Jump to content


Photo

Gel / pena za umivanje obraza


  • Please log in to reply
922 replies to this topic

#81 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 12 December 2005 - 09:00 PM

Jaz se dobila pa od Afrodite peno, ki se baje uporablja samo v kozmetičnih salonih in je super. Je brez alkohola in super sčisti obraz, ne da bi pustila občutek zategovanja kože.
  • 0

#82 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 12 December 2005 - 09:15 PM

Kje se pa to dobi?
  • 0

#83 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 12 December 2005 - 09:27 PM

Men ga je prinsela sestra. Mislim pa, da ga je kupila v kozmetičnem salonu. Se lahko pozanimam
  • 0

#84 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 December 2005 - 07:40 AM

Mislim, da se ta pena dobi tudi v redni prodaji. Ampak mislim, da vsebuje milo. (nisem ziher).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#85 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 15 December 2005 - 08:02 PM

Sonchika, dva sta baje. Moj se imenuje Salone exclusive CAMOMILE sensitive, čostilna pena

Pa še sestavine: Aqua, Coco, Glucoside, Sodium LaurethSulfate, Sodium Laureth-8 Sulfate, Magnesium Laureth Sulfate, Magnesium Laureth -8 sULFATE, Sodium Oleth Sulfate, Magnesium Oleth Sulfate, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Diazolidinyl Recutita, PEG-40, Hydrogenated Castor Oil, PEG-7, Glyceryl, Cocoate, Parfum, Bisabolol, Citric Acid, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl, Menthylpropional
  • 0

#86 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 December 2005 - 08:38 AM

Ja, tu je milo in verjetno kar izsuši. Ker jaz imam 2 gela - en vsebuje milo in glicerin kot vlažilec, drugi pa je brez mila in slednji veliko manj izsuši kot prvi.
Sicer gre pa za povprečno peno. (sej cena tudi ni visoka, ne?)
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#87 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 December 2005 - 09:40 AM

Hmmm, nimam občutka, da bi kožo izsušilo. Je pa zanimivo, da je v gelu, ki je namenjeno suhi in občutljivi koži tudi milo ermm.gif Cena je mislim, da okrog 2000 sit. Nisem pa 100%, ker sem ga dobila za darilo.
  • 0

#88 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30710 posts
  • Location:Primorska

Posted 24 February 2006 - 07:34 PM

Malo obnavljam to temo, ker si nameravam kupiti nekaj za umivanje obraza za vsak dan.

Moja koža je suha in večkrat občutljiva, a mi sploh priporočate tak način čiščenja obraza - z vodo in gelom/peno?

In kaj je zdaj s tisto Babylove/dream, a se to zdej dobi v trgovinah ali ne?
Da nam v sredo v Mullerju in DM kot slepa kura.. wink.gif
  • 0

#89 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 February 2006 - 08:50 PM

Babylove/dream se ne dobi več. Kupi Saubar peno, ki je isto od DMja. Samo ima precej čigumijast vonj.
Potem ti pa preostane še Scheller mineralni gel.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#90 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 24 February 2006 - 10:05 PM

QUOTE(_M_)
Malo obnavljam to temo, ker si nameravam kupiti nekaj za umivanje obraza za vsak dan.

Moja koža je suha in večkrat občutljiva, a mi sploh priporočate tak način čiščenja obraza - z vodo in gelom/peno?


meni je fajni gel penaten za roke in obraz, flaška s pumpico, 250 ml, malo čez 700 sit (mueller), lahko si pa omisliš tudi cenejšo varianto kopf bis fuss gel od beauty baby (nadomestil baby dream, muellerjeva znamka) za 590 sit za flaško s pumpico 500 ml. samo ne vem, če je to za občutljivo kožo primerno ... saubaer pena iz dmja meni pošastno smrdi in sem jo nehala uporabljat.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#91

  • Guests

Posted 08 May 2006 - 10:26 PM

Je kera mela ze tale gel za ciscenje obraza?
IPB Image

Sm iskala na netu pa nism nasla sestavin.. Glih sm si kupla tole kremo pa mi je ful vsec, gela mi bo pa tut v kratkem zmanjkalo pa ne vem a si naj kupim se enkrat Schellerjevega mineralnega al bi tega, ko tk fajn disi. smile.gif
  • 0

#92 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 09 May 2006 - 08:23 AM

Jaz ga nisem imela, tudi sestavin ne poznam ... sem pa slišala, da gre za nežno in fajn zadevo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#93 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 09 May 2006 - 08:43 AM

Mmmm men tud deluje ta gel ful fajn. A ga res ni še nobena uporabljala, da bi napisala sestavine?
Jaz tudi potrebujem nov gel in me ta resno mika (pa njegov vonj-kremico obožujem).
  • 0

#94 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 09 May 2006 - 09:10 AM

A se ga dobi v drogerijah?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#95 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 09 May 2006 - 09:14 AM

Ja, to je iz linije Total Fresh ... isto ko kremca. Se dobi povsod, tko kot kreme.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#96

  • Guests

Posted 09 May 2006 - 10:06 AM

V DMu nism prepricana da ga majo...drugje pa najbrz. Js sm ga v milerju gledla.
  • 0

#97 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 11 May 2006 - 02:27 PM

jenna, kako se obnese l'occitanov medeni gel za čiščenje obraza? meni bo namreč kmalu zmanjkalo penatena in se mi zdi nesmiselno kupovat novega, dokler mam reklamne flaške omenjenega gelčka.

vnaprej hvala za nedvomno umni odgovor! 8)

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#98 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 May 2006 - 02:33 PM

.
Odlično se obnese! Zelo solidno popuca mejkap, kože ne izsuši, pa dolgo ostane medeni vonj na obrazu. Nobenih neprijetnih reakcij ali česa takega. Meni je v glavnem super. Mi ga je škoda ponucat za telo, ker bi mi ga hitro zmanjkalo, tako pa ga bom za obraz mela kar lep čas, ker je dovolj že minimalna količina - pa lepo med rokami speniš in na obraz.


Sem umno govorila, howgh!



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#99 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 11 May 2006 - 02:49 PM

QUOTE(Jenna)
Sem umno govorila, howgh!


IPB Image
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#100 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 May 2006 - 02:53 PM

.
IPB Image





.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users