Jump to content


Photo

Kajenje


  • Please log in to reply
201 replies to this topic

Poll: KAdilec/kadilka (137 member(s) have cast votes)

  1. da (32 votes [23.36%])

    Percentage of vote: 23.36%

  2. ne (105 votes [76.64%])

    Percentage of vote: 76.64%

Vote Guests cannot vote

#1 LINKY

LINKY

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 198 posts
  • Location:Okolica lj
  • Interests:vse po malem =) moda predvsem =) pa glasba =)

Posted 29 March 2005 - 06:33 PM

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


jaja...naslov vse pove... :angryfire:

No jz NE kadim ...sm ze porobala...prznam ...sej jih je tuki najbrs ze zlo velik :ncool:

No pa povejte ce kadite , kk se vam zdi...ja mal se razpiste


Jz k sm probala..mi ni blo usec ...no sej takrt je blo zanimiv :thumright:
sam pol je pa vse skupi postalo bedno...da sm prsla do ugotovitve, da mi to ni usec..ampak k sm se "mejhna" nikol newe... :withstupid:



no mal se razpsite o tem :nike:
  • 0
user posted image

#2 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 29 March 2005 - 08:17 PM

-kadilka
-nebom rekla da sem ponosna na to
-neprebavlam pa bivših kadilcov, če mi začnejo solit pamet


hvala za razumevanje biggrin.gif

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#3 Nana28

Nana28

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts
  • Location:Maldivi

Posted 29 March 2005 - 09:42 PM

No tkole moja zgodba...jest sem kadila cca.10 let in sedaj ne kadim ze pol leta...ja pol leta je...predvsem sem vedno govorila da ne bom nikoli nehala da mi je to edina tolazba ko sem nervozna ko sem pod stresom ko sem v druzbi...potem pa sem imela operacijo na glasilkah in lahko recem ˝dober da sem jo imela˝ker sem si takrat rekla ne ne bom nikoli vec prizgala cigareto na tako uboge glasike...tok se pa ja imam rada da mi zadeva uspe...koncno sem si misli postimala v glavi in zmagala sem...ne morem vam povedati kako sem vesela za tale moj podvig...res celemu svetu se lahko pohvalim da nisem vec odvisnik...in ne recem zelo zelo me moti dim ko nekdo zraven mene kadi...predvsem sem se zacela izogibati mojim prijateljem ki kadijo...dobesedno ne prenesem dima...in nobenemu nic ne tezim saj v koncni fazi nobenmu ne pomagajo moje besede...clovek se mora sam zamisliti in nekaj narediti zato...mislim pa da bo tudi pri nas tak zakon da se nikjer v javnih prostorih ne bo smelo kaditi kot so v Italiji pred kratkim uvedli...in prav je tako...
  • 0
Vsak dan je nekaj posebnega zato uzivajmo zivljenje...

#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 March 2005 - 09:51 PM

[quote=Kim]-kadilka
-nebom rekla da sem ponosna na to
-neprebavlam pa bivših kadilcov, če mi začnejo solit pamet


hvala za razumevanje biggrin.gif


Pod tole se pa kr podpišem.

Pri meni je isto, sem tudi kadilka in redno kadim približno tri leta in pol, ampak se zadnje pol leta odvajam in mi kr fajn ratuje, sem zmanjšala vsaj za 3/4 oz. si kakega prižgem samo še ob vikendih ali pa kak dan med tednom zvečer ob kavici, je pa res, da imam res železno voljo in sem ziher, da mi bo ratalo čist nehat zdej v par mesecih ... grem pač bolj postopno in si počasi odtegujem, da ni šok prevelik in je skušnjava manjša.
  • 0

#5 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 March 2005 - 01:59 AM

Kadim. Že cca. 6 let. Pa ne zato, ker bi bla odvisna, ampak zato, ker mi paše. Brez problema sem tudi po 14 dni brez cigareta.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#6 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 30 March 2005 - 08:09 AM

Ne kadim in se mi gabi. Če je pa v restavraciji ali pa kje drugje preveč zakajeno, se pač poberem ven.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#7 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29034 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 30 March 2005 - 10:11 AM

poskusila in odnehala. tiste najstniške fore so ble, seveda, ko smo šli ven in vsi veselo kadili (in kakšnega ruknili), ampak enostavno se me ni prijelo. nimam nič proti kadilcem, bratu veselo vsako jutro, ko sva sama doma, in grem v trgovino, kupim škatlico cigaret (stroške imam povrnjene z obrestmi, tko, da se kr splača laugh.gif ). ni mi recimo všeč, da se lahko kadi v lokalih, kjer strežejo tudi hrano, ampak kaj čem ... grem pač mirno v prostor za nekadilce, pa je ... smile.gif
  • 0

