Jump to content


Photo

Intuicija in jasnovidnost


  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#21 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 January 2005 - 10:39 PM

Hvala Venesa!
Ne zakaj se mi zdi, da ljudje včasih kompliciramo in si delamo skrbi, kjer jih sploh ni... biggrin.gif
Lep pozdrav :flower:
  • 0

#22 Vilma

Vilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 195 posts
  • Location:Sp. Duplek

Posted 19 January 2005 - 10:54 PM

Temu jaz rečem - Zbujanje pozornosti 8) Pa tudi, vedno smo dvomljivci wink.gif Če nam gre dobro, preprosto ne moremo verjeti, da je tako. In hitro najdemo kako dlako, da se lahko obremenjujemo wink.gif Če nam gre slabo, pa v večini primerov krivimo vse druge, samo pri sebi ne znamo najti povezavo laugh.gif

LP

Vilma
  • 0

#23 Sonny

Sonny

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts
  • Location:Bled

Posted 20 January 2005 - 02:55 PM

no meni osebno je (če lahko tako rečem) "pomagala" knjiga pisatelja OgMandina - Največji čudež na svetu, je full fajna kjiga za dušo in psiho..glede teh pozitivnih afirmacij..v glavnem vse pozitivne in negativne stvari izhajajo iz naših "možgančkov" biggrin.gif

no zej pa šibam pa vam želim en lep topel,sončen,pozitiven,uspešen...dan!! 8)
  • 0
D.A.

#24 Lady_Luna

Lady_Luna

    sramežljivec

  • Člani
  • 62 posts
  • Location:*~*LuNa*~*
  • Interests:*~*Nič*~*

Posted 20 February 2005 - 03:39 PM

jaz za svojo psiho ne potrebujem takih knjig, saj vse odgovore najdem v sebi. naučila sem se tudi prilagajati lastnemu razpoloženju, tako da lahko obvladujem sebe in svoja čustva. mislim, da mi tudi to daje neko notranjo moč, s katero polnejše živim.
  • 0
user posted image

#25 Venesa

Venesa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 145 posts
  • Location:Stranice

Posted 26 February 2005 - 04:21 PM

PRAVILNO, DA NAJPREJ POIŠČEŠ V SEBI ODGOVORE. KAJTI VSE ODGOVORE JE TREBA PRI SEBI POISKATI IN NIKJER DRUGJE. sAMO TAKRAT JIH DOBIMO ČE SMO ISKRENI DO SEBE IN SI NE LAŽEMO ALI MEČEMO PESEK V OČI. KO ENKRAT NARDIMO TA KORAK SE STVARI ZAČNEJO ODVIJAT SAMA POSEBI IN DOBIVAMO PRAVOČASNO VSE ODGOVORE.
LP
Venesa
  • 0

#26 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 27 February 2005 - 12:16 PM

ja jst se trudim da razmišljam zmeraj pozitivno toda potem če je kakšna velika stvar in vrjamm da bo use uredu in use ql se zgodi ravno nasprotno.

ubistvu se3 mi je to dogajalo pred leti zdaj ko pa zmeraj mislim pozitivno pa se zgodi zelo zelo malokrat
  • 0

#27 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 05 March 2005 - 10:23 AM

Tudi meni se zdi, da imam nekaj več..... Ampak enostavno ne vem kaj in kako naj to neznano sposobnost najdem in uporabljam. cry.gif
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#28 Venesa

Venesa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 145 posts
  • Location:Stranice

Posted 06 March 2005 - 12:30 PM

Vsak odgovor najdemo v sebi če dobro prisluhnemo v notranjost samega sebe. Potem dobimo odgovor je pa potrebno velik ljjubezni do sebe in potrpežljivost. LP
  • 0

#29 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 06 March 2005 - 02:42 PM

No, pol ko je že tolko govora o tej meditaciji.... A mi lahko kdo pove kaj več o tem? oops.gif
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#30 Venesa

Venesa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 145 posts
  • Location:Stranice

Posted 07 March 2005 - 11:46 AM

Storm Jaz bom samo za sebe povedala, kajti vsak drugače vidi in čuti, ter opazuje in dobiva odgovore a ne.
Namreč jaz naprimer, če želim kakšen odgovor, ki mi ni jasen zamižim in se sprostim. Zajamem globoko zrak, ter se prepustim, da gredo moji možgani na pašo. Hkratka takrat isklopim vse. Naprimer jaz imam odgovore v različnih barvah, vonju, okusu in glasbi. Takoj začutim, če je dobro takrat dobim odgovor, če pa se pojavi to da ni ok potem, vem da je odgovor negativen. Pač jaz se ravnam po tem. Je pa res, da marcikdo posluša dejansko glasbo, ko jaz ne ampak sem takrat v tišini in jo sama od sebe zaslišim. Tako jaz prisluhnem v sebe. Kako drugi delajo pa ne vem, kajti vsak drugače uporablja.
Upam, da sem ti malo prikazala in da si kaj razumela.
LP
Venesa
  • 0

#31 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 07 March 2005 - 07:12 PM

