Jump to content


Photo

Vprašanja, Ki Se Porajajo V Vaših Firbčnih Beticah


  • Please log in to reply
116 replies to this topic

#41 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 February 2007 - 10:34 PM




Jaz mam ta vlko pakiranje, več kot eno leto, pa zagotovo ni spremenilo vonja.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#42 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 08 February 2007 - 10:46 PM

Ja baje da po določenem času začnejo spreminjat oziroma izgubljat vonj. Ampak mislim da je nekaj več kot 6 mesecev, če se jaz ne motim. Zato jaz kupim zmeraj majhne količine parfumov, da mi pol ne ostaja, pa še hitreje jih menjuješ tako, in več kupiš, hehe biggrin.gif
125ml pa je meni too much, preveč, nevem koliko časa bi mi rablo za to porabit do konca.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#43 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 February 2007 - 10:59 PM



No ja, jaz ga mam malo več kot eno leto, pa je že na najgi, ker sem ga ful pogosto uporabljala.
Imam pa nekaj takšnih, ki so stari že po tri leta, pa tudi nisem opazila spremembe v vonju. Je pa res, da imam shranjene v temnih in hladnejših prostorih.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#44 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 February 2007 - 11:38 PM

Baje bi naj bili parfumi še čisto solidni nekje do štirih let, potem pa ne več.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#45 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 09 February 2007 - 09:18 PM

Aha, hvala oops.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#46 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 10 February 2007 - 03:50 PM

QUOTE(Jenna @ 8. 2. 2007 - 22:59) View Post

. Je pa res, da imam shranjene v temnih in hladnejših prostorih.


Kje pa če smem vprašat? Mislim ..jih nimaš na sobni temperaturi torej?

  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#47 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 February 2007 - 08:58 PM

QUOTE(Sarah @ 10. 2. 2007 - 15:50) View Post
Kje pa če smem vprašat? Mislim ..jih nimaš na sobni temperaturi torej?

Doma imam shranjene v svoji sobi (kamor redko posije sonce =) ), pa mrzlo je notri. V Lj pa imam shranjene v kopalnici, kjer je tudi skos temno in precej hladno. Torej ta oba placa sta večji del precej hladnejša. In temnejša. =)


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#48 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 10 February 2007 - 09:18 PM

Vzdržljivost parfuma je odvisna od količine alkohola v njem.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#49 leprotto

leprotto

    sramežljivec

  • Člani
  • 61 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Car design, avtomobilizem

Posted 08 March 2007 - 12:44 PM

Sicer so mi tovrstna ocenjevanja prafumov po godu, imam pa eno pripombo. Zakaj se ocenjuje parfume, ki jih dekleta sploh niso redno uporabljala ali pa samo povohala? Ker npr., da bi jaz imela danes veliko časa, bi se odločila podati ocene za cel podforum parfumov, samo potem bi bile povsod ocene 1/5. biggrin.gif To pa verjetno ne bi imelo ravno smisla, oz. taka ocena ne bi bila najbolj "merodajna".
  • 0

#50 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 08 March 2007 - 07:07 PM

ne adijo je blo to cist
drgac pa sm se zdle tok nasmejala unmu chopardu haha dej prebrte prvo leprottin post na koncu, pol pa se Jenninga mal bl gor hahahaha lol1.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#51 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 08 March 2007 - 08:21 PM

kak diši zelen čaj od Loccitana. Sam kaj ko je men žal keša biggrin.gif A ga ima katera? Pa citrusi neki takega tudi zelo.....mmm. Kok je v mali steklenički( količina)? in kol stane? Pa v veliki me tudi zanima, količina in cena.
tnx
  • 0

#52 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 March 2007 - 09:42 PM



Jaz si mnenje o parfumu (kakršno koli že pač je) lahko ustvarim po nekaj vohih, ne rabim ga za to uporabljat 3 leta. Če pa spremenim mnenje, pa dopišem.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#53 leprotto

leprotto

    sramežljivec

  • Člani
  • 61 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Car design, avtomobilizem

Posted 09 March 2007 - 05:28 PM

??
Mislim, da se nismo ravno najbolj razumeli. However, ocenjujte naprej. thumbup.gif
  • 0

#54 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 09 March 2007 - 08:23 PM

smo se razumel, ampak se ne strinjamo biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#55 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45346 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 March 2007 - 11:26 AM

Jaz se načeloma strinjam s leprotto, da ne morš parfuma ocenit po enem vohanju. Potem tako lahko oceniš samo ali sta ti vonj in embalaža všeč, ter poveš ceno. Ne morš pa oceniti obstojnosti in recimo kako dolgo zdrži parfum in podobnih stvari, ki jih opaziš le, če parfum uporabljaš. No razen, če se v parfumeriji z vsakim parfumom našprickaš in ga tako preizkusiš. To pa malo dvomim, da počnete. Ali pač?
  • 0

#56 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 10 March 2007 - 11:42 AM

ja pac ti gres u milerja, vids en parfum, za katerga si mogoc ze slisala kksne pohvale al pa karkol, in ga pogledas, se pospricas, dobis en vtis, obstojnost in to pa itak pol vids. krneki, men je to cist kul, sej parfum se da dobr tut na tak nacin ocent, sploh nevem kaj komplicirate biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#57 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 10 March 2007 - 11:50 AM

No, ja... Mislim, da je potrebno parfum malo bolj začutit kot pa le tisti dan, ko ga maš na sebi, slučajno zato, ker si s ev Muellerju našpricala. Sicer pa, zaradi mene... Pafum itak moram parkrat sprobat, preden se odločim za nakup, tak da me te ocene niti ne ganejo peveč. Vsakomur svoje. smile.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#58 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45346 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 March 2007 - 12:10 PM

Adriane, podpis.

Mnenja so izmenjana, sicer pa tako vsak zase ve kdaj bo ocenil nek parfum in kdaj ne. Dodala bi le še to, da so okusi različni, tako da ni nujno, da bo nek parfum, ki če karikiram 10 članicam smrdi, vsem smrdel. Ni se potem treba posmehovat, če pa kateri članici isti vonj diši. wink.gif
  • 0

#59 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 10 March 2007 - 12:24 PM

kdo se posmehuje biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#60 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 March 2007 - 08:44 PM



Menim, da se parfum da dobro oceniti, če ga po nekaj krat greš povohat, si mogoče izboriš nek tester. Sem mnenja, da ga ne rabiš testirat eno leto. Prav tako si lahko ustvariš dobro mnenje o tem (ne moreš seveda predvidevati, če se ti bo čez pol leta morda zagabil (kar se ti tudi lahko ostali izdelki, pa se na to ne polaga pažnje a ne)... ampak to pač potem dopišeš, če se spomniš), kakšna je pakunga, o obstojnosti pa tudi lahko podaš že mlačno oceno. Ne vem, kaj tlko kompliciranja (pač oceno lahko dopolniš, kar jaz velikokrat počnem) - če bi bla jaz pri vseh podforumih na ocenjevanju tak pikolovska, bi tak četrt ocen pobrisala, a veste.
In noben se nobenemu ne posmehuje, se je že zgodilo, pa smo brisali... dajte nehajte iz vsega na kreg vlečti.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users