#8 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 March 2005 - 10:34 AM

Jaz razumem, da nekoga v restavraciji motijo kadilci - čeprav se lahko umakne v prostor za nekadilce, tak da v bistvu tu ni problema.
Mene pa seveda noben ne razume, ker me blazno moti dejstvo, da pridejo v restavracijo mamce z nekulturnimi in asocializiranimi froci, ki pljuvajo, rigajo in smrkajo in hodijo od mize do mize in potem se jim moraš na silo hihitati, kako so luštni in oh in sploh... ker če se ne (ker bi namreč rad imel mir in se zavedaš, da nisi prišel v vrtec), izpadeš ljudomrznež in čudak. Starši jih pa marljivo ignorirajo. Saj froci sicer niso nič krivi, če se obnašajo kot nekulturni in podivjani pavijani. So samo odraz staršev.
Hočem povedat, da se skos govori samo o kadilcih, kako so moteči, sploh v restavraciji. Ampak pred njimi/nami se vsaj da umakniti. Pred dotično nadlogo pač ne... Vse ima pač svoje mesto.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#9 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 30 March 2005 - 06:03 PM

Ne kadim moj tud ne!A nisva pridna oops.gif biggrin.gif Drugace me pa ne moti ce okoli mene kadijo.Kaj morem,nic, zato se ne pomeni,da so slabi ljudje.Je tako?
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#10 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 30 March 2005 - 07:32 PM

QUOTE(Nikita007)
Saj froci sicer niso nič krivi, če se obnašajo kot nekulturni in podivjani pavijani. So samo odraz staršev.
Hočem povedat, da se skos govori samo o kadilcih, kako so moteči, sploh v restavraciji. Ampak pred njimi/nami se vsaj da umakniti. Pred dotično nadlogo pač ne... Vse ima pač svoje mesto.


To si pa dobro napisala, čeprav podivjani otroci ne škodijo zdravju od nikogar.

Prvo cigareto sem pokadila pri 12 letih. Redno kadim že enih 12 ali 13 let, se pravi od 16 leta, povprečno pol zavojčka na dan.
Nisem ponosna na to (kdo pa je ?!), odvajam pa se tudi 12 ali 13 let - do danes mi ni še uspelo. No ja, vsakega prvega v mesecu se odločim, da naslednjega pa res neham.

lp, tinca
  • 0

#11 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 30 March 2005 - 07:34 PM

QUOTE(Marjetka)
Ne kadim moj tud ne!A nisva pridna oops.gif biggrin.gif Drugace me pa ne moti ce okoli mene kadijo.Kaj morem,nic, zato se ne pomeni,da so slabi ljudje.Je tako?



*se klanja* ....
ma jst zase nebi rekla da sem slab človek, čeprav kadim že kr 8 let...
hmmm....nope nikakor nisem slab človek in mislim, da znam bit do nekadilcev dokaj uvidevna, če so oni do mene!, dejstvo je pa da na željo drugega nebom sedela v lokalu v nekadilskem delu in pila kavo, ker nemorem....je pa res da nekadim v pričo nekoga ko še je....ker to moti tudi mene...
ampak bolj ko tuhtam...
nope res nism slab človek oops.gif biggrin.gif

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#12 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29034 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 30 March 2005 - 09:02 PM

če se mi zgodi, da grem s kadilcem na pijačo, še nikoli nisem zahtevala, da sediva v prostoru za nekadilce. (uh, ja, js sm tok tolerantna ... posebi zdej, ko mojo kožo nova krema za obraz ščiti pred prostimi radikali, hehe ...) edino bratu sem kdaj zagordnjala, naj ne kadi, če pripravljam hrano, ker med kuhno in dnevno sobo nimamo vrat in me mal moti, če dim voham, kadar pripravljam hrano.
  • 0

#13 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 March 2005 - 10:00 PM

QUOTE(tinca)
QUOTE(Nikita007)
Saj froci sicer niso nič krivi, če se obnašajo kot nekulturni in podivjani pavijani. So samo odraz staršev.
Hočem povedat, da se skos govori samo o kadilcih, kako so moteči, sploh v restavraciji. Ampak pred njimi/nami se vsaj da umakniti. Pred dotično nadlogo pač ne... Vse ima pač svoje mesto.

