Jump to content


Photo

Teža, višina


  • Please log in to reply
427 replies to this topic

#81 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 14 December 2005 - 11:12 PM

[quote=Špela]tanjči, mene pa dvojna merila raspeesdijo. a una tvoja prjatlca je pa ql, k ma več kil, ker je pač tvoja prjatlca, ostale močnejše se pa smiljo same seb pa so boge al kaj?! rolleyes.gif
Špela... najprej preber tole...

[quote=Tanjci][quote=Michelle]Men so pa noro seksi bolj močne punce, ki nekaj izžarevajo, ki se jim vidi, da so zadovoljne same s sabo, če pa komu njihova teža ni všeč, pa se jim lahko zaleti v rit... Dost bolj kot pa suhice, ki se v nulo naštimajo, pridejo ven popolne kot barbike pol pa cel večer nimajo kaj bolj pametnega za delat kot čekirat okol sebe, če jih kdo gleda...[/quote]
se strinjam v tolk, da je seksi vsak, ki nekaj izžareva iz sebe (pravo mero samozavesti) pa naj bo suh al pa z več kilami. Pa všeč mi je tud vsaka ženska, ki se zna uredit. Moja prijateljica recimo...
Nobenih dvojnih meril. rolleyes.gif Primer moje prijateljice je bil v tolk, da je vsak seksi, če se dobr počut v svoji koži (debel al pa suh).

In jst nisem rekla, da se debele smilijo same sebi... ampak to da se suhice obsoja za ene obsedenke, k skoz hujšajo in jedo zrak. Vsaj ne vidim, da bi kej druzga povedala tukile:

[quote=Tanjci]Sam nej se pa nehajo kakšne bajsike tolažit (pa pol za hrbtom obrekovat), da so vse suhe punce obsedene in da ful mal jedo, da se morjo ful neki odrekat ipd. Žal... ni res.[/quote]
  • 0
Posted Image

#82 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 14 December 2005 - 11:18 PM

[quote=Tanjci]

sam res mi gre na jetra ko slišim tisto... kao une z več kilami so ful boge in se jim godi krivica... dejmo jih imet radi, suhice so pa za postrelt in niso kul IPB Image Mislim WhatTheFuck IPB Image


berem, berem, brez skrbi. nisi rekla, si pa napisala. ma, sej je itak bv.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#83 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 14 December 2005 - 11:25 PM

sorry Špela... sam to je blo v drugem kontekstu... ne da debel to misli, ampak tko folk... tko kot je Mishelle rekla. Kao debele so boge, sam so bolj seksi če se dobr počutjo v svojem telesu, kot kakšna suhica.

kr neki valda!


ne res ne bom pustila, da se mi polaga besede na jezik, ki jih nisem izrekla evil.gif
  • 0
Posted Image

#84 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 14 December 2005 - 11:26 PM

QUOTE(TASH)
164 45-46kg biggrin.gif


Buahahaha, zdej mam 165cm in 49kg...ja bajsi sm postala biggrin.gif laugh.gif biggrin.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#85 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22357 posts
  • Gender:Female

Posted 15 December 2005 - 01:27 AM

QUOTE(TASH)
QUOTE(TASH)
164 45-46kg biggrin.gif


Buahahaha, zdej mam 165cm in 49kg...ja bajsi sm postala biggrin.gif laugh.gif biggrin.gif


Ja, res, ful bajsi... blink.gif

Ne vem zakaj se enim zdi, da če majo ne vem, 170cm in 57 kg, so ful debele in morajo takoj na dieto, ker bo če ne konc sveta ermm.gif

Drugače pa sm visoka 172 in imam 60, 61 kil. Sm zadovoljna s svojo težo. Če bi kaj hujšala, bi kvečjemu za max 3 kile. Nekaj let nazaj sem jih mela enih 55, 56 in so mi nekateri govorili, kako sem suha, da zgledam kot narkoman, tko da, no thanx smile.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#86 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 15 December 2005 - 01:46 AM

uau,narkoman-men so full lepi
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#87 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 15 December 2005 - 07:34 AM

Tanjci, samo tako zakompleksane pa vseeno nismo. smile.gif Da bi krivile za to suhice. smile.gif
Je pa res, da so tisti bolj debeli ljudje, ki se niso sprijaznili s postavo, ljubosumni na suhe in zaradi tega govorijo marsikaj.
Bistvo je biti zadovoljen sam s sabo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#88 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 15 December 2005 - 10:16 AM

QUOTE(Marmelada)
Nekaj let nazaj sem jih mela enih 55, 56 in so mi nekateri govorili, kako sem suha, da zgledam kot narkoman, tko da, no thanx smile.gif


js sm zdej shujšala dve kile (ne zato, k sm hotla, ampak zarad ene bedne diete, ki mi je bla priporočena zarad alergije, sej ni važn) in mam 51 kil zdej, groza. sam mam to srečo, da mi še noben ni reku, da zgledam ko narkomanka. biggrin.gif js bi bla zlo srečna, če pridem do 55.)
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#89 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 15 December 2005 - 11:54 AM

Tanjci, tam kjer si me citirala in še poudarla del mojega stavka (saj veš, zato, da si lahko pol z očmi zavila), poskusi drugič to nardit tako, da bo pomen ostal isti.

Jaz sm napisala, da so mi bolj všeč močne punce s samozavestjo kot pa suhe brez nje. To je vse.

