Jump to content


Photo

Teža, višina


  • Please log in to reply
427 replies to this topic

#61 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 13 December 2005 - 11:10 PM

same suhice... sad.gif
sej ni cudno, da smo pol male cist zafrustrirane..
  • 0

#62 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 13 December 2005 - 11:53 PM

Jaz sm visoka 171 cm in imam 67 kg. In sem si všeč. Ful! laugh.gif Edino malo bad mi je bilo, ko sem začela z aerobiko in sm šla par kil gor. Ampak saj kilogrami v bistvu ne povejo toliko, kot se zdi na prvi pogled.
  • 0

#63 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 14 December 2005 - 02:05 AM

uf...malo sm spremenila prehrano in mam že neki časa 50kg,uf.... biggrin.gif cela 1 oz 2kg dol so šle biggrin.gif
zdj mora tako ostat biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#64 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 14 December 2005 - 08:47 AM

QUOTE(Michelle)
ko sem začela z aerobiko in sm šla par kil gor

to je normalno. sprva se bodo kile še večale nato obstale, ko boš pa ful vztrajala, bodo pa dol šle...sčasoma...počasi...na dolgoročno... biggrin.gif
Želim ti veliko motivacije, uspeh bo pa zaradi tega 100% absolutno viden !!
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#65 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 14 December 2005 - 10:42 AM

Hja ... mišično tkivo ima večjo gostoto kot maščoba, tako da sama masa sploh ne pove vsega smile.gif Oz. ista višina in masa se lahko precej razlikuje biggrin.gif
  • 0

#66 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 December 2005 - 10:58 AM

no js sm pa velka okol 167 cm, nevem cist tocn kr me vedno drgac zmerjo rolleyes.gif se spomnm enkrat v prvem letniku, ko smo mel sistematski pregled... pa je rekla zdravnica da sm se od 7ga razreda pomanjsala za 4 cm rolleyes.gif v zadnjih 3 mescih se mi je pa uspel nemarno zredit za 5 kil tko da sm tezka trenutno okol 56 kg rolleyes.gif bo treba ukrepat.. cim prej rolleyes.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#67 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 14 December 2005 - 12:39 PM

QUOTE(URŠKA)
QUOTE(Michelle)
ko sem začela z aerobiko in sm šla par kil gor

to je normalno. sprva se bodo kile še večale nato obstale, ko boš pa ful vztrajala, bodo pa dol šle...sčasoma...počasi...na dolgoročno... biggrin.gif
Želim ti veliko motivacije, uspeh bo pa zaradi tega 100% absolutno viden !!


Hvala! laugh.gif Saj so mi rekli, da bo tako, sam meni kile pol nič dol niso šle, aerobiki pa hodim že kar precej časa, tako da ne vem... Drugače pa ne hodim zato, da bi shujšala, ampak bolj za filing, da se razmigam. laugh.gif
Mam pa prijateljico, ki je bila celo življenje bolj močna, pol pa je šla v vojsko in ven prišla suha kot trlica, ima pa več kil kot jih je imela prej.
  • 0

#68 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 14 December 2005 - 08:34 PM

jaz sm pa vlka 162 kile pa ... no comment ( sm pr bol ornk močnih oops.gif )
jah jebat ga
nis msi glih všeč sam tkoooo slaba pa tut nism
se prežvi
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#69 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 14 December 2005 - 08:45 PM

Men so pa noro seksi bolj močne punce, ki nekaj izžarevajo, ki se jim vidi, da so zadovoljne same s sabo, če pa komu njihova teža ni všeč, pa se jim lahko zaleti v rit... Dost bolj kot pa suhice, ki se v nulo naštimajo, pridejo ven popolne kot barbike pol pa cel večer nimajo kaj bolj pametnega za delat kot čekirat okol sebe, če jih kdo gleda...

Ups, sem offtopic, preblisk pač... wink.gif
  • 0

#70 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 14 December 2005 - 08:47 PM

QUOTE(Michelle)
Men so pa noro seksi bolj močne punce, ki nekaj izžarevajo, ki se jim vidi, da so zadovoljne same s sabo, če pa komu njihova teža ni všeč, pa se jim lahko zaleti v rit... Dost bolj kot pa suhice, ki se v nulo naštimajo, pridejo ven popolne kot barbike pol pa cel večer nimajo kaj bolj pametnega za delat kot čekirat okol sebe, če jih kdo gleda...

Ups, sem offtopic, preblisk pač... wink.gif


problem se pojavi samo če niso tolk samozavestn da bi izžarevu tisti nekaj...
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#71 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 14 December 2005 - 08:56 PM

Michelle nekatere punce so/smo suhe brez truda.
  • 0
Viens, reste ici!

#72 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 14 December 2005 - 09:00 PM

QUOTE(Michelle)
Men so pa noro seksi bolj močne punce, ki nekaj izžarevajo, ki se jim vidi, da so zadovoljne same s sabo, če pa komu njihova teža ni všeč, pa se jim lahko zaleti v rit... Dost bolj kot pa suhice, ki se v nulo naštimajo, pridejo ven popolne kot barbike pol pa cel večer nimajo kaj bolj pametnega za delat kot čekirat okol sebe, če jih kdo gleda...