Aha, pol je to nekako sproščanje samega sebe, da lahko počneš majrazličnejše stvari, povezane s človeško psiho? In da se vsak človek sprošča drugače.
Jaz sem tvojo razlago razumela tako. Ali imam prav?
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#32 Venesa

Venesa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 145 posts
  • Location:Stranice

Posted 08 March 2005 - 07:41 AM

Ja imaš prav;) sproščanje samega sebe, sam ne moreš pa posegat po tuji psihi na tak način ampak dobivaš sam odgovore na vprašanja. To je tisto. LP
Venesa
  • 0

#33 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 21 September 2006 - 03:59 PM

Predvcerajsnjim sem zaslisala globoki,moški glas,ki mi je rekel nekaj.Takrat sem brala knjigo videnja ker me jasnovidnost zelo zanima(napol sem spala ampak sem se zavedala kaj berem).Je mozno da sem si domisljala?Namrec spet se je ponovil ampak ga vec nisem razumela.
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#34 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 22 September 2006 - 02:55 PM

Emmm...mene pa zanima, kako sem lahko prepričana, da je slutnja res poledica intuicije, da je to moj notranji glas, ki mi hoče nekaj dopovedat, ne pa da si jst to kar sama sebi zavestno dopovedujem?! A sm sploh kaj povedala zdejle hmm.gif Včasih se mi nekaj "dozdeva da je tako pa tako", pa pol se vedno sprašujem a je to moj notranji glas al je to le posledica mojih strahov in želja?! Jao, kako meni uspe zakomplicirat stvar cry.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#35 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 22 September 2006 - 03:46 PM

QUOTE(luminelle @ 21. 9. 2006 - 16:59) View Post

Predvcerajsnjim sem zaslisala globoki,moški glas,ki mi je rekel nekaj.Takrat sem brala knjigo videnja ker me jasnovidnost zelo zanima(napol sem spala ampak sem se zavedala kaj berem).Je mozno da sem si domisljala?Namrec spet se je ponovil ampak ga vec nisem razumela.


Men se zdi čist možn (kdaj pa jst za kako tako stvar ne rečem, da ni možna biggrin.gif ). Sem že brala knjigo od Doreen Virtue, pa kako je ona kanalizirala sporočila ipd. tko da se mi zdi kar mogoče kaj takega. Bi se pa isto spraševala kot ti - ali si namreč to le sama domišljam. Zato sem tud tisto prejle vprašala, ampak sem vse skupi tko nejasno zastavla, da upam, da me bo kdo le skapiral wacko.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#36 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 10 October 2006 - 06:15 PM

meni se zdi da mam zelo dobro intuicijo. zadnjič sem se enkrat zvečer zelo slabo počutila in mi je kar na misel skočilo da kaj pa če je kaj narobe z našo kužo. Ful me je razžalostilo pa sem si misla eh kaj bluziš ,ne domišljaj si. In sedaj po dveh tednih je kuža zbolela in je blo en čas slabo z njo ampak si je opomogla. čist sem bla šokirana nad tem.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#37 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 10 October 2006 - 06:36 PM

Men se večkrat dogajajo čudne reči, kot naprimer tale:

S fotrom sva šla v Nemčijo, doma pa sem imela mucko, ki je imela tri mladičke. Nekje na sredi poti se mi je zazdelo, da sem slišala mijavkanje (nekje v Avstriji, na avtocesti, v kombiju med vožnjo). Poklicala sem domov in mamo vprašala kako so moji mali mucki. Ona reče, da so dobro in da spijo. Mal sem se pomirila, čeprav sem imela nek čuden občutek.
Po prihodu domov sem ugotovila, da so mladički res OK, njihova mama pa je poginila, ker se je zastrupila oz. dobila mačjo kugo. cry.gif
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#38 loris

loris

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 198 posts

Posted 14 October 2006 - 10:29 PM

Pri meni so pa sanje...čudne. Brezveze, da naštevam kaj vse sem sanjala in kaj se je zgodilo, ampak...nevem...lahko je samo naklučje...čeprav vedno maj verjamem v naključja. Ampak mislim da obstaja več različnih vrst sanj. No in jaz ene prav posebne, začutim. Že med spanjm je občutek drugačen, in ko se zbudim, sem zelo zmedena. In tisto kar sem sanjala s tem občutkom, se bo zgodilo. Ne čisto točno, ampak z dovolj močnimi znaki, da je to to. Ali pa mi te sanje razkrijejo, kaj se je zgodilo, pa mi niso hoteli povedati. blink.gif hmm.gif
  • 0

#39 amikadeja

amikadeja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 271 posts

Posted 15 October 2006 - 03:00 PM

Ko sem prebrala post od Loris, sem spomnila, da so se mi dvakrat uresničile sanje. Čudno, ampak resnično. Izpolnile pa so se mi v roku enega leta...kot bi imela deja vu.
  • 0

#40 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 15 October 2006 - 03:15 PM

Ok, ne...Tale zgornji post sem napisala jst, ampak preko sestrinega računalnika - brez da bi prej kaj pomislila. slap.gif
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users