Verjamem, da zna bit teža delikatna zadeva, sam tak občutljiva pa menda ja ni nobena, da bi jo moj zgornji stavek prizadel. Ne vem no, upam, da ne.
  • 0

#90 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 15 December 2005 - 12:01 PM

QUOTE(Tanjci)
sorry Špela... sam to je blo v drugem kontekstu... ne da debel to misli, ampak tko folk... tko kot je Mishelle rekla. Kao debele so boge, sam so bolj seksi če se dobr počutjo v svojem telesu, kot kakšna suhica.

kr neki valda!


ne res ne bom pustila, da se mi polaga besede na jezik, ki jih nisem izrekla evil.gif


Fucking shit, Tanjci, šele zdaj sem to vidla!!! What???? Michelle je rekla kaj??? Niti blizu temu.

Tam na tistem mojem stavku, ki ga tako rada ponavljaš, za besedo suhica manjka predvsem vejica in potem besedica 'ki' in vse kar sledi. In kje si zasledila, da je iz mojih ust prišlo, da so debele punce boge? Kaj ti si to kr nekaj zmisliš pol pa predstaviš kot dejstvo?
  • 0

#91 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 December 2005 - 12:15 PM

Punce ... tole ni tema o privilegijih suhih ali pomilovanju debelih al o čemerkoli imate že tako žolčne debate. rolleyes.gif Ker ste že prav nastrojene in mi je ful hecno, no. Chill people.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#92 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 15 December 2005 - 12:23 PM

se opravičujem Mishelle (za tisto, da si rekla da so bajsike boge - res nisi)... sem bla pa tud jst parkrat nepravilno razumljena, tko da vidš, kako je to biggrin.gif

moj point je bil itak predvesem to, da vsaka suhica še ne hujša, da je taka... kar je kar nekakšen stereotip ratu

  • 0
Posted Image

#93 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 15 December 2005 - 12:32 PM

V mojih očeh ste vse najlepše biggrin.gif
  • 0

#94 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 15 December 2005 - 01:56 PM

joj,sam res-nehite!!!men so lepe in suhe&debele.Za nobeno,ki ji bom/bi to rekla,ne bom nič zgubila,ona pa bo pridobila.In,če je meni kak človek všeč,mu kar rečm-joj,kok si mi ti lušna/všeč/huda.....
Ampak jz se ne morm upret podočnjakom biggrin.gif pa tud narkomanke oops.gif biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#95 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 15 December 2005 - 02:07 PM

Sem si glih prebrala Rea-in podpis... laugh.gif Hecno je, kak se na tem forumu (vse smo včasih take) obesimo na neko mnenje, ki je tudi mišljeno kot mnenje in ne kot žalitev.
  • 0

#96 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 15 December 2005 - 02:20 PM

[quote=Michelle]Sem si glih prebrala Rea-in podpis... laugh.gif Hecno je, kak se na tem forumu (vse smo včasih take) obesimo na neko mnenje, ki je tudi mišljeno kot mnenje in ne kot žalitev
spet ne zastopim...sej,če boš mal dle časa na tem forumu mi boš odpustila za vse dvojne razlage biggrin.gif
kaj misliš s tem
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#97 Piquet

Piquet

    Proud Argish owner

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4435 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 15 December 2005 - 05:51 PM

[quote=rea][quote=Michelle]Sem si glih prebrala Rea-in podpis... laugh.gif Hecno je, kak se na tem forumu (vse smo včasih take) obesimo na neko mnenje, ki je tudi mišljeno kot mnenje in ne kot žalitev
spet ne zastopim...sej,če boš mal dle časa na tem forumu mi boš odpustila za vse dvojne razlage biggrin.gif
kaj misliš s tem[/quote]

Pomen, da clovek pove svoje mnenje, svoje misljenje ampak ne zeli biti zaljiv. Nekdo drug pa to mnenje vzame kot zaljivko.


Vem vem, da si njo uprasala, ampak morm si mau postou nabit. Hr hr =)
  • 0

#98 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 17 December 2005 - 02:00 AM

[quote=rea][quote=Michelle]Sem si glih prebrala Rea-in podpis... laugh.gif Hecno je, kak se na tem forumu (vse smo včasih take) obesimo na neko mnenje, ki je tudi mišljeno kot mnenje in ne kot žalitev
spet ne zastopim...sej,če boš mal dle časa na tem forumu mi boš odpustila za vse dvojne razlage biggrin.gif
kaj misliš s tem[/quote]

Ja, to sm misla, da včasih nekaj kr mimgrede rečeš, brez da bi hotel koga užalit, kdo pa vzame to ful resno in osebno.

Rea, tebe sem pa že skapirala (sem očitno že dovolj časa tu gor). wink.gif
  • 0

#99 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 17 December 2005 - 09:49 AM

Marmelada - jst nisem mislna resno, sej sm dala LOL smajlija zravn biggrin.gif

Rea a teb je pa Heroin Chic look ušeč? oops.gif wink.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#100 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 17 December 2005 - 10:39 AM

Jap, meni tudi to sexy...v zmernih oblikah seveda rolleyes.gif

Torej moja teža 174/60 (trenutno) oops.gif poleti -3
Ja in mislim, s strokovnega vidika sem normalno prehranjena, z vidika trenda pa en mali feto.Bi blo vse ok, če bi imela kako mišico na telesu, ampak za to je treba kaj nardit evil.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users