Jump to content


Photo

Valentinovo...


  • Please log in to reply
66 replies to this topic

#1 Nadja

Nadja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 288 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:šport, potovanje, mediji, tuji jeziki in še in še...

Posted 24 January 2006 - 08:10 PM

...se bliža! Kako boste presenetile/-ili vašega partnerja/-ko?

:love7: :love10: :love6:
  • 0
LP, Nadja

When we are happy, we are allways good, but when we are good, we are not allways happy (O.Wilde).

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 January 2006 - 08:12 PM

Nimam partnerja ... verjetno bom na ta dan mela en girl's night out, kjer se bom nalivala s kakšnimi dobrimi koktejli in se nažirala s čokolado ... in čakala, da me preseneti princ na belem konju ... tudi en čisto povprečen dečko na poniju bo v redu.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 January 2006 - 08:19 PM

.
Eh... 14/2, right? biggrin.gif Mah, spet bi lahko lapali, da je to uvožen praznik...... praznik trgovcev..... da si vsi izpovedujemo/izkazujemo ljubav druge dni, ne samo na ta dan in blablabla. Ampak je vseeno fino, da, če maš nekoga, ga na ta dan s čim malim presenetiš, ipd. Nekak dobi vse skup neko majhno vrednost, kaj pa vem. No, jaz se z mojim hanibanijem ne bom vidla na ta dan. biggrin.gif Sem pa ziher, da ga bova proslavila kateri drug dan. Saj skos nekaj proslavljava. IPB Image



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#4 Juliet

Juliet

    odvisnik

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 3705 posts
  • Location:New Village, Celje
  • Interests:kr dost stvari...

Posted 24 January 2006 - 08:20 PM

Hmmmm... idej mi je zmankal že, tak da res ne vem kak nej presenetim mojga fantka. laugh.gif

Do zdej sn mela vedn ful izvirna darila... zdej pa res ne vem več.

Če ma kdo kako idejo, nej napiše!!!!! biggrin.gif
  • 0

#5 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 24 January 2006 - 08:20 PM

Ojej...valentinovo je nočna mora evil.gif ...A mu naj kupim medvedka? biggrin.gif
Nekaj moram kupiti pa ne vem kaj.

P.S.: Če mi ne bo prinesel vsaj vrtnice...mu trda prede twisted.gif twisted.gif biggrin.gif
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#6 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 January 2006 - 08:23 PM

QUOTE(Juliet)
Če ma kdo kako idejo, nej napiše!!!!! biggrin.gif

Sleči se in se uleži na pojstlo in reči, da si ti njegovo darilo - njegova brcajoča igračka..... da lahko dela s tabo vse, kar paše in kako dolgo bo hotel..... gleda, lupčka, grize, boža, obrača, masira..... ne pozabi na kakšno masažno ploščico in na kakšnega dobrega vinčka. Ni ravno steber izvirnosti, ampak pali pa tako, kot če bi bil. IPB Image
Zastonj, pa še ti boš mela več od tega, kot on. Torej v bistvu darilo zate. biggrin.gif:D
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#7 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 January 2006 - 08:26 PM

Ah...valentinovo... laugh.gif

Prideš v trgovino po kruh pa se skor zgubiš med vsemi medvedki, srčki, rožcami in nevem čem vse. Men je čist tumač pocukran pa brezvezen praznik.

Nevem sploh, kaj bom počela na tist dan..verjetno nič posebnega. biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#8 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3230 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 24 January 2006 - 08:45 PM

ojoj čist pozabla... a je to res že tok kmal ermm.gif Jaz sem zj z mojmu lubijm skupi sam en mesc mal več pa tut nwem kaj nj mu kupm da nau preweč tko izpadl... joooooj dileme, dileme
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#9 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 24 January 2006 - 09:16 PM

QUOTE(DiLeMa)
Nimam partnerja ... verjetno bom na ta dan mela en girl's night out, kjer se bom nalivala s kakšnimi dobrimi koktejli in se nažirala s čokolado ... in čakala, da me preseneti princ na belem konju ... tudi en čisto povprečen dečko na poniju bo v redu.


lepo, da nisem edina wink.gif
  • 0
it's not pms, it's you..

