni užitek, žal pa se vonj po tuširanju na koži porazgubi, to potem pač "uredimo" ;-) z BBjem ali lotionom. Gel mojo k suhosti nagnjeno in občutljivo kožo rahlo izsuši, ampak to jaz itak tako pri skoraj vseh gelih pričakujem, tako da me to ni presenetilo. Dobro pa umije, se dobro spira... porabi pa se ga izredno malo, saj se zelo speni. Kot sem že omenila, je pri mini pakiranju v pomanjšani lepi embalaži 60ml gela, cena pa natanko 3,50eur. Absolutno a must have za ljubiteljice jagod.

Ocena: 4
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 December 2011 - 12:00 PM

The Body Shop Strawberry Bath & Shower gel je poleg Satsume trenutno moj najljubši The Body Shop gel za tuširanje. Vonj je čudovito jagodast. Intenziven in naraven. Tuširanje je pravi užitek. Jaz se ga tudi po 750 ml jumbo embalaži nisem naveličala. Kot je pričakovati, se vonj po tuširanju na koži ohrani le kratek čas, ampak moj nos ga vseeno zaznava dlje kot pa pri nekaterih drugih gelih za tuširanje.
Gel kožo dobro umije, lepo se spira. Sicer ni pretirano hranilen, ampak sama od gelov tako ali tako ne pričakujem pretirane hranilnosti, zato me to ne moti. Koža je po uporabi enaka kot pred uporabo, le bolj dišeča.
Embalaža je lepa. Cena je glede na to, da se razen po čudovitem vonju ne loči od drugih cenejših gelov za tuširanje, morda nekoliko previsoka. Kakorkoli že, mene je vonj povsem zasvojil in zato ostaja med mojimi najljubšimi geli.
5/5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users