Jump to content


Photo

Vprašanja, Ki Se Porajajo V Vaših Firbčnih Beticah


  • Please log in to reply
558 replies to this topic

#61 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 13 September 2006 - 10:41 PM

Jz bi sam rada poudarla, da dejte ob ocenah napisat cene izdelka-sj večino so napisane,sam zdj sm šla pregledovat vse izdelke(ker morm pač nadoknadt)in parkrat cene ni blo. smile.gif

Jenna-zate mam uprašanje glede neutrogene kreme-krema vsebuje precej salicilne kisline,ki naj bi kožo tanjšalo-zakaj bi potem kljub temu,kot si napisala(da tud če se bo stanje poboljšalo)kremo uporabljala še naprej?
Sj veš,da ne morm mim,če me neki zanima,brez zamere:).
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#62 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 13 September 2006 - 11:00 PM

Pa ne samo napisat: ja jst mam tut to pa je ful dobr.

Mogoče bi blo treba nardit tkole:

Opis izdelka: ta izdelek je namenjen za to pa to

Kje se izdelek kupi: ta izdelek sem kupila tam pa tam

Koliko izdelek stane: zanj sem odštela toliko in toliko denarja

Vaša izkušnja ob uporabi izdelka: izdelek uporabljam toliko in toliko časa, zdi se mi, da blablabla, yada yada yada (pač napišete zgodbico o vaši uporabi izdelka)

Ocena izgleda izdelka (pakiranje, doziranje,...): pakiranje je takointako (npr prisrčno, neuporabno, spolzko, preveliko, čisto mimo, kjut,...)

Ali izdelek priporočate: da/ne (mogoče še zakaj - to je itak vidno pri izkušnji ob uporabi izdelka)

Splošna ocena: x/x

Sej vem, da bi blo veliko dela pa tut marsikateri frčafeli bi blo treba dopovedat (priznam da pri kakšnih ocenah tudi meni) kako se ocene pišejo. Ene imajo super pisateljsko žilico, druge pač delamo po načelu keep it simple and easy. Kakorkoli že - treba se je potrudit pa napisat po svojih najboljših močeh in ne samo: Meni je tut dobro.
  • 0

#63 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 September 2006 - 11:01 PM

.
rea,
Btw, dolgo te ni blo nič na forum, sem že spraševala po tebi in te pogrešala. ;p Glede kreme - ker mi je bila nasploh fajn. No, čez čas sem ugotovila, da je naredila več škode kot koristi in je nisem uporabljala več. Pa krema, klko vem, ne vsebuje glih zastrašljivo količino s. kisline.


Jaz bi pa še žnj-tič opozorila, da se vsi držite pravila o postavljanju anket. To ni pravilno zastavljena anketa:

5 (zelo dober)
4
3
2
1 (zelo slab)


Pravilno zastavljena anketa je samo ena in tako izgleda:

5 (odlično)
4 (zelo dobro)
3 (zadovoljivo)
2 (slabo)
1 (zelo slabo)


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#64 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 September 2006 - 11:04 PM

.
Ancka Pomarancka,
se bojim, da bi tole bilo pa sploh totalno in prekomerno zagonetno (čeprav, priznam, dobro in uporabno izgleda), namreč, večina jih še vedno ne ve, da se pri ocenah izdelkov ne prakticira spraševanja (in da je v to namenjena tema par cm višje), ne znajo delat anket, izdelke ocenjujejo na podlagi drugih izdelkov iz iste linije, ocene napišejo take da bože se usmili - enostavčne,... zaenkrat se bojim, da bo še treba s tako zakompliciranim principom počakati. Kako leto. :=)))



.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#65 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 13 September 2006 - 11:06 PM

Hehe sej priznam, da je zadeva zastavljena precej revolucionarno.

Mogoče pa bi veljala za tiste, ki bi to zmogle. biggrin.gif
  • 0

#66 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 September 2006 - 11:10 PM

.
Če se vse ne držijo, potem je brezveze. Nekatere se ful potrudimo s čimbolj pestrim in nazornim opisovanjem izdelka, da bi ja čimbolj nekako približale :=) izdelek uporabnicam. Nekatere pa se še toliko ne morejo potrudit, da bi si pravila prebrale. In se počutim kot neka stara sitna baba, ko moram kot moderatorka še skos javkat, ker se ne držijo pravil (in pol morava z DiLeMo popravljat), da bi bil forum čimlepši, preglednejši in uporabniku prijazen. :=)



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#67 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 13 September 2006 - 11:13 PM

Dilema je napisala da vsebuje precej salicilne,zato.
So se ti pojavle nepravilnosti..še več nepravilnosti ob uporabi al kaj?
Ančka,ja blo bi fajn.No,ampak kot je jenna rekla mejbi ne bi blo izvedljivo ker bi folk šou kar mim tega.Mogoče pa bi blo potrebno upoštevat le kraj in ceno nakupa.To pa ni tako nemogoče,ne?
Recimo,mene zelo zanima kje je kupila kremo izabela in tako naprej ...(btw-zs:))(No,sj kraj/državo lahko itak navede kar tu,še za druge forumovke,mene še nekaj zanima,zato...)
Jenna-dolgo me ni blo,ja.Mogoče kar predolgo.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#68 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 September 2006 - 11:50 PM

QUOTE(rea)
Dilema je napisala da vsebuje precej salicilne,zato.
So se ti pojavle nepravilnosti..še več nepravilnosti ob uporabi al kaj?

