Jump to content


Photo

Letalske karte - vsa vprašanja in informacije


  • Please log in to reply
744 replies to this topic

#741 Buggy

Buggy

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5057 posts
  • Gender:Female

Posted 15 March 2024 - 07:59 PM

Ja, tudi zjutraj/zvečer so bile razlike/popusti.
  • 0
Seduce my mind and you can have my body.
Find my soul and I'm yours forever.

#742 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3446 posts
  • Gender:Male

Posted 15 March 2024 - 10:03 PM

Malo si tudi piškote pobriši in poskusi ponovno iskat. Mogoče bo spet druga cena.
  • 0

#743 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 18 March 2024 - 02:13 PM

A mi lahko katera pove, na podlagi česa se spreminjajo cene doplačil pri Ryanair? Ko sem pred nekaj dnevi gledala, je bil sedež po izbiri za drugo odraslo osebo za doplačat 8 €, zdaj je za iste termine 12 €. Sedež z dodatnim prostorom za noge je bil 15 €, zdaj je 21 €. Pa mislim da so kovčki zdaj tudi dražji. A bolj kot je datum odhoda bližje, dražje je, ali kako?

 

Meni se pri teh stvareh zdi, da ko se enkrat podražijo, ne grejo več dol. Vsaj moje izkušnje so bile take. Mislim, da majo neko kvoto, koliko storitev se proda po določeni ceni in potem se zviša. Sploh pri ročni prtlagi se lahko zgodi, da se opcija razproda in ti potem ostane samo še čekirana na voljo. 


  • 0

After all this time?

Always.


#744 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 22 March 2024 - 09:41 PM

Mi smo izbrali to zgodnjo opcijo iz Trsta. Za tja nam sploh ni bil problem, smo vstali okoli 5:10, moj je malo bolj na gas pritisnil in je bilo, za nazaj bo pa malo bolj kriza, ampak bomo že.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#745 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 April 2024 - 02:09 PM

Malce sem gledala karte za naslednje leto, ko bo mali P. ze prek 2 in me je minilo do vsega. Namesto letaliskih taks bo treba za naso druzino zdaj placat 2x cc. 80% cene karte za odraslega. :cry: Bo pa vsaj bolj udobno, ko bo vsak na svojem sedezu. Ah well…
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users