To si pa dobro napisala, čeprav podivjani otroci ne škodijo zdravju od nikogar.

Meni škodijo. Nucam si živce nekje, kjer sem plačala za nekaj drugega, kot pavijanski vrtec.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#14 Gisele

Gisele

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts

Posted 31 March 2005 - 05:49 PM

Ne kadim, nisem poskusila, nimam zelje poskusit.

Proti kadilcem nimam nic, dokler so v prostorih, kjer se ni mogoce umakniti, uvidevni do ostalih. Preziram tudi kadilce, ki kadijo okoli nosecnic. Pa otrok. Tko, dolocena mera uvidevnosti more bit.

Restavracije zal nimajo dobro organiziranih prostorov za nekadilce...vsaj vecina. Sicer pa ja, me moti, ce kdo kadi zraven mene, medtem ko jem.
Prav tako mi gre na zivce, ce kdo ob meni kadi na plazi, ko je 40 stopinj in nic vetra.
Moti me tudi kajenje v avtu. V mojem avtu se ne kadi, ce kdo prizge, nikoli vec ne sme v moj avto.

Ok to vse je slisat zelo strogo.
Nasplosno me ne motijo, ce grem zurat in tako naprej.

Zelo sem pa vesela, da vecina ljudi v moji druzbi ne kadi.
  • 0

#15 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 March 2005 - 06:08 PM

Ja Gisele sej v bistvu se strinjam s tabo ... morajo bit neke meje. Sama NIKOLI ne kadim v stanovanju, niti v svojem niti v tujem, grem vedno na balkon ali pa ven na cigaret, tudi v nobenem avtu nikoli ne kadim, tudi če mi npr. voznik reče da lahko kadim, enostavno zato ker se mi zdi grozno, če avto zaudarja po čikih. Med jedjo pa sploh neb kadila ... to se mi zdi pa prav neumno. Imam navado, da tudi ko sem v kakšnem lokalu s kolegi, vedno poskrbim, da se dim ne kadi komu direkt v faco in podobno.
  • 0

#16 Gisele

Gisele

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts

Posted 31 March 2005 - 06:13 PM

Ja sej v bistvu jaz samo to zahtevam biggrin.gif
  • 0

#17 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 March 2005 - 06:24 PM

QUOTE(Gisele)
Ja sej v bistvu jaz samo to zahtevam biggrin.gif


Ja sej maš prav da zahtevaš ...
  • 0

#18 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 16 January 2006 - 03:02 PM

Ne kadim.

Še nikoli niti nisem, pa upam, da me ne bo kdaj prevzela kaka naumna muha, da bi probala. Je pa res, da kokr se glupo sliši, mi je včas ful sexy videt kakega dobrega tipa, k v kafiču kadi. Ne vem zakaj-na določenih mi je to hot. (videt). In res je, k si v kafiču, je včas moteče, še psoebej, če družbe ne poznaš tk dobro, pa pogovor ne teče full, k kar rok nimaš kam dat. Pa še zdaj, k tut kavice ne pijem več, žulim svojo vodo al pa čaj, in se počutim kr mal zgubljeno. Ma, sej ne znam opisat, no.

Vsekakor me to ne bo preričalo, da bi začela kadit sam zarad tega. Me pa kadilci ne motijo, razen, če se kadi direkt vame..se pač presedem. Še nbenmu nisem zatežila, naj čik ugasne zarad mene. Je pa ful smotan, k pridem iz kafiča ven, pa se tisti vonj tok zažre v volno in lase, da ni druge, kot pranje las. Po možnosti tik pred zmenkom, k ni več časa...pridišim k iz tobačne tovarne.
  • 0

#19 Anie

Anie

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 229 posts

Posted 16 January 2006 - 03:08 PM

ne kadim, sem pa kadila 10 let evil.gif
  • 0

#20 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 January 2006 - 03:14 PM

Jst tud ne kadim.

Sem pa probala prvič nekje v OŠ. Smo šle 4 punce po šoli v gmajno. biggrin.gif biggrin.gif

Kadila sem tud na raznih žurkah pod vplivom alkohola. Še posebej na morju.

Nikoli pa si nisem čika prižgala v treznem stanju al pa zravn kavice.

V življenju sem nasploh pokadila kar dost čikov, če seštejemo vse pijančade ampak na srečo me NIKOLI ni prjel, da bi postala kadilka.

Čika pa zdej nisem prižgala že kakšne 3 leta.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users