DiLeMa je napisala v temi pod Sestavine, kje je prav odprta tema o tej kremi sledeče, citiram: Dečve, ta krema je v prvi vrsti oil free vlažilec, namenjen mladostniški koži. Res je, da vsebuje salicilno kislino, ampak je ni toliko, da bi se krema tretirala kot kakšen tretma za problematično kožo. Tiste, ki imate izbruhe nečistoč ali celo akne, s to kremo ne boste dosegle nobenega drastičnega izboljšanja.
No, neke nepravilnosti so se mi pojavljale (čisto v protislovju suhe kože), pa sem mislila, da jih bom s tole kremo ublažila ali celo odpravila. Ni blo ne eno, ne drugo. Še večji izbruh sem dobila. Tako da sem mogla it na Avene - Cleanance K, čeprav tudi s tem nisem zadovoljna najbolj. Očitno mam muhasto in \"svojeglavo\" :=) kožo.


QUOTE
Jenna-dolgo me ni blo,ja.Mogoče kar predolgo.

Zagotovo predolgo. IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#69 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 September 2006 - 10:26 AM

Najprej me zanima - Rea - od kje tebi znanje, da salicilna tanjša kožo? blink.gif Salicilna je antiiritant, deluje tudi protivnetno in kot nekakšen blagi piling na koži in tudi znotraj por, vendar pa kože ne tanjša ... tle je razlika.

Kar se tiče pene HappyDerm, je spraševala Iva ... ta pena je pač za čiščenje obraza, ni komedogena in temeljito očisti, vendar pa tudi ni proti mozoljem ... sicer pa itak noben čistilni gel ne pomaga proti mozoljem, ker se ga takoj spere z obraza.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#70 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 14 September 2006 - 05:15 PM

Dilema-ne vem od kje mi to znanje,mogoče sem si pač kar tako zamislila-vrag si ga vedi
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#71 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 September 2006 - 05:26 PM

ej, sam js tut nism vedla da je salicilna dobra... rea, midve sva mal zmesane
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#72 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 20 September 2006 - 10:43 AM

zdjle me je tanjci zmedla ko je rekla da si po tem k ma gor masko s tonikom popivna-jz si pa tko nrdim,da si pač spucam obraz,pa dam potem tonik gor in potem masko.
A da še kera tko da da tonik po maski?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#73 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 20 September 2006 - 01:08 PM

QUOTE(rea)
jz si pa tko nrdim,da si pač spucam obraz,pa dam potem tonik gor in potem masko.
A da še kera tko da da tonik po maski?


spucam obraz z gelom, dam masko, sperem masko, potem tonik.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#74 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 September 2006 - 01:46 PM

.
Špela,
nikakršnih OTjev ne bomo v tem delu tolerirali - tiste teme so izključno in samo namenjene ocenam, ne razpravi, ki lahko odleti tudi v OTje. Napiši tukaj še enkrat tisto za Tanjci. Za to in zato :=) ta tema tukaj stoji. twisted.gif


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#75 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 20 September 2006 - 01:54 PM

ijes, mistres. torej hotla sem sam rečt, da je meni ena polovinka vrečke z masko za obraz dovolj za dvakrat, četudi si masko nanašam na obraz, vrat, občasno dekolte. bom pridna od zdej naprej! biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#76 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 September 2006 - 02:12 PM

.
Saj lahko pišeš z normalnimi črkami biggrin.gif, razprave o izdelkih nasplošno niso nobeni OT.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#77 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 20 September 2006 - 10:38 PM

QUOTE(rea)
jz si pa tko nrdim,da si pač spucam obraz,pa dam potem tonik gor in potem masko.
A da še kera tko da da tonik po maski?


Fak! Jz res ne vem kaj se dogaja z mano? Ko da bi bla drug človek popoldan. Ja fak valda da ne dam tonika gor pol pa masko ampak dam tko k jenna in pač še kopica ostalih-najprej masko, pol pa tonik.
Tole zdj me je kr ustrašlo-kaj je men,da take kozlarije pišm? Ne morm vrjet,res ne morm blink.gif.
Prou k da bi bla mal motena,sploh se ne zavedam kaj pišm,še manj pa zakaj grem zato novo uprašanje zastavlat?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#78 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 23 September 2006 - 05:26 PM

kaj bi mi katera povedala koliko stane poštnina ob naročilu kreme cosmerba? hvala!
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#79 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 24 September 2006 - 07:56 AM

rea, pozabila si ocenit Alverdino kremo za oči, pa oceno deni še v anketo! ;)
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#80

  • Guests

Posted 26 September 2006 - 07:23 PM

Jenna, a bi pripopala sestavine od tele Clinians kreme v sestavine?? Me be muchos gracias smile.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users