Jump to content


Photo

Teža, višina


  • Please log in to reply
427 replies to this topic

#381 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 09 November 2007 - 06:37 PM

Kaj pa uravnoteženo prehranjevanje?
Na to pa nihče ne pomisli. Nič belega kruha, veliko tekočine in zelenjave. In je rešeno.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#382 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25712 posts
  • Gender:Female

Posted 09 November 2007 - 06:59 PM

sonchika, pri meni to ni pomagalo smile.gif Donat in lanena semena - dobitna kombinacija (samo ne skupaj) smile.gif
  • 0

#383

  • Guests

Posted 09 November 2007 - 07:15 PM

Mene pa vedno zapre, ko grem na kakšno potovanje. biggrin.gif Prav zaštopa se mi vse, tri (ali včasih še več) dni hodim okrog kot balon, pa še napihuje me skoz. oops.gif To se mi zgodi čist vedno, ko se dlje časa kam vozim, ali pa če z letalom letim, ni važno. Potem se najem jogurtov in vsega mogočega, pa nič ne pomaga. Po enem tednu se mi pa stvar normalizira ... rolleyes.gif
  • 0

#384 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 09 November 2007 - 07:32 PM

Ja, sej, meni se to zgodi vsakič ob spremembi ritma (recimo da iz poletnega poležavanja takoj letim na delo), me pa zapre kvečjemu za en dan, redko dva. Če bi me za dlje bi živčnega fasala. Imam doma na zalogi nek odvajalni čaj just in case. Ga pa uporabim povprečno 1x na leto.
Odpira tudi Red Bull.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#385 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 10 November 2007 - 02:06 PM

QUOTE(Nila @ 9. 11. 2007 - 19:15) View Post

Mene pa vedno zapre, ko grem na kakšno potovanje. biggrin.gif Prav zaštopa se mi vse, tri (ali včasih še več) dni hodim okrog kot balon, pa še napihuje me skoz. oops.gif To se mi zgodi čist vedno, ko se dlje časa kam vozim, ali pa če z letalom letim, ni važno. Potem se najem jogurtov in vsega mogočega, pa nič ne pomaga. Po enem tednu se mi pa stvar normalizira ... rolleyes.gif

ja, meni se to tudi dogaja. po mojem je to zato, ker si nekak napet in ne tak sproščen, kot si doma. edino na djerbi se mi ni to zgodlo, samo to je pa že druga zgodba laugh.gif
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#386 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 10 November 2007 - 10:50 PM

A je bil obraten učinek? laugh.gif
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#387 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 10 November 2007 - 10:54 PM

Ziher ali zastrupitev ali pa alko so imeli kaj vmes laugh.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#388 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 10 November 2007 - 10:58 PM

ne, ni bil alko biggrin.gif hrana me je pognala smile.gif
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#389 Darla

Darla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 443 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 12 November 2007 - 08:38 PM

QUOTE(Pupa @ 9. 11. 2007 - 17:19) View Post

No ko se že o prebavi pogovarjate dejte mi povedat kaj odpira res. Nisem šla na wc že 4dni smile.gif .



Močan črn kofe zjutraj na tešče. Učinek 100 % v 10 minutah.
  • 0

#390 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 November 2007 - 12:20 PM

Meni se je to samo enkrat zgodilo za 2 dni in sm misla, da bom UMRLA. wacko.gif Najbolj grozen občutek na svetu, skoraj, no. Bla sm skos živčna, totalno napihnjena, sploh se nism smela dotaknit vampa, ker me je ful bolelo, grozno je blo. Pa sem potem spila skor na eks liter Donata in je zlo hitr zagrabilo - in jaz sem bila srečna in rešena muk. oops.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#391 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 13 November 2007 - 12:42 PM

lol jaz se spomnim cca.10 let nazaj ko sem bila v najhujši puberteti in nisem imela pojma o teh rečeh, sem si skuhala tako 2dc vrele vode in not vrgla enih 3 če ne še več vrečk odvajalnega čaja,popila pa šla spat
ponoči sem se zbudla, sem misla da bom umrla, da rodim, dobesedno po tleh sem se vlekla na wc, pa celo noč ostala tam in umirala zraven