Ups, sem offtopic, preblisk pač... wink.gif

men gre pa na jetra, kadar folk misli, da namerno neki hujšam, pa da samo solatke papcam ipd. In nasplošno na ta stereotip, da je suha punca čist obsedena s svojo postavo. Ej folk... verjemite al pa ne, še obstajajo ljudje, ki so suhi, ker jim je mati narava tko dala in jedo kar hočejo. IPB Image

ne to pa mene res mičken razpizdi... se strinjam v tolk, da je seksi vsak, ki nekaj izžareva iz sebe (pravo mero samozavesti) pa naj bo suh al pa z več kilami. Pa všeč mi je tud vsaka ženska, ki se zna uredit. Moja prijateljica recimo ima ful kil, sam je vedno tko fajn oblečena, da čist pozabiš. Tko da nakit nase (tak ki paše k obleki), primerna torbica, čevlji in make-up. Vedno vse paše skup... ful dobr.

Sam nej se pa nehajo kakšne bajsike tolažit (pa pol za hrbtom obrekovat), da so vse suhe punce obsedene in da ful mal jedo, da se morjo ful neki odrekat ipd. Žal... ni res.

  • 0
Posted Image

#73 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 14 December 2005 - 09:02 PM

[quote=Tanjci][quote=Michelle]Men so pa noro seksi bolj močne punce, ki nekaj izžarevajo, ki se jim vidi, da so zadovoljne same s sabo, če pa komu njihova teža ni všeč, pa se jim lahko zaleti v rit... Dost bolj kot pa suhice, ki se v nulo naštimajo, pridejo ven popolne kot barbike pol pa cel večer nimajo kaj bolj pametnega za delat kot čekirat okol sebe, če jih kdo gleda...

Ups, sem offtopic, preblisk pač... wink.gif[/quote]
men gre pa na jetra, kadar folk misli, da namerno neki hujšam, pa da samo solatke papcam ipd. In nasplošno na ta stereotip, da je suha punca čist obsedena s svojo postavo. Ej folk... verjemite al pa ne, še obstajajo ljudje, ki so suhi, ker jim je mati narava tko dala in jedo kar hočejo. IPB Image

ne to pa mene res mičken razpizdi... se strinjam v tolk, da je seksi vsak, ki nekaj izžareva iz sebe (pravo mero samozavesti) pa naj bo suh al pa z več kilami. Pa všeč mi je tud vsaka ženska, ki se zna uredit. Moja prijateljica recimo ima ful kil, sam je vedno tko fajn oblečena, da čist pozabiš. Tko da nakit nase (tak ki paše k obleki), primerna torbica, čevlji in make-up. Vedno vse paše skup... ful dobr.

Sam nej se pa nehajo kakšne bajsike tolažit (pa pol za hrbtom obrekovat), da so vse suhe punce obsedene in da ful mal jedo, da se morjo ful neki odrekat ipd. Žal... ni res.


da nebo pomote
jaz daleč od tega mišlenja
mam sošolke in prjatlce k majo problem se zredit
nimam nič proti suhicam...daleč od tega
vem da ene lahk pojete malo morje pa ste še vedno full suhe
druge hrano sm pogledajo pa se zredijo
pač različni smo si
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#74 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 14 December 2005 - 09:09 PM

QUOTE(hudička)
da nebo pomote
jaz daleč od tega mišlenja
mam sošolke in prjatlce k majo problem se zredit
nimam nič proti suhicam...daleč od tega
vem da ene lahk pojete malo morje pa ste še vedno full suhe
druge hrano sm pogledajo pa se zredijo
pač različni smo si

ja, ja sej nisem nič rekla... biggrin.gif

sam res mi gre na jetra ko slišim tisto... kao une z več kilami so ful boge in se jim godi krivica... dejmo jih imet radi, suhice so pa za postrelt in niso kul IPB Image Mislim WhatTheFuck IPB Image

  • 0
Posted Image

#75 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 14 December 2005 - 09:14 PM

jaz nism nič boga
sm sama kriva za svoj izgled ( saj 90%)
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#76 Piquet

Piquet

    Proud Argish owner

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4435 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 14 December 2005 - 09:35 PM

Visina: 189 cm
Teza: 80 +/- 3 kg
  • 0

#77 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 14 December 2005 - 09:49 PM

Jaz tud nisem mela nič proti nobenmu...kot sem napisala - preblisk pač! laugh.gif
  • 0

#78 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 14 December 2005 - 10:40 PM

QUOTE(Tanjci)
Moja prijateljica recimo ima ful kil, sam je vedno tko fajn oblečena, da čist pozabiš. Tko da nakit nase (tak ki paše k obleki), primerna torbica, čevlji in make-up. Vedno vse paše skup... ful dobr.

Čist pozabiš, a? biggrin.gif In potem svizec zavije čokolado :clown:

Sicer fino če se ženska zna zrihtat, ampak v končni fazi oni nakit in torbica eno figo zaleže ... twisted.gif
  • 0

#79 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 December 2005 - 10:45 PM

a dej sajk no biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#80 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 14 December 2005 - 10:49 PM

tanjči, mene pa dvojna merila raspeesdijo. a una tvoja prjatlca je pa ql, k ma več kil, ker je pač tvoja prjatlca, ostale močnejše se pa smiljo same seb pa so boge al kaj?! rolleyes.gif men gre tut na jetra, k večina ta močnih vse mogoče krivi za njihovo stanje, sam sebe pa ne. 'to so hormoni', 'mam dedno bolezen', 'ni lahko shujšat' .... evo vam kost! biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users