Jump to content


Photo

Laki za nohte


  • Please log in to reply
1373 replies to this topic

#61 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 24 April 2006 - 06:41 PM

spel4 dobrodošla med nami!

Moja mam ma lak od MF. Je čisto oranžen odtenek notri so sicer čisto male bleščice, ki se sicer ne vidijo ful ampak malček pa se. Odtenek 874 Orange Fizz. Pa MF so ful obstojni laki! wink.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#62 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82359 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 April 2006 - 06:51 PM

QUOTE(_M_)
Ti odtenki so mi vsi všeč,
samo ne vem, če s pri nas dobijo?


IPB Image

Se dobijo.
  • 0

#63 spel4

spel4

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts
  • Location:kranj

Posted 24 April 2006 - 10:22 PM

QUOTE(Lindsay)
QUOTE(spel4)
iščem oranžen lak, k bi bil brez bleščic, kvaliteten, \"gost\" (mišljeno, da ni napol prozoren rolleyes.gif ), pa da ne bi bil flourestenčne barve...
sm pregledala cel dm, pa ga nism najdla rolleyes.gif

kšna ideja, kje bi ga loh najdla? mogoče tud znamka laka?

Pomoje ma manhatten. Pa tud laki od njega so zelo dobri.


sm gledala ja..ker jst u večini sam manhattna uporabljam. emm..nism najdla taprave barve..mogoče bi mogla še km pogledat...
  • 0
...na koncu izberem to, kar mi sede - spet mislim na tebe...

#64 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 24 April 2006 - 10:42 PM

o, js sm si pa glih namazala nohtke s s-he-jevim lakom..pac nek skor prozorn negovaln..kr ql wink.gif
  • 0
it's not pms, it's you..

#65 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 April 2006 - 11:17 PM

QUOTE(Verja)
QUOTE(Jenna)
QUOTE(Jenna)
QUOTE(Jenna)
Me zanima, kateri je dober nadlak? Trenutno imam nadlak od ArtDeco, ampak mi ga bo počasi zmanjkalo in me zanima, če obstaja kaj približno enako kvalitetnega in malo cenejšega.

? IPB Image


IPB Image


biggrin.gif:D


Probaj Mavalo.

Se dobi v Mullerju? Cena?
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#66 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 25 April 2006 - 06:14 AM

Mavala se dobi v Muellerju, ne vem pa cene, ker sem jih dobila.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#67 incy

incy

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 11 May 2006 - 10:18 PM

men so tud všeč laki od essence in pa miss sporty,kr se lepo mažejo in imajo kar dolgo obstojnost.drugač mam pa ful enih lakov tut uni tamali(k so okol 120-200sit) so men ql,kr si raje kupim več barvnih pa še hitreje se porabijo,da se prej ne posuši.sm pa tut sama ena izmed tistih k si vedno kazga kupm,skor ne morm mim njih wink.gif
  • 0

#68 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 12 May 2006 - 12:09 PM

QUOTE(incy)
men so tud všeč laki od essence in pa miss sporty,kr se lepo mažejo in imajo kar dolgo obstojnost.drugač mam pa ful enih lakov tut uni tamali(k so okol 120-200sit) so men ql,kr si raje kupim več barvnih pa še hitreje se porabijo,da se prej ne posuši.sm pa tut sama ena izmed tistih k si vedno kazga kupm,skor ne morm mim njih wink.gif


Men so dobri laki od Miss Sporty in Rimmla.
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#69 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 12 May 2006 - 12:35 PM

Rimmel ima fantastične odtenke, Burjois je zelo obstojen, najbolj me je pa navdušil Mavala nadlak, ker je res fenomenalen :!: .
MF, Manhattan, Essence in Miss Sporty mi niso všeč.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#70 incy

incy

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 12 May 2006 - 10:10 PM

ja seveda,vsakmu odgovarja svoje in prou je tko wink.gif ma pa essence kr velik odtenkov,pa sej pol pa kupš vsako firmo enga k ti je lepe barve,pa maš na konc celo paleto tvojih najljubših tongue.gif
  • 0

#71 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 13 May 2006 - 01:32 PM

Meni je lak Miss Sporty (zafrancosko) tako fajn izsusil noht da se mi ze 2tedna cepijo oz. lupijo ermm.gif
  • 0

#72 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 13 May 2006 - 02:54 PM

Jaz sem si pa danes kupila lak od S-he. Ker ste ga tko hvalile nekatere. Bomo vidli kak se obnese...
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#73 incy

incy

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 14 May 2006 - 09:17 PM

men pa niso ud s-he-ja laki glih fajni,ker se mi zdi,da ful hitro pacasti postanejo,pol se pa sploh ne da več lepo mazat,pa ga lahko samo še stran vržeš..upam d boš imela ti boljšo izkušnjo wink.gif
  • 0

#74 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 May 2006 - 09:19 PM

.
Zanimivo. Jaz imam doma tri in jih že dlje cajta uporabljam in niti eden ni ratal pocast. Medtem ko pri Miss Sporty se mi je pa to že dogajalo.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#75 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 15 May 2006 - 08:42 AM

kaj pozna kera kaki dober negovalni lak proti cepljenju nohtov?
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#76 incy

incy

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 16 May 2006 - 09:00 AM

a res jenna?men pa ne,glih obratno...al sm pa jst glih takrat tazga kupla.sam moji mami je tut hitr ratal pocast.
drugač pa ne poznam noben lak tak zlo fajn proti cepljenju nohtov-mam tut sama takšne probleme,pa nism še našla prou enga k bi res lhka rekla d so se mi pol čist al pa ful zrihtal nohtki sad.gif
  • 0

#77 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22326 posts
  • Gender:Female

Posted 16 May 2006 - 01:17 PM

Proti cepljenu nohtov bi bla pomoje bolj primerna kaka krema od Dikle. Vsaj meni vem da je pomagala.

Kolk pa stanejo Rimmel, Bonjouris in pa Mavala laki?
  • 0

#78 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19742 posts

Posted 16 May 2006 - 01:32 PM

QUOTE(incy)
men so tud všeč laki od essence in pa miss sporty,kr se lepo mažejo in imajo kar dolgo obstojnost.drugač mam pa ful enih lakov tut uni tamali(k so okol 120-200sit) so men ql,kr si raje kupim več barvnih pa še hitreje se porabijo,da se prej ne posuši.sm pa tut sama ena izmed tistih k si vedno kazga kupm,skor ne morm mim njih wink.gif


jz mam prozoren lak od miss sporty pa se mi ful ne zdi dolgo obstojn,ker ga mam dele ene 2 tedna pa se mi zdi da je že bl vlečav ermm.gif
  • 0

#79 incy

incy

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 17 May 2006 - 09:25 AM

ne vem men se ne packa,pa tut dolg mi drži,poskusi kakšnega barvnega,ti men dost držijo,ne vem,men so zto ql.
  • 0

#80 s4sh!

s4sh!

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 300 posts

Posted 03 June 2006 - 08:12 PM

jaz imam pa nekaj x znamk, od essence utrjevalec in lake za francosko ( rolleyes.gif ), od miss sporty en moder lakec (kar ql, dost obstojen) potem pa kup lakov ki so 120-200 sit, ker jih ne uporabljam toliko in se jih takoj naveličam pa če se posušijo ni take škode wink.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users