Pa da ne bo ostalo smo pri OT:
od februarja sem se zredila 5kg, nadvse sem srečna,in mora ostati tak
  • 0

#392 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 13 November 2007 - 12:58 PM

SVašta laugh.gif bohved kaj si misla- da je bla meta! laugh.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#393 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 13 November 2007 - 01:02 PM

biggrin.gif
ne ne jaz sem vedla da je odvajalo, samo sem bla pač pametna, pa kao da bo ja delovalo biggrin.gif eh tele jaz... tongue.gif
  • 0

#394 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 13 November 2007 - 01:03 PM

haha, ja zanimiv no! sj sam da je 1 noč/dan držal, če bi trajal še v drug dan bi bla kriza!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#395 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 13 November 2007 - 01:04 PM

ja res je, saj tak še sreča da me ni razneslo smile.gif
  • 0

#396 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25712 posts
  • Gender:Female

Posted 13 November 2007 - 01:08 PM

ma dej... jst sem bla na operaciji slepiča...pa 3 dni nisem šla na WC...in sem pol litra Donata spila pred spanjem. Mislila sem, da bom umrla - napenjalo me je ko 100 hudičev, pritisnit pa nisem mogla (zaradi operacije). Na WCju sem se premrazila, šla nazaj v posteljo, kjer me je še naprej (sicer malo manj) šraufalo in mrazilo - dobesedno sem se FUL tresla. Tud vstat nisem mogla in sem s klicanjem zbudila mami. Potem so me starši v ful kovtrov pa puloverjev zavil, da sem se vsaj malo segrela...čist sem bla boga sad.gif
  • 0

#397 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6698 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 14 November 2007 - 12:11 PM

Vam povem kaj je nočna mora? laugh.gif
Zdaj ko sem bila na operaciji, pa praktično 3 dni nisem nič jedla (bila sem na infuziji), pa če šteješ še dan pred tem ko sem dobila sam čisto juho in potem mi dajo na prazno telo SVEČKO. Kaj hujšega še nisem doživela v življenju!!!Ne morem niti razložit...sem mami ravno rekla, da še operacija ni bila tako huda laugh.gif
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#398 Darla

Darla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 443 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 15 November 2007 - 06:41 AM

Joooj, s temi odvajali je kriza ... jaz sem jih vzela samo enkrat, tablete. Na počitnicah sem žrla samo svinjarijo in ker vemo, da se na počitnicah že tako rado vse zaštopa, pol pa dodamo še tako hrano ... in katastrofa je tu.

Ker doma še vedno ni bilo nič laugh.gif sem šla po odvajala. Ženska v lekarni je rekla, da primejo v kakih 12 urah. Super si mislim, bomo malo pospešili (koza jaz) in vzamem 6 tablet namesto priporočenih 3 in grem spat. Tista noč je bla najhujša v mojem življenju, tak mi je ropotalo po trebuhu, kot da je atomska vojna not. Na sekretu sem visela zihr 4 ure takrat, groza. Odvajala samo malo predoziraš, pa dobiš grozno drisko in krče v trebuhu.

Od takrat naprej samo kofe pa donat zame tongue.gif
  • 0

#399 Jaz

Jaz

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts

Posted 16 November 2007 - 10:24 PM

mal sem brala to temo in do zdej nisem vedla, no pa saj še vedno ne.. ampak a večkrat ko greš na wc bolj zgubljaš kilograme al kaj? pa tud to mi ni jasno kako greste ve lahko po 3x na dan.. jaz grem ponavad 2x na teden, ampak ok pol je res velik tongue.gif mislte da si morm pospešit prebavo? ker zdi se mi, da karkoli pojem alpa če nič ne jem skoraj mi kile ne grejo ne gor, ne dol.. ful čudno. rada bi shujšala za ene 8kg pa zadnja 2 meseca jem Activio vsako jutro, zadnji teden vsak dan en kivi inpa čim manj sladkega oz. večalimanj ne pa pijem veliko vode, tople vode in mleka in tko naprej.. svetujte?
  • 0

#400 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 16 November 2007 - 10:41 PM



Potem je z mano res nekaj narobe. Jaz grem 2-3x na teden na wc. hmm.gif Ze cel teden razmisljam o tem. Jutri grem v lekarno.
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users