#10 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 24 January 2006 - 09:29 PM

Mene itak noben ne mara, še s prjatlcami sm skregana cry.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#11 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 24 January 2006 - 11:05 PM

QUOTE(TASH)
Mene itak noben ne mara, še s prjatlcami sm skregana cry.gif

we love you TASH!!
biggrin.gif
drgač pa tut js nimam partnerja!
tko da bom pa kej dala naši družini!! biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#12 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 24 January 2006 - 11:14 PM

Jaz bom letos pršparal bigtime biggrin.gif Ne bo treba nobene vljudnosti zganjat biggrin.gif
  • 0

#13 Nadja

Nadja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 288 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:šport, potovanje, mediji, tuji jeziki in še in še...

Posted 24 January 2006 - 11:19 PM

Meni tudi preveč pocukrano ni všeč. Oz.neki halo okrog teh praznikov.
Men je všeč, če lahko ta dan preživim z njim. Mogoče kak film. Mogoče večerja+ vinček twisted.gif .

Ne maram pa nekih ohohoh daril. Mi več pomeni,da mi da rožico ( I like it) in me objame. oops.gif
  • 0
LP, Nadja

When we are happy, we are allways good, but when we are good, we are not allways happy (O.Wilde).

#14 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 24 January 2006 - 11:58 PM

nimam nekega posebnega odnosa do tega dne, je pa res, da sem na ta dan rada z lubijem...že zato, k se vsi nekaj smokajo, grulijo, crkljajo....pa ta roza rdeča valetinova barva povsod-bi mi blo ful bad biti sama na ta dan, da bi preživela dan ločeno. To ej pa tut vse. Nepričakujem nobenih daril, sem pa zihr, da dobim kako rožico, on čokolado, to pa si itk podariva tut kr tko, ne sam za take priložnosti. Najbolj lepo mi bo, če bova skupaj, pa zvečer skupaj v objemu zaspala.
  • 0

#15 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 25 January 2006 - 12:34 AM

Hja......nevem no, mogoče bom res kupila, mogoče bom tudi kaj dobila-ponavadi sem....sam ne verjamem, sva oba mal brez dnarja.
Mene čakajo trije rojstni dnevi in še registracija in zavarovanje za avto mi poteče....tko ene 100 jurčkov bo šlo. Lubi pa si je kupil igračko za dva miljona in pol rolleyes.gif
  • 0

#16 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 January 2006 - 02:20 AM

QUOTE(TASH)
Mene itak noben ne mara, še s prjatlcami sm skregana cry.gif

pa še jz te tko grdo gledam biggrin.gif
jebš valentinovo smile.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#17 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23881 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 25 January 2006 - 08:58 AM

No meni je pa res full neumen praznik ... raje mu kaj kupim, ko se mi to zahoče ... takrat ko res nekaj vidim in me spomni nanj ...
Ne pa samo zato, ker bi mi en praznik to narekoval ...
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#18 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 25 January 2006 - 10:04 AM

Ah, valentinovo...dan kot dan. Midva si ne izmenjujeva nekih ogromnih, dragih daril. Lani ga itak nisva praznovala, ker sva bila oba bolna. mad.gif Mi je pa potem čez kak teden prinesel vrtnico, ker pač na valentinovo ni utegnil. To se mi je zdelo še lepše, kot pa da bi mi jo dal 14.2., ko itak pričakuješ kaj. Jaz pa še ne vem, kaj bo dobil od mene...mogoče kakšn kinderjajček biggrin.gif Nekaj malega...bom še vidla kaj.
  • 0
IPB Image

#19 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11536 posts
  • Gender:Female

Posted 25 January 2006 - 07:37 PM

bom sam bistvo povedala..I HATE VALENTIN´S DAY biggrin.gif
  • 0

#20 Dijana

Dijana

    sramežljivec

  • Člani
  • 57 posts
  • Location:Maribor

Posted 25 January 2006 - 11:05 PM

Men pa je to tak lep praznik, ko se odpraviva z dragim na večerjo, romantika, svečke, pol pa domov v bano,postlo... :